ضرورت تقویت برنامه های تربیت بدنی در مدارس – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش به مناسبت قهرمانی تیم کشتی فرنگی جوانان کشورمان که شامل دانش آموزان کشورمان می شود؛ پیام تبریک فرستاد.

متن این پیام به شرح زیر است.

بسمه تعالی

قهرمانی ارزشمند تیم ملی کشتی فرنگی جوانان جمهوری اسلامی ایران در رقابت های خردسالان جهان، پرچم افتخار و سربلندی ملت بزرگ ایران را بار دیگر بر سکوی افتخار جهانی به اهتزاز درآورد.

این بار نیز نوجوانان مشتاق و دانش آموزان مستعد کشور عزیزمان با کسب عنوان قهرمانی مسابقات کشتی فرنگی جوانان جهان توسط ایتالیا شایستگی والای خود را به اثبات رساندند.

بر انیمه با لطف و عنایت خداوند متعال و همراهی معلمان عزیز، با اجرای راهکار مورد تاکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر تعلیم، تهذیب، ورزش و توجه به تربیت در تمامی زمینه ها در مدارس و همچنین تقویت نظام تربیت بدنی برنامه های مدارس و فدراسیون ورزش دانش آموزی به عنوان بنیادی ترین فدراسیون ورزشی، ضمن فراهم آوردن بستری برای شناسایی و شکوفایی استعدادهای ورزشی دانش آموزان عزیز، روندی اطمینان بخش را برای رشد و ارتقای مستمر ورزش کشور در باشگاه فراهم می کنیم. سطوح ملی و بین المللی.

بدینوسیله از زحمات ارزشمند دانشجویان ورزشکار، مربیان و معلمان زحمتکش تشکر و قدردانی می نمایم. کوش این موفقیت بزرگ و غرورآفرین را به ملت شریف ایران و جامعه بزرگ ورزش و آموزش و پرورش کشور به ویژه قشر زحمتکش فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال توفیق روزافزون را خواستارم. و سربلندی ملت عزیزمان

یوسف نوری

وزیر آموزش و پرورش