قرارداد سرمربی جدید استقلال لو رفت – مدارا نیوز


بر اساس گزارش ها اخبار مدارا; خیلی ها فکر می کنند مبلغ قرارداد ساپینتو با استقلال بسیار بالاست در صورتی که به گفته رسانه های پرتغالی، این مربی در کشور خودش پیشنهاد بالایی نداشته است. او در استقلال حاضر شد برای اولین سال حدود ۴۵۰ هزار دلار هزینه کند تا سکان هدایت این تیم پرطرفدار را به دست بگیرد. همانطور که می دانید سال دوم قرارداد او توافقی است و طرفین باید در سال اول با هم همکاری کنند و سال دوم قرارداد با شرایط مالی جدید و امکان افزایش ۲۰ درصدی تمدید خواهد شد.

قرارداد ۴۵۰ هزار دلاری ساپینتو نشان می دهد که او در کشور خودش چنین پیشنهادی نداشته و حالا می خواهد در ایران و استقلال با چالش جدیدی روبرو شود. البته قرارداد دستیار ساپینتو زیاد نخواهد بود و باید هر چه زودتر اسامی دستیارانش را به باشگاه استقلال اعلام کند. بازیکن پرتغالی درباره توافق مالی خود گفت: مشکل خاصی وجود ندارد و ما قبلا در این مورد به توافق رسیده ایم. انگیزه مالی هم برای کار در ایران دارم، اما انگیزه بیشتری برای موفقیت دارم و می خواهم با این تیم پرطرفدار که صد هزار نفر قهرمانی اش را جشن می گیرند، رقابت کنم.

قرارداد سرمربی جدید استقلال لو رفت

جالب اینجاست که قرارداد ساپینتو کمتر از فردی مثل استراماچونی است و حالا باید دید او برخلاف استرا تا پایان فصل استقلالی می ماند یا خیر. نکته مهم در مورد حضور یک مربی خارجی این است که برخی از هواداران استقلال چندان امیدی به موفقیت او ندارند، اما برخی دیگر فکر می کنند چون اسکلت اصلی تیم برای فصل آینده حفظ شده، ساپینتو برای تکرار زیاد کار نخواهد کرد. عنوان قهرمانی

یکی از مسئولان باشگاه استقلال در این خصوص گفت: قرارداد ساپینتو N کاملا منطقی است و چنین امکاناتی ندارد. ما خیلی امیدواریم که در ایران موفق شوند و اصلاً به گله و این چیزها فکر نمی کنیم. آقای ساپینتو از کشوری می آید که صاحب فوتبال است و قطعا تاثیرات حضور او در استقلال را خواهیم دید. ما معتقدیم بهترین بازیکنان ایران در استقلال حضور دارند زیرا بدون شکست این تیم را بردند و حالا با اقداماتی که از سوی او انجام شده، تلاش می کنیم استقلالی ها حتی در آسیا حرف های زیادی برای گفتن داشته باشند و در نهایت ستاره سوم را به هواداران تقدیم کنیم.