فروش هفتگی و مخاطبان تئاتر شهر و تالار هنر اعلام شد


سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ – ۰۹:۵۹

تاتارشهر

تهران (پانا) – آمار فروش هفتگی و تماشاگران نمایش های اجرا شده در سالن های مختلف مجموعه تئاتر شهر و تالار هنر بر اساس اجرا مشخص شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، آمار فروش هفتگی و عمومی نمایش های برگزار شده در سالن های اصلی چهارسو، قشقایی، سایه مجموعه تئاتر شهری و آرتال به تفکیک اعلام شد.

نمایش «پروین» به کارگردانی حسین کیانی که از ۱۷ خردادماه در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر با ظرفیت ۵۷۹ تماشاگر و قیمت بلیت ۱۰۰ هزار تومان میزبان علاقه مندان بوده است، تاکنون در مجموع ۲۷ اجرا داشته است. (با توجه به ارائه بلیط تمام بها، نیم بها، تخفیف و میهمان) و میزبانی از ۴ هزار و ۳۳۴ تماشاگر، به فروش معادل ۲۸۹ میلیون و ۵۳۰ هزار تومان دست یافت.

نمایش “اسب های خرچنگ” به کارگردانی رضا کرمی زاده که از روز اول خرداد ماه در سالن چهارسو با ظرفیت ۱۳۲ تماشاگر و قیمت بلیت ۶۰ هزار تومان در نهایت با مجموع ۳۱ اجرا ۲۸۹۲ تماشاگر روی صحنه رفته است. (با احتساب قیمت کامل، نیم بها، بلیت با تخفیف و مهمان) معادل ۱۲۶ میلیون و ۴۹۲ هزار تومان فروخته شد.

نمایش «دلیلی برای زندگی نیست» به کارگردانی الهام شعبانی که از روز دوم خرداد ماه در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر با ظرفیت ۹۶ تماشاگر و بهای بلیت ۶۰ هزار تومان روی صحنه رفته است. در مجموع ۳۰ اجرا و ۲ هزار و ۳۰۸ تماشاگر (با احتساب اجرای کامل، نیم بها، تخفیف دار و بلیت مهمان) معادل ۹۸ میلیون و ۹۳۴ هزار تومان فروخته شد.

نمایش «روزی دیگر» به کارگردانی نادیا فرجی که از ۱۷ خرداد تا ۱ تیر در کارگاه نمایش با ظرفیت ۲۶ نفر و بهای بلیت ۵۰ هزار تومان در مجموع ۲۰ اجرا و ۵۴۸ تماشاگر (شامل تماشاگر) روی صحنه رفت. بلیط کامل) قیمت، میانگین قیمت، تخفیف و مهمان) به فروش معادل ۲۲ میلیون و ۷۵ هزار تاکان رسید.

لازم به توضیح است که ارائه این اجرا از روز پنجشنبه ۱۱ تیرماه از “کارگاه نمایش” به “تالار سایه” مجموعه منتقل شد و تاکنون با توجه به ظرفیت ۷۲ نفر سالن، قیمت بلیت ۵۰ هزار تومان و در مجموع ۴۲۵ تماشاگر معادل ۱۵ فروخته می شود و به یک میلیون و ۴۲۰ هزار تومان رسید.

نمایش «غول بادام زمینی» به کارگردانی حسین فدایی حسین هام که از ۱۸ تیرماه با قیمت بلیت ۳۰ هزار تومان روی صحنه رفت، تاکنون در مجموع ۲ اجرا و ۳۳۳ تماشاگر (با احتساب قیمت تمام شده، نیم بها، تخفیف خورده) داشته است. و مهمان) معادل ۸ میلیون و ۵۴۴ هزار و ۵۱۰ تومان فروش داشته است.

نمایش «پنگوئن ها» به کارگردانی زیبای برجی فلاح که از جمعه ۱۹ تیرماه با قیمت ۳۰ هزار تومان روی صحنه رفته است، تاکنون در مجموع اجرا و ۱۵۷ تماشاگر (شامل بلیت تمام و نیم بها) داشته است. ، تخفیف خورده و مهمان) به فروش معادل ۳ میلیون و ۸۳۸ هزار و ۹۸۰ تومان رسید. نمایش شاد در ژاپن به کارگردانی علی فتحعلی که از یکشنبه ۱۴ تیرماه با قیمت ۵۰ هزار تومان روی صحنه رفته است با مجموع ۵ اجرا و ۶۳۰ به فروش معادل ۱۷ میلیون و ۹۶۸ هزار و ۶۵۰ تومان رسید. تماشاگران ..