شریک زندگی ستاره لیگ برتر انگلیس کیست؟ وقتی خوب زن اجتناب کرده اند خوب شخص مشهورتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مورد پسند تر شد! / تصاویری اجتناب کرده اند این ۲ نفر کدام ممکن است خبرساز شده را ببینید


اطلاعات ورزشی –

فوتبالیست ها بیشتر اوقات تحمل الشعاع همسرانشان قرار نمی گیرند، با این حال ستاره ۲۱ ساله تاتنهام، دژان کولوسفسکی، روزی کدام ممکن است در یک واحد مستند سوئدی تولید دیگری همراه خود فوتبالیست آلدینا آهمیچ به نظر می رسد شد، در جایگاه دوم قرار گرفت.

Ahmich، ۲۷ ساله، شناخته شده به عنوان هافبک برای Ayaf Bromapuykarna در استکهلم ورزشی می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید مورد ملاحظه فیلمسازانی بوده کدام ممکن است سریال تلویزیونی سوئدی Channel 4 را ساخته اند.

در مقابل کولوسفسکی، نمایشنامه او را {دنبال کرد} را انتخاب کنید و انتخاب کنید نگاهی اجمالی به مسکن پرمشغله او به ما داد. کولوسفسکی اظهار داشت: «این عامل مهمی نیست. این حتی در تلویزیون نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده خوب این سیستم اینترنت است. این حاضر دانستن درباره او، کارهایی کدام ممکن است انجام می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسکن در شهرهایی مربوط به تورین را انتخاب کنید و انتخاب کنید لندن است. “این با اشاره به فوتبال نیست.”

با دو فوتبال سوئدی آشنا شوید زمانی که محبوبیت زنان بیشتر از مردان شد!  / عکس های این زوج شایسته پست را ببینید

در استکهلم به دنیا به اینجا رسید

بر مقدمه تجربیات، آهمیچ را انتخاب کنید و انتخاب کنید کولوسفسکی اتصال عاشقانه شخصی را در سال ۲۰۲۰ را انتخاب کنید و انتخاب کنید روزی کدام ممکن است کولوسفسکی همراه خود پارما ورزشی می کرد تحریک کردن کردند. احمدیک در استکهلم به دنیا به اینجا رسید با این حال اصالتاً بوسنیایی است. او در نوجوانی فوتبال ورزشی می کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کار شخصی را در کارکنان AIK تحریک کردن کرد. در بروماپویکارنا در شماره ۱۰ شکوفا شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید جلب توجه اینجاست کدام ممکن است کولوسوفسکی جوانی شخصی را اجتناب کرده اند همین جا تحریک کردن کرد. او شناخته شده به عنوان کاپیتان تجهیزات گلف برتر بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به تیمش کمک کرد به همان اندازه به سر فوتبال خانمها در کشورش برسد.

دینا احمیش

ممکن است عاشق اینستاگرام هستم

آلدینا {دوست دارد} وقت شخصی را همراه خود کولوسوفسکی در اینستاگرام به اشتراک بگذارد، اجتناب کرده اند ادای احترام به فوتبال به همان اندازه سفر شادی ها انگیز آنها. او بیش اجتناب کرده اند ۱۵۰۰۰ فالوور دارد کدام ممکن است باید تحمل تأثیر سبک مسکن او قرار گرفته باشند. آلدینا نیز مربوط به هر بانوی مشهوری عاشق لباس های طراح است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به برند «Stone Island» کنجکاوی مند است. با این حال مرکز او به خوانایی برای استکهلم می تپد. او بیشتر اوقات عکس هایی اجتناب کرده اند گذراندن وقت در آنجا، وعده های غذایی مصرف کردن در کافه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازدید اجتناب کرده اند گالری های هنری به اشتراک می گذارد. کولوسوفسکی خوش چشم انداز است کدام ممکن است آلدینا قابل انجام است اجتناب کرده اند او در شمال لندن مشهورتر باشد.

دایان کولوسوفسکی و الدینا احمچ