عکس های خاص اجتناب کرده اند تولد اسطوره همه وقت آلوده / ۲ نفر اجتناب کرده اند همسرش تجلیل می کنندخبر ورزشی – سرخیو راموس تولد ۳۶ سالگی شخصی را همراه با همسرش پیلار روبیو جشن گرفت.

راموس فصلی پر اجتناب کرده اند مصدومیت را همراه خود پاری سن ژرمن پایین بالا گذاشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ظاهراً ممکن است همراه خود سوئیچ به l. a. گلکسی به این کابوس نوک دهد. مدافع میانی تنها ۵ ورزشی در پایتخت فرانسه انجام داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ۲ ورزشی تنها ۹۰ دقیقه مناسب را به میدان سر خورد.

با این حال هیچ کدام اجتناب کرده اند اینها در روز چهارشنبه مهم نبود از راموس در جاری مهمانی همراه خود شریک زندگی محبوب شخصی بود. روبیو، ۴۴ ساله، تصاویری اجتناب کرده اند شخصی در وب های اجتماعی چاپ شده کرده است.

یکی اجتناب کرده اند عکس ها این زوج را در جاری جشن تکل همراه خود نوشیدنی های آبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حباب دار نماد می داد. فینال مدافع سابق رئال مادرید در جاری لبخند زدن در برابر این خوب دسر تولد را انتخاب کنید و انتخاب کنید روشن کردن شمع در مکان سی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ششم نماد گرفت. در رئوس مطالب عکس نوشته شده بود: “تبریک می‌گویم عشق من می خواهم. ما چیزهای زیادی برای جشن تکل داریم، خیلی اصولاً اجتناب کرده اند خوب تولد، با این حال اکنون در روز تولد شماست. تولدت، بهتر از ها را برایت نیاز می کنم، سودآور باشی، را انتخاب کنید و انتخاب کنید این آرزوی سالهای تمدید شده برایت است. “ما حلقه دار وار دوستت داریم.”

روبیو قبلا برای نمایندگی سبک اسپانیایی Selmark {لباس شنا} طراحی کرده بود. آنها اجتناب کرده اند سال ۲۰۱۲ همراه خود هم هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۴ فرزند دارند. سرخیو جونیور ۷ ساله، مارکو ۵ ساله، آلخاندرو ۳ ساله را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماکسیمو ۹ ماهه است. این زوج در ۱۵ ژوئن ۲۰۱۹ در سویا، زادگاه سرجیو عروسی کردند.

روبیو شناخته شده به عنوان گزارشگر تلویزیون اسپانیایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چاپ شده کننده رویدادهای LaSexta نامی برای شخصی انگشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پا کرده است. او در سال ۲۰۰۷ جایزه بهتر از گزارشگر تلویزیونی را همراه خود Premio Joon بدست آمده کرد. روبیو علاوه بر این نویسنده کتاب خودیاری است کدام ممکن است سال قبلی در مادرید چاپ شده شد.