لاغری موضعی با RF | لاغری با دستگاه RF در تهران


لاغری موضعی با دستگاه RF

یکی از روشهای رهایی از چربی افراد بدن از دستگاههای لاغری RF می باشد. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند برای همه افراد با هر میزان چربی در سرعت بخشیدن به کاهش وزن کمک کند.

لازم به ذکر است که با استفاده از دستگاه RF می توانیم سلولیت های ایجاد شده از بین ببریم. تعداد جلسات مورد استفاده از RF به میزان چربی انباشته شده و ناحیه مورد نظر دارد. دستگاه Rf برای سمت های مختلف بدن از جمله غبغب ، شکم ، پهلو ، چربی های پشت کمر ، ران و… می توانم استفاده کنم ظاهر شد.

لاغری سریع بدون استفاده از رژیم های غذایی سخت و دشوار ، یکی از آرزوهای دیرینه شخص است که دارای اضافه وزن هستند. اما چند نفر هستند که به طور کلی در هنگام مشاهده چاق به نظر نمی رسند ، اما چند کیلو اضافه وزن داشته و یا در یک قسمت از بدن خود شکم و پهلو تجمع چربی مشاهده می شود. این تجربی چربی ممکن است برای افراد خوشایند نباشد و به دنبال راهی برای رهایی از آن ها بگردند.

لاغری موضعی با RF

لاغری موضعی با RF

یکی از روشهای رهایی از چربی افراد بدن از دستگاههای لاغری RF می باشد. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند برای همه افراد با هر میزان چربی در بخش سریع به کاهش وزن کمک شود.

لازم است به ذکر است که با استفاده از دستگاه RF می توانیم سلولیت های ایجاد شده از بین ببریم. تعداد جلسات مورد استفاده از دستگاه RF به میزان چربی انباشته شده و ناحیه مورد نظر نیاز دارد. دستگاه RF برای قسمت های مختلف بدن از جمله غبغب ، شکم ، پهلو ، چربی های پشت کمر ، ران و… می توانم استفاده کنم ظاهر شد.

دستگاه RF با درمان سریع ، راحت ، بدون خرابی و بدون زخم به سفت شدن پوست ، رفع شل شدگی و رفع سلولیت می شود. این کار بدون عمل با دستگاه RF صورت می شود که در چند سال گذشته در بین مردم بسیار محبوب و رایج شده است و بدون نیاز به جراحی ایجاد شده به اندام ایده آل می شود.

رادیو فرکانس ، فناوری مورد استفاده در RF و سایر دستگاه های دیگر از سال ۲۰۰۱ است که جهت پوست بدون نیاز به جراحی است.

مزایای آر اف لاغری

لاغری با دستگاه RF یک روش کاربردی جهت لاغری موضوعی است که مزایای زیادی دارد. برخی از این موارد شامل:

یک روش غیر تهاجمی بود و بدون استفاده از جراحی می توان به نتیجه دلخواه دست یافت.

برای انواع پوست ها مناسب می باشد.

با استفاده از دستگاه لاغری RF می توانم توانم بر ارسال امواج جهت کاهش وزن پوست صورت را نیز انجام داد. این روش باعث می شود از افتادگی پوست انجام شود.

روشی مناسب برای برخی است که با رژیم لاغری قادر به کاهش وزن هستید. در واقع می توان به عنوان یک شوک جهت ادامه فعالیت ها استفاده نمود.

در نتیجه زمانی که رژیم و ورزش نتیجه ای نگرفته ایم این روش می تواند یکی از بهترین روش های موثر در جهت نتیجه گیری باشد.

از دیگر مزایای این روش می توان به غیر از حمله به روش و همچنین عدم نیاز به عمل اشاره کرد.

لاغری موضعی با آر اف برای چه شخصی مناسب است؟

کاندیدای استفاده از این روش در حقیقت افرادی هستند که دارای بدنی متناسب هستند و در یک قسمت بدن خود شکم و پهلو تجمع چربی دارند که با روش های مورد نیاز بدن خود غذا و ورزش از بین نمی رود. این روش برای افرادی که تمایل به بین بردن سلولیت دارند ، به پیشرفت پیشنهاد می شود.

چه کسانی نمی توانند از این روش استفاده کنند؟

لاغری با آر اف به افرادی که به اختلال حسی وارد شده است به هیچ عنوان نمی شود. دلیل این کار است که بیمار قادر نیست باشد تا مشکل خود را در این زمینه را به خوبی انتقال دهد.
شواهدی تا کنون جهت خطرناک بودن روش RF برای بانوان باردار مشاهده مشاهده نشده است. اما بهتر است این روش در طول دوران بارداری و شیردهی استفاده از نشود.
افرادی که از دستگاه پیس میکرو مخصوص قلعه و عروقی است و یا افرادی هستند که از پروتز فلزی ، صفحات دندانی و… استفاده می کنند ، نمی توانند از روش RF استفاده کنند.

لاغری موضعی با آر اف چگونه انجام دهید؟

ابتدا یک کرم بی حسی برای بیمار در ناحیه مورد نظر زده می شود. این بی حسی جزء می شود و نیاز به بی حسی کلی نیست. بعد از اعمال بی حسی کرم با استفاده از الکل از ناحیه مورد نظر پاک می شود. با استفاده از ترکیب امواج می توانم ترکیب دوقطبی و تک قطبی را از روی ناحیه مورد نظر پاک نمود. کارشناسی که به آن مراجعه کرده است با استفاده از آموزش های لازم به منظور تنظیم دستگاه را برای هر فرد باید به طور خاص منحصر به فرد انجام دهید (تنظیمات دستگاه برای هر فرد متفاوت است). این کار باعث می شود تا انرژی به طور کامل یک دست در تمام قسمت ها اعمال شود.

بعد از اعمال بی حسی و تنظیمات ابتدایی از کرم جهت روان کردن پوست استفاده می شود. کرم و یا روغن را در ناحیه مورد نظر قرار دهید تا به راحتی هندپیس دستگاه مورد نیاز روی پوست حرکت کند. با حرکت دادن هندپیش روی ناحیه ، آدیپوسیت ها ، اسیدهای چرب در قسمت لنفاوی آزاد می توانم. سپس از آزاد شدن اسیدهای چرب ، آدیپوسیت ها کوچک می شوند و باعث دست یابی به اندام دلخواه می شوند. بعد از انجام مراحل می توانم کمپرس و یا لوسیون را روی پوست قرار داد.

دوره نقاهت بعد از استفاده از دستگاه لاغری موضعی RF

ممکن است بعد از انجام کار با دستگاه آر اف اف قرمزی خفیف شوید. ای قرمزی بسیار شدید نبوده و در حد آفتاب سوختگی می باشد. نگران نباشید این قرمزی ها به سرعت برطرف می شوند و حتی نیاز به مرخصی از محل کار نخواهید داشت. بعد از انجام این کار می توان به فعالیت های روزانه خود باز شد. کارهایی که لازم است انجام شود ، از لوسیون بعد از استفاده از دستگاه RF می شود استفاده کنید.

آیا از دستگاه FR بی خطر استفاده می کنید؟

به طور خلاصه ، بله – تا زمانی که شما برای انجام این کار به یک متخصص بروید تا با استفاده از علم این روش و آشنایی کامل کار با آن و همچنین شناخت نسبت به شما اقدام به درمان شما شود.

راه های ارتباطی با خانم بهاره هندیجانی

شماره تماس مستقیم: ۰۹۰۳۱۳۱۳۱۱۹

آدرس: بلوار کشاورز ، بین جمالزاده و کارگر ، ساختمان پزشکان بهار ، پلاک ۳۴۰ ، طبقه دوم ، واحد ۱۲۲

مورد نیاز برای قبل و بعد از کاهش وزن موضوعی با دستگاه RF

همانطور که قبلا اشاره شد ، استفاده از دستگاه آر اف نیاز به مراقبت و دوره نقاهت ندارد. این در واقع جزء نکات مثبت در این روش به شمار می آید. اما رعایت برخی نکات می تواند در نتیجه بهتر شدن و کاهش بیشتر عوارض احتمالی کمک کند. بر خی از موارد شامل:

بهتر از چند روز قبل و بعد از انجام آن از استعمال دخانیات خودداری مورد.

مصرف نوشیدنی های الکلی سه روز قبل و بعد از انجام کار با آر اف اف پیشنهاد نمی شود.

دو الی سه روز قبل از انجام کار از انجام ورزش سنگین بپرهیزید.

همچنین تا یک هفته بعد از انجام RF از انجام ورزش سنگین خودداری ایجاد کنید.

در طول روند درمان بهتر است روزانه بین ۸ الی ۱۰ لیوان آب بنوشید.

مصرف آسپرین و داروهای ضد التهابی توصیه نمی شود.

نتیجه گیری

در روش موضعی rf مشابهی که ما در باشگاه برای گرم کردن بدن انجام میدهیم اتفاق افتاده است این روش که روشی رادیو فرکانسی است و به واسطه ی الکتریسیته کار می کند با نفوذ در لایه های عمیق پوست و بالا بردن بدن بدن چربی های مزاحم ناحیه مورد نظر را گرم و این گرما همان گرمایی است که ما در زمان ورزش برای لاغری به آن نیاز داریم.

در نتیجه چربی ها آماده ی دفع و تبدیل به سوخت و ساز برای بدن هستند.

همچنین در این روش با متمرکز کردن انرژی در اعماق پوست روی لایه های زیرین پوست تاثیر گذاشته و در نتیجه پوست بدن را کشیده صاف و نرم می کند و باعث بهبود بافت زیر پوست می شود.

دیدگاهتان را بنویسید