عضو شورای نگهبان: پوتین در دوران دبستان مقابل «رهبر انقلاب» نشست – پایگاه خبری مدرس


گزارش کردن سایت خبری مد; آیت الله سید احمد حسینی خراسانی در جمع نمازگزاران تبریز گفت: پوتین یکی از مدعیان ابرقدرت جهان است که با رفتار و منش خود مانند دیگر رهبران جهان قبل از رهبری جمهوری اسلامی ایران است که عبارت است از; مملو از تقوا مانند یک کودک دبستانی در برابر معلمی مجرب، ادب و متانت و فروتنی خاصی از خود نشان داد که برای ایران اسلامی مایه افتخار است.

وی خاطرنشان کرد: این عظمت و شوک به برکت لطف خداوند، خون شهدا، خون حاج قاسم سلیمانی، شهدای محراب و شهدای انقلاب اسلامی، شهدای آذربایجان شرقی است. و تبریز .

آیت الله حسینی خراسانی تاکید کرد: باید با جان و دل قدردان شکوه و عظمت بیشتر نظام به برکت این نمایش لطف و محبت الهی باشیم.
وی یادآور شد: روسای جمهور دو کشور دوست در تهران همیشه با قاطعیت به حضور شخصیت بزرگ جهان اسلام، رهبر معظم انقلاب اسلامی و دبیری که روسای جمهور روسیه و ترکیه در این دیدار داشتند، رسیدند. رفتار با رهبر فرزانه انقلاب عظمت و جذابیت از خود نشان داد.و تاثیر کلام رهبری فرزانه، مهربان و دلسوز انقلاب اسلامی ایران.

همچنین وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به نقش تبریز و جایگاه آن در کشور گفت: امام جمعه تبریز نیز یادگار علمای تبریزی همچون قاضی طباطبایی (ره) است که از شخصیت های محترم و دوست داشتنی هستند. و نیز شهدای مدنی و دیگر علما. .

آیت الله حسینی خراسانی همچنین افزود: اگر نمازگزاران پیام تقوا را از خطیب جمعه خود دریافت کنند، شهر، استان، کشور، نظام و حکومت متقی می شود و تقوای حکومت و نظام توحیدی است.

وی افزود: حکومت و نظام تقوا و توحید ایران اکنون باید جامعه عدل، خدمت، امانت، محبت، جامعه عفاف و حجاب، عاری از اختلاس، دور از خیانت، به دور از بیکاری، به دور از بیکاری باشد. چاپلوسی و چاپلوسی با صداقت باید همدلی و همسویی باشد که البته همه این صفات و خصوصیات باید خدمت بندگان خدا باشد.