قیمت نان سنتی در کرمانشاه افزایش نیافته است/ جرایم سنگین در انتظار نانوایی‌های متخلف


به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، شهریار قاسمی رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه امروز در جمع اصحاب رسانه از تشدید نظارت و بازرسی و افزایش تعداد بازرسان در بازار استان خبر داد و اظهار کرد: شاهد اجرای یک طرح بزرگ اقتصادی«طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها» در کشور هستیم.

وی ادامه داد: با اعلام افزایش قیمت برخی کالا یک‌سری اختلال در بازار در خصوص برخی‌ کالاها بود که خوشبختانه خیلی زود جبران شد.

رییس سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه تصریح کرد: با همت مسؤولان و همکاری مردم، در استان از روز گذشته کالاهای اساسی مشمول این طرح در سطح فروشگا‌ه‌ها توزیع و الان به اندازه کافی موجود است.

وی گفت: در حال حاضر گله‌مندی مردم از عدم رعایت ساعات کاری نانوایی‌ها سطح استان و شلوغی آن‌ها است، با توجه به اینکه قیمت نان سنتی افزایش نیافته حتما با نانوایی‌هایی که قیمت‌ها و ساعات کاری را رعایت نمی‌کنند؛ برخورد می‌شود و این برخورد قطعا سنگین و بازدارنده خواهد بود.

قاسمی تعطیلی خودسرانه نانوایی‌ها را یکی از دلایل صف‌های طولانی دانست و تصریح کرد: هیچ سهمیه آردی در نانوایی‌ها کاهش نیافته، لذا کاهش ساعات کاری نانوایی‌ها تخلف محسوب می‌شود و قطعا منجر به برخورد می‌شود.

هم‌استانی‌ها در صورت مشاهده تخلف، مراتب را از طریق سامانه‌های ارتباطات مردمی (شماره‌های ۱۲۴ و ۱۳۵) به نهادهای مذکور اطلاع دهند.

انتهای پیام/پ
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

رژیم لاغری سریع