شهید نجفی: باید با متجاوز مبارزه کنید


شهید نجفی: باید با متجاوز مبارزه کنید

به گزارش گروه رسانه های دیگر دفاع پرس، «شهید» شاهد شهودی اسرارآمیز بود و بهترین نقش را در چهار فصل گاتی به نمایش گذاشت و چشمان ستارگان آسمان را روشن کرد، ققنوس هشت بهشتی که همه را مجذوب خود کرد. هفت بهشت، همان عاشقی که در وادی مقدس عشق است. بالهایش را گشود و فرشتگان را بر روح پاکش نوازش کرد.

می خواهیم هر روز را با نام و یاد این ستارگان به پایان برسانیم و به برکت و یاری این عارفان عاشق کار را آغاز کنیم. ادای دینی باش به آن همه رشادت و دلاوری و مجاهدت و دلاوری… برگ سبز هدیه درویشی چه مقبول و چه در نظر گرفته شود.

وصیت نامه شهید مرتضی نجفی

درود بر رهبر کبیر انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، درود بر همه عزیزان، دوستان و آشنایان خدمتگزار اسلام.

درود بر کسانی که به نحوی به اسلام خدمت می کنند، چه با عمل، چه با فکر و چه با تولید. و کسانی را که در راه خدا کشته شده اند مرده مپندار، بلکه آنها را پروردگارشان برانگیخته است.

گمان باطل اینکه کسانی که در راه حق شهید شده اند مرده اند. آنان زندگانی هستند که نزد پروردگارشان غذا می خورند.

عزیزان چه بهتر که انسان راه درست را انتخاب کند و آن راه را برود و قدم بزند. اگر مرگ یکی پس از دیگری به سراغ ما نرود، انسان چقدر زنده است؟ چه بهتر که در راهی برویم که خدا دوست دارد. ما باید با زندگی، کار، عمل و اندیشه خود به اسلام خدمت کنیم. اسلام نیاز به فداکاری دارد، ما باید به هوش بیاییم. عزیزان در راه خدا قدم بردارید و همیشه تقوا پیشه کنید. دوستان، اگرچه دنیا دوست داشتنی و لذت بخش است و طبیعت انسان به دنیا میل دارد. اما در واقع مطلب زیر بسیار زیباتر و بهتر از این دنیاست. پس چرا انسان نباید این دنیا را برای خدا هدیه بدهد؟ زیرا در راه اسلام و در راه خدا چه برکتی است پاره کردن.

خداوند در قرآن کریم حجت را برای ما بندگان تمام کرد، فرمود باید با متجاوز بجنگیم و حق را ثابت کنیم. شهادت برای ما افتخار است. آنقدر رمانتیک و هیجان انگیز و متلاطم است که روحم پرواز می کند و نمی توانم در پوستم جا بیفتم چه برسد به اینکه آن را احساس کنم. بشتابید شما با نور خود اسلام را از ظلمت ها نجات دادید و از نظر اسلام هرکس به این مقام یعنی درجه شهادت یعنی به ارزش های واقعی انسان برسد و به یکی از عالی ترین ها برسد. . درجات در پیشگاه خداوند

اتحاد نیروهای انقلابی با نیروهای مستضعف جهان قوی تر و اسلام انقلابی که در برابر منافقین قیام کرده سرافرازی باد.

منبع: فارس

انتهای پیام/۹۱۱