طرز تهیه رژ لب خانگی


فهرست مطالب[Hide][Show]

من سالهاست که دستورالعمل طبیعی بالم لب ، رژ لب و چاپستیک درست می کنم ، اگرچه مدتی طول کشید تا در واقع به دستور غذا رسیدم. به طور معمول من فقط مواد تشکیل دهنده چشم را می بینم ، که به شما نشان می دهد چگونه این دستور العمل را آسان می کنید!

این دستور رژ لب خانگی از یک رژ لب خامه ای با پوشش کامل تقلید می کند و مقدار زیادی رنگ دارد. با این حال ، اگر از طرفداران رژ لب های رنگی نیستید ، می توانید این دستور غذا را بدون هیچ گونه گزینه رنگ اضافی تهیه کنید تا به یک لب طبیعی طبیعی برسید.

این زیبایی ساختن آرایش شما از ابتدا است – شما می توانید آن را دقیقاً به همان روش درست کنید شما دوستش دارم!

چرا رژ لب خانگی؟

نمی دانید چرا وقت و زحمت زیادی می کشید تا آرایش طبیعی خود را بسازید؟

با کمال تعجب ، رژ لب معمولی می تواند منبع مواد شیمیایی مضر باشد و از آنجایی که از آن روی پوست (لب) و نزدیک دهان استفاده می شود ، این مواد شیمیایی به راحتی جذب می شوند. این انواع رژ لب خانگی به شما امکان می دهد یک رنگ رژ لب شخصی ایجاد کنید که بدون مواد شیمیایی و تهیه آن ارزان باشد.

همچنین ، خانگی فقط به معنای بیشتر است! اینها را به عنوان یک هدیه ارزان اما متفکرانه در روزهای تعطیل یا تولد که مطمئناً دوستان و خانواده از آن لذت می برند ، بدهید.

رنگ رژ لب طبیعی طبیعی خود را سفارشی کنید

برای به دست آوردن رنگ در تصویر بالا ، من از کمی پودر چغندر (1/8 قاشق چایخوری یا کمتر) ، 1/4 قاشق غذاخوری پودر کاکائو ، 1/8 قاشق غذاخوری خاک بنتونیت ، 1/8 قاشق چایخوری دارچین و یک قطره اسانس نعناع (فقط به خاطر اینکه بوی آن را دوست دارم). به دستور دیگر گزینه های سفارشی سازی رنگ بروید ، همه از رنگ های طبیعی.

اگر سایه تیره تر دوست دارید ، فقط کمی پودر کاکائو بعد از مخلوط کردن اضافه کنید تا کمی تیره شود تا به رنگ دلخواه خود برسید.

حالا بیایید وارد دستور غذا شویم!

دستور رژ لب رنگی طبیعی

این دستور رژ لب لوله ای مرطوب کننده را با مقدار رنگدانه و پوشش مناسب تولید می کند. برای داشتن ظاهری روشن تر و براق تر ، این دستور بالم لب رنگی را امتحان کنید.

رژ لب طبیعی خانگی با تنوع رنگ

چاپ
سنجاق کردن

دستور رژ لب خانگی

این دستور پایه رژ لب صاف و شفافی ایجاد می کند که بسیار مرطوب کننده و محافظ است. در صورت تمایل ، می توانید رنگ را با افزونه های زیر اضافه کنید تا رنگ دلخواه شما ایجاد شود.

عناصر

افزودنی های رنگی اختیاری

  • برای رنگ قرمز: 1/8 قاشق چایخوری پودر ریشه چغندر یا 1 قطره رنگ خوراکی قرمز طبیعی بدون افزودنی های شیمیایی. توجه: اینها را به آرامی اضافه کنید زیرا کمی راه طولانی است!
  • برای رنگهای قهوه ای/برنزه: 1/4 قاشق چایخوری یا بیشتر برای رنگ پودر کاکائوی ارگانیک ، یک تکه کوچک دارچین یا زردچوبه برای به دست آوردن سایه دلخواه
  • برای بافت مات تر: 1/4 قاشق چایخوری خاک رس بنتونیت- من از این رنگ استفاده می کنم تا رنگ سفید روی لب ها باقی نماند.
  • برای رایحه: یک قطره اسانس انتخابی اختیاری

دستورالعمل ها

دستورالعمل رژ لب خانگی

  • موم زنبور عسل ، کره شیا/کره کاکائو و روغن نارگیل را در یک شیشه شیشه ای بدون درب در یک قابلمه کوچک آب جوشان (نه جوش) ذوب کنید. باید سریع ذوب شود زیرا از هر ماده کمی استفاده می شود.

  • وقتی ذوب شد ، آن را از روی حرارت بردارید و هرگونه مواد اختیاری مانند رنگ یا رایحه را به آن اضافه کنید.

  • هنگامی که همه مواد به خوبی مخلوط شدند اما هنوز مایع هستند ، از قطره چکان برای ریختن در ظرف لب استفاده کنید. من از قطره چکان بطری قدیمی تنتور استفاده کردم. درست زیر قسمت بالا را پر کنید زیرا با سرد شدن کمی بزرگ می شود. حداقل نیم ساعت بگذارید تا خنک شود.

یادداشت

در جای خنک (زیر 80 درجه) نگهداری کنید وگرنه نرم می شود.

دستورهای طبیعی آرایش طبیعی

آیا تا به حال لوازم آرایشی خودتان ساخته اید؟ چطور گذشت؟ شما چه رنگی از این دستور غذا خواهید داشت؟ زیر را به اشتراک بگذارید!

این دستور رژ لب طبیعی خانگی یک جایگزین آسان برای نسخه های تجاری است که حاوی مواد شیمیایی مضر است.  ساخته شده با تمام مواد طبیعی.
دیدگاهتان را بنویسید