فرستاده یمن: شورای ریاست جمهوری مشروعیت ندارد


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، «ابراهیم الدیلمی» فرستاده یمن در جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد کدام ممکن است همراه خود طرف ایرانی بر لزوم پایبندی کشورهای متجاوز به شومینه بس {در این} ملت تاکید کرده است.

الدیلمی به المسیره دلیل داد کدام ممکن است “اگر نیت طرف مقابل صادقانه باشد، این سلاح خوب و دنج ممکن است درگاه برای خاموش کردن شومینه، تعمیر محاصره ابدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوک دادن به اشغال باشد.”

وی تاکید کرد: ممکن است به سخنان سید حسن نصرالله را انتخاب کنید و انتخاب کنید مواضع ایران در وین را انتخاب کنید و انتخاب کنید در جریان مذاکرات همراه خود عربستان ردیابی می کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاکید می کنم کدام ممکن است پرونده یمن باید همراه خود یمنی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید در صنعا بازرسی شود.

این دیپلمات یمنی خاطرنشان کرد: اقدام جدیدترین عربستان برای تشکیل شورایی نامشروع تلاشی برای سرپوش گذاشتن بر موضوع تجاوزگری است. [علیه یمن] او اهل عربستان سعودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمریکا است.

ردیابی الدیلمی به شورای ریاست جمهوری است کدام ممکن است در فینال نشست در ریاض تشکیل شد. اوایل همانطور که صحبت می کنیم، عربستان سعودی عبد ربه منصور هادی، رئیس جمهور فراری یمن را برکنار کرد.

مذاکرات ریاض چهارشنبه قبلی به بهانه رفع فاجعه یمن در عربستان سعودی تحریک کردن شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید عصر پنجشنبه همراه خود ادعا پایانی به نوک رسید. نتیجه این نشست این بود کدام ممکن است هادی خرس فشار عربستان، اختیارات را انتخاب کنید و انتخاب کنید معاونت شخصی را به این شورا سپرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید شورای ریاست تشکیل داد.

ریاض بلافاصله حمایت درست شخصی را اجتناب کرده اند شورای ریاست جمهوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید نهادهای حامی آن برای اجرای پوشش ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ابتکارات کارآمد برای بدست آوردن به ایمنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید وفاداری در جمهوری یمن را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوک دادن به فاجعه گفتن کرد.

موضوع بعدی کدام ممکن است در ادعا به آن است ردیابی شده، دخالت در امور خانه یمن است. او از یک راه یا دیگری اعلام کردن کرد کدام ممکن است “بلند مدت یمن همراه خود بلند مدت شورای همکاری خلیج فارس است.” [فارس] درهم پیچیده است.”

سخنگوی انصارالله محمد عبدالسلام، سخنگوی انصارالله یمن در پاسخ به نشست ریاض تاکید کرد کدام ممکن است هرگونه ورزش در خارج اجتناب کرده اند یمن خوب حاضر کمدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تفریحی های لذت بخش توسط کشورهای ائتلاف متجاوز است (عمیق اصولاً).

در همین جاری، عربستان سعودی تمامی رهبران ارتش، قبیله ای هر دو سیاسی را کدام ممکن است اجتناب کرده اند پوشش های ائتلاف متجاوز سعودی-اماراتی در یمن انتقاد کرده بودند، برکنار کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به عنوان جایگزین اجتناب کرده اند وفادارترین اشخاص حقیقی به پوشش های شخصی دعوت کرد.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول هدایت دهید

رژیم لاغری سریع