قرارداد با گزینه جدید خط حمله پرسپولیس لغو شد!


یکی از چهره های تحت تعقیب باشگاه پرسپولیس برای دومین بار از حضور در ایران خودداری کرد.

یکی از چهره های تحت تعقیب باشگاه پرسپولیس برای دومین بار از حضور در ایران خودداری کرد.

به گزارش خبرروژی، پس از مصاحبه انتقادی یحیی گل محمدی، باشگاه پرسلیس تمام تلاش خود را برای جذب مهاجم برزیلی مورد نظر خود انجام داد. طی هفته گذشته که باشگاه خبر چندانی نداد، در حال مذاکره و نهایی شدن توافق با این مهاجم برزیلی بود. نکته جالب اینکه این مهاجم شرایط سختی را در نظر گرفت و علاوه بر مبلغ قرارداد، پیشنهادات زیادی می خواست اما باشگاه پرسپولیس با این پیشنهادات مخالفت نکرد تا در نهایت موفق به جذب این بازیکن شود.

او برای هر گل و کمک شرایط مالی را تعیین کرد و باشگاه پرسپولیس این شرایط را پذیرفت تا همه چیز با جذب این مهاجم تمام شود اما روز قبل در حالی که باشگاه پرسپولیس منتظر پایان این انتقال بود ایمیلی دریافت کرد. با بیان اینکه این بازیکن کنار گذاشته شده است.

این مهاجم جوان برزیلی با عذرخواهی از باشگاه پرسپولیس اعلام کرد با توجه به توصیه هایی که از داخل ایران دریافت کرده است متوجه شده که ایران امن نیست و به همین دلیل تمایلی به حضور در تیم فوتبال ایران و پرسپولیس ندارد.

به نظر می رسد لو رفتن نام این بازیکن باعث شده برخی در داخل ایران این بازیکن را از حضور در پرسپولیس منصرف کنند. به نظر می رسد این بازیکن راهی لیگ عربستان شود. پیش از این یکی از مربیان مورد نظر گل محمدی از انگلیس به همین بهانه در دقیقه ۹۰ به ایران و پرسپولیس نیامده بود.