قانون دستور واکسن بایدن می تواند ظرف چند هفته آماده شود


Zients گفت ، شرکت هایی که از رعایت استاندارد خودداری می کنند ، می توانند به ازای هر تخلف 13،600 دلار جریمه شوند.

مایکلز گفت که او انتظار ندارد که اجرای قانون مسئله بزرگی باشد و گفت ما احتمالاً قبل از نهایی شدن قانون به خوبی خواهیم دید.

“اکثر کارفرمایان مطیع قانون هستند. هنگامی که OSHA استانداردی را صادر می کند ، آنها سعی می کنند هر شرایطی را داشته باشند ، و به طور کلی زمانی که این قانون اعلام می شود ، حتی قبل از اجرایی شدن ، این اتفاق می افتد. “

این قانون ممکن است با چالش های حقوقی نیز روبرو شود. چندین فرماندار و دادستان کل ایالت و همچنین کمیته ملی جمهوری خواهان وعده شکایت برای توقف دستورات واکسن را داده اند.

منتقدان دستورالعمل های جدید می گویند که آنها آزادی شخصی را تحت تأثیر قرار می دهند و بارهایی را بر مشاغل تحمیل می کنند.

اما رئیس جمهور در روز جمعه به این ایده پاسخ داد.

بایدن به خبرنگاران گفت: “من بسیار ناامید شده ام ، به ویژه برخی از فرمانداران جمهوریخواه ، از سلامتی این بچه ها بسیار پیگیرتر بوده اند ، و از سلامت جوامع خود بسیار پیگیر بوده اند.”

“من هیچ دانشمندی در این زمینه نمی شناسم که فکر نمی کند انجام شش کاری که من پیشنهاد کرده ام منطقی باشد.”

با این حال ، دیگران احساس می کنند که الزامات جدید به اندازه کافی پیش نرفته است.

Leana Wen ، MD ، در مقاله ای برای این مورد می گوید: “این گام های خوبی در جهت درست است ، اما برای انجام کار کافی نیست.” اینواشنگتن پستبه

ون ، متخصص بهداشت عمومی ، تعجب کرد که چرا بایدن واکسیناسیون را برای سفر با هواپیما و قطار اجباری نمی کند. او از اینکه نیازی به واکسیناسیون کودکان 12 ساله و بزرگتر نیست نیز ناامید شد.

وی افزود: در هر ایالت دستور واکسیناسیون کودکان وجود دارد. واکسن کرونا نباید تفاوتی داشته باشد. “

واکسن ها همچنان سنگ بنای برنامه های آمریکا برای کنترل همه گیری هستند.

روز جمعه ، تحقیقات جدیدی از CDC و بخش های بهداشت ایالتی انجام شد که نشان می داد واکسن های COVID-19 همچنان در جلوگیری از بیماری و مرگ شدید بسیار مثر هستند.

اما این مطالعه همچنین نشان داد که واکسن ها پس از اینکه دلتا عامل اصلی عفونت ها در ایالات متحده شد ، در ایالات متحده کمتر کارآمد شد.دیدگاهتان را بنویسید