فروش قسمتی آپارتمان مهر در پرند و هشتگرد – تجارت نیوز


به گزارش تجارت نیوز، علیرضا جعفری از روند اجرای نهضت ملی مسکن و تکمیل مسکن مهر باقی مانده در شهرهای جدید پرند و هشتگرد خبر داد.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ۱۵۲ هزار و ۲۵ نفر در شهر جدید هشتگرد در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کردند که از این تعداد ۲۲ هزار و ۲۸۰ متقاضی تایید و تاکنون ۲۷ هزار و ۸۲۱ متقاضی ثبت نام کردند. واحدهای دریافتی.تعریف شده است.

مدیرعامل شرکت عمران یدادی حدید ادامه داد: ۲۲۴ هزار و ۸۴۷ نفر در پرند ثبت نام کردند که از این تعداد ۲۵ هزار و ۲۲۵ نفر تایید نهایی شدند و برای ۲۷ هزار و ۱۶۴ نفر واحد تعریف شد.

۳۰ هزار و ۹۶۹ واحد مسکن مهر در هشتگرد به فروش اقساطی رسید

جعفری در خصوص تکمیل مسکن مهر شهر هشتگرد جدید تصریح کرد: تعداد کل مسکن مهر شهر جدید هشتگرد ۴۸ هزار و ۹۲۳ واحد است که از این تعداد ۳۸ هزار و ۴۰۴ واحد تحت تعهد شرکت و دارای متقاضی است که ۳۰ واحد است. .۱ هزار و ۹۶۹ واحد فروش جزئی می باشد. در حال حاضر ۷ هزار و ۱۲۱ واحد در شهر جدید هشتگرد باقی مانده است که قرار است تا پایان سال جاری تکمیل و تحویل متقاضیان شود.

فروش جزئی ۷۸ هزار و ۴۴۵ آپارتمان در مهر در پرند

وی در خصوص تکمیل مسکن مهر شهر جدید پرند نیز اعلام کرد: تعداد کل مسکن مهر شهر جدید پرند ۹۵ هزار و ۶۷۲ واحد است که ۹۲ هزار و ۶۲۳ واحد آن متعلق به شرکت و دارای متقاضی است که از این تعداد ۷۸ هزار واحد. ۴۴۵ عدد به صورت اقساطی فروخته شد. در حال حاضر تعداد واحدهای مسکن مهر پرند ۶ هزار و ۵۴۳ واحد است.

وی تاکید کرد: تکمیل مابقی مسکن های مهر بخشی از تعهدات شرکت عمران شهرهای جدید است که به حدود ۲۳ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد و ما به این کار توجه ویژه ای داریم.