قبض های پزشکی کووید آمریکایی ها در حال افزایش است


نویسنده: رابرت پرید

خبرنگار سلامت روز

جمعه ، 3 سپتامبر 2021 (HealthDay News)-با پایان مهلت معافیت موقت بیمه گذاران از هزینه های مربوط به درمان ، مراقبت از COVID-19 به احتمال زیاد برای آمریکایی ها گران تر می شود.

در اوایل بیماری همه گیر ، بیماران از پرداخت های عادی یا کسر هزینه خود برای مراجعه به اورژانس یا اقامت در بیمارستان برای COVID-19 برخوردار نبودند و اکثر آزمایشات نیز رایگان بود ، مجله نیویورک تایمز گزارش شده

از آنجا که شیوع بیماری همه گیر در سراسر کشور همچنان ادامه دارد ، قانون فدرال هنوز مستلزم آن است که بیمه گذاران در صورت داشتن دلیل پزشکی برای مراقبت ، مانند قرار گرفتن در معرض بیماری یا نشان دادن علائم ، آزمایش را بدون هیچ هزینه ای برای بیماران پوشش دهند.

با این حال ، بیشتر آزمایش هایی که در حال حاضر توسط آمریکایی ها انجام می شود برای نظارت است و به عنوان دلیل پزشکی واجد شرایط نیست بار گزارش شده

به عنوان مثال ، قوانین فدرال برای آزمایش رایگان کروناویروس برای آزمایش های معمول محل کار و مدرسه معافیت دارد.

با توجه به اسناد بیمار ارائه شده به a ، برخی از بیماران قبلاً اسکناس هایی تا 200 دلار برای غربالگری معمول دریافت کرده اند بار پروژه پیگیری هزینه های آزمایش و درمان COVID-19.

با این حال ، “بیمه گران با این س aboutال روبرو هستند که آیا هزینه های درمان COVID باید بر دوش همه باشد یا فقط افرادی که واکسن دریافت نکرده اند” ، سینتیا کاکس ، معاون رئیس بنیاد خانواده Kaiser که در مورد چگونگی بیمه ها تحقیق کرده است. در حال پوشش درمان COVID-19 هستند باربه

برخی از بالاترین صورتحسابها احتمالاً با بیماران مبتلا به COVID مواجه می شوند که نیاز به مراقبت گسترده بیمارستان دارند و اکثر این بیماران اکنون واکسینه نشده اند. مطالعه اخیر بنیاد خانواده قیصر نشان داد که 72 درصد از برنامه های بزرگ بهداشتی دیگر درمان COVID-19 را برای بیماران رایگان نمی کند.

افراد واکسینه نشده نیز می توانند با افزایش هزینه های دیگری روبرو شوند. دلتا ایر لاینز و برخی از مشاغل دیگر قصد دارند از کارگران واکسینه نشده نرخ بالاتری برای بیمه بگیرند که این امر به هزینه های بالای بستری شدن برای COVID-19 اشاره می کند. بار گزارش شده

تحقیقات نشان می دهد که هزینه متوسط ​​بستری شدن COVID-19 در حدود 40،000 دلار است ، در حالی که اقامت طولانی تر که شامل زمان در بخش مراقبت های ویژه یا انتقال آمبولانس هوایی می شود ، چندین برابر بیشتر هزینه دارد.

اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد درمان COVID و آزمایش هزینه های امداد ، از اداره منابع و خدمات بهداشتی ایالات متحده دیدن کنید.

منبع: مجله نیویورک تایمز

اخبار WebMD از HealthDay


حق چاپ © 2013-2020 HealthDay. همه حقوق محفوظ است.دیدگاهتان را بنویسید