قاضی ممنوعیت ممنوعیت استفاده از ماسک در مدرسه فلوریدا را اعلام کرد


پنجشنبه ، 9 سپتامبر 2021 (HealthDay News) – مناطق مدرسه ای در فلوریدا می توانند دانش آموزان خود را ملزم به استفاده از ماسک کنند ، علیرغم دستور فرماندار برای جلوگیری از دستور ماسک – حداقل در حال حاضر.

یک قاضی دادگاه مدار در شهرستان لئون روز چهارشنبه حکم داد که دولت نمی تواند ممنوعیت فرمان د سانسیس فرماندار ماسک مدرسه را اجرا کند ،اخبار CBS گزارش شده

به گفته جان کوپر ، قاضی بخش لئون ، جان کوپر در یک جلسه مجازی گفت: “ما در زمان عادی نیستیم. ما در یک بیماری همه گیر هستیم.” آسوشیتدپرسبه “ما یک نوع (کروناویروس) داریم که نسبت به سال گذشته برای کودکان عفونی تر و خطرناک تر است.”

این سوال که چه کسی می تواند در مورد دستور ماسک تصمیم گیری کند از ماه ژوئیه مورد بحث قرار گرفت ، هنگامی که DeSantis فرمان اجرایی را امضا کرد که دستورالعمل های منطقه ای مدرسه را ممنوع کرده و به والدین اجازه می دهد تصمیم بگیرند که آیا فرزندانشان در مدرسه از ماسک استفاده خواهند کرد.

به هر حال حداقل 10 هیئت مدیره مدارس در ایالت دستور ماسک محلی را اجرا کردند ، اخبار CBS گزارش شده سپس هیئت آموزشی فلوریدا با قطع بودجه برای اعضای هیئت مدیره مدارس در مناطقی که این دستور را نقض کردند ، تلافی کرد.

کوپر در حکم قبلی فرمان اجرایی را لغو کرد ، تنها چند روز پس از شروع تحریم ها. سپس ، فرماندار از حکم تجدیدنظر کرد. این امر باعث توقف خودکار این تصمیم شد و اجازه داد ممنوعیت استفاده از ماسک در مدارس ادامه یابد.

آخرین حکم بلافاصله لازم الاجرا می شود.

در همین حال ، موارد COVID-19 در فلوریدا به دلیل نوع بسیار مسری Delta در حال افزایش است. کوپر به این واقعیت اشاره کرد ، در حالی که می گوید شواهد نشان می دهد که ماسک ها در محیط های شلوغ مانند مدارس تا حدی در برابر ویروس محافظت می کنند ، اخبار CBS گزارش شده او گفت که کودکان زیر 12 سال هنوز واجد شرایط واکسن COVID-19 نیستند.

“بر اساس شواهدی که شنیده ام ، در صورت ماندن ، هیچ آسیبی به دولت نمی رسد [against mandates] کنار گذاشته می شود ، “کوپر گفت.

این حکم در حالی باقی می ماند که ایالت از تصمیم تجدیدنظر خواهی کند. DeSantis ابراز اطمینان کرد که ممنوعیت استفاده از ماسک دوباره برقرار می شود.

دی سانتیس در نشست خبری چهارشنبه گفت: “در دادگاه های محاکمه در ایالت Tallahassee و فدرال ، ما معمولاً در صورت وجود یک جزء سیاسی در آن شکست می خوریم. سپس در دادگاه تجدید نظر ، ما تقریباً همیشه برنده هستیم.” “من مطمئن هستم که در نهایت در مرحله تجدیدنظر برنده می شویم.”

پرونده اکنون به دادگاه تجدید نظر منطقه اول در تالاهاسی منتقل می شود.

تارین فنسکه ، مدیر ارتباطات دفتر فرمانداری ، می گوید: “امروز ما قصد داریم درخواست اضطراری خود را برای بازگرداندن اقامت ارائه دهیم و پیش بینی می کنیم که دادگاه تجدید نظر به سرعت تصمیم گیری کند ، درست مانند پرونده بازگشایی مدرسه در سال گذشته.”

اطلاعات بیشتر

در مرکز کنترل و پیشگیری از بیماریهای آمریکا نحوه استفاده از ماسک در جلوگیری از شیوع COVID-19 بیشتر است.

منبع: اخبار CBS؛ آسوشیتدپرسدیدگاهتان را بنویسید