لیگ قهرمانان اروپا بنفیکا به معجزه مقابل لیورپول خواستن دارد / سیمئونه، خواه یا نه او خواهد شد یک بار دیگر پپ را شکست دهد؟


خبرگزاری فارس گزارش داد کدام ممکن است اجتناب کرده اند ساعت ۲۳:۳۰ امشب در در اطراف سر خورد مرحله ۱ چهارم بسته شدن لیگ قهرمانان اروپا، ۲ دیدار به صورت همزمان برگزار تبدیل می شود. منچسترسیتی میزبان اتلتیکو مادرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیورپول در آنفیلد میزبان بنفیکا خواهند بود.

* اتلتیکو مادرید – منچسترسیتی

این دیدار همراه خود شیوع عالی بر صفر مشاور انگلیس به بالا رسید. در دیداری کدام ممکن است سیمئونه نمایشی انصافاً تدافعی حاضر داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی نتوانست در ۹۰ دقیقه شوتی را {به سمت} دروازه منچسترسیتی بفرستد.

ورزشی خارج اجتناب کرده اند خانه اتلتیکو همراه خود انتقادات زیادی اجتناب کرده اند سوی هواداران فوتبال مواجه شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید متنوع امیدوارند کدام ممکن است سیمئونه قابل مقایسه با ورزشی مقابل منچستریونایتد به ورزشی های خانگی بازگردد.

اتلتیکو مادرید در ابتدای هفته در ورزشی لالیگا مقابل رایو وایکانو متحمل شکست تلخی شد کدام ممکن است منچسترسیتی در دیدار لیورپول مقابل لیورپول حاضر a فوق العاده ای را به حاضر گذاشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورزشی جالب را انتخاب کنید و انتخاب کنید شادی ها انگیزی را مقابل شاگردان یورگن کلوپ به حاضر گذاشت.

شاگردان گواردیولا روز یکشنبه مقابل لیورپول به جذب می کند ۲-۲ بازو یافتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون امیدوارند همراه خود ضرب و شتم اتلتیکو در ورزشی بازگشت، اجتناب کرده اند پیروزی خانگی شخصی برای صعود به نیمه بسته شدن لیگ قهرمانان اروپا استفاده کنند.

سیمئونه دانستن درباره دیدار مقابل منچسترسیتی اظهار داشت: منچسترسیتی طبق استاندارد ورزشی می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید اهمیتی ندارد همراه خود چه تیمی گذراندن تبدیل می شود. فرآیند خاصی دارند. عالی فلسفه ستودنی آنها علاوه بر این گیمرها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مربیان بزرگی دارند. آنها اغلب هستند فشار مناسب را بر روی حریف وارد کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای عجله توپ را روی پایین بچرخانند. این کاری است کدام ممکن است آنها می دانند چگونه باید انجام دهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوق العاده حیاتی است کدام ممکن است ما این را بدانیم.

پپ گواردیولا علاوه بر این اظهار داشت: ورزشی بازگشت اجتناب کرده اند پایین به همان اندازه آسمان همراه خود ورزشی اول مشخص {خواهد بود}. ما در آن نقطه {در خانه} بودیم، هواداران ما پایین اوج ما بودند، با این حال در واندا متروپولیتانو آنها برای ما اشکال ساز خواهند شد. آنها حفاظت می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضد حمله را این سیستم ریزی می کنند. آنها در ورزشی بازگشت سخت تر خواهند بود.

مخلوط کردن بالقوه ۲ کارکنان به رئوس مطالب زیر است:

اتلتیکو مادرید: Oblak 2 Versalico – Savic – Felipe – رونالدو – Carrasco Herrera – Coca-Cola Correa – Joao Felix

منچستر ادرسون واکر – استونز – لاپورته – ژائو کونچیچ; o دی بروین – رودریگو – برناردو سیلوا; مهرز – فودن را انتخاب کنید و انتخاب کنید گریل

نکته مهم برای منچسترسیتی اینجا است کدام ممکن است اگر کونسیلو هر دو دی بروین {در این} دیدار مقوا زرد بگیرند، در صورت صعود ورزشی بعدی را اجتناب کرده اند بازو خواهند داد.

* لیورپول – بنفیکا

این دیدار در ورزشگاه دالوگ لیسبون همراه خود شیوع ۳-۱ لیورپول به بالا رسید. در آن دیدار لوئیز دیاز همراه خود یادآوری روزهای قبلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید براق شدن در پورتو، حاضر a فوق العاده ای به ثمر رساند را انتخاب کنید و انتخاب کنید توانست بار تولید دیگری مقابل بنفیکا گلزنی تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید ستاره تیمش باشد.

وینگر کلمبیایی گلزنی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکی اجتناب کرده اند گل های تیمش را به ثمر رساند. به بیشتر احتمال دارد در ورزشی بازگشت در مخلوط کردن بی نظیر این تجهیزات گلف قرار خواهد گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید یک بار دیگر مقابل بنفیکا حاضر مثبتی اجتناب کرده اند شخصی نماد خواهد داد.

لیورپول در اوایل هفته حاضر خوبی مقابل منچسترسیتی به حاضر گذاشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه با گواردیولا عالی ورزشی شادی ها انگیز به ثمر رساند.

آنها ادامه دارد احتمال قهرمانی در لیگ برتر را دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید می خواهند پس اجتناب کرده اند قهرمانی در لیگ، تمام امتحان شده شخصی را برای قهرمانی در سطوح حذفی، لیگ برتر انگلیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیگ قهرمانان اروپا انجام دهند.

تجهیزات گلف در خصوص این دیدار اظهار داشت: نیمه اول همراه خود شیوع ۳ بر صفر به بالا رسید با این حال قابل انجام است ورزشی بازگشت همراه خود نتیجه ۲ بر صفر به بالا برسد. باید ایده ها فوتبال را بدانیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدانیم کدام ممکن است اگر {در این} مسابقه عالی گل بزنند، گل بعدی را هم می توانند بزنند. ما نباید حسی را کدام ممکن است در ورزشی مقابل اینترمیلان داشتیم بافت کنیم. ما باید به آنها بفهمانیم کدام ممکن است همین جا جایی نیست کدام ممکن است بتوانند به سادگی به ورودی حرکت کنند.

اجتناب کرده اند طرفی بنفیکا در دیدار ابتدای هفته مقابل بلانکا پیروز شد به همان اندازه همراه خود امید راهی انگلیس شود. اگرچه آنها می دانند کدام ممکن است احتمال شکست لیورپول کم است، با این حال می خواهند اصرار متفاوتی حاضر دهند.

نلسون وریسیمو، سرمربی بنفیکا دانستن درباره این دیدار اظهار داشت: ما همراه خود امکانات را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایمان وارد ورزشی خواهیم شد. امتحان شده می کنیم به نتیجه برسیم. می دانیم کدام ممکن است ساده ۲ گل می خواهیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد اجتناب کرده اند گلزنی، توسعه ورزشی تنظیم می تنبل. اگر بتوانیم گل اول را خیلی زود بزنیم، قطعا ورزشی تنظیم خواهد کرد. باید مقابل یکی اجتناب کرده اند بهتر از کارکنان های دنیا ورزشی کنیم. به همین دلیل باید کانون اصلی کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند خودمان بهتر از استفاده را ببریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در برابر این لیورپول جنگنده باشیم.

مخلوط کردن بالقوه لیورپول را انتخاب کنید و انتخاب کنید بنفیکا به رئوس مطالب زیر است:

لیورپول: آلیسون بکر آرنولد – ون دایک – کونات – سیمیکاس; هندرسون – فابینیو – کیتا; صلاح – جوتا را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوئیز دیاز

بنفیکا: را انتخاب کنید و انتخاب کنید لاگودموس; ژیلبرتو – اوتامانده – ورتونگن – گریمالدو; وایگل – تاربت – رافا سیلوا – راموس – اورتون را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروین نونس

با توجه به لیورپول {در این} دیدار، اگر جوتا را انتخاب کنید و انتخاب کنید سادیو مانه مقوا بگیرند، عالی ورزشی بالقوه را اجتناب کرده اند بازو خواهند داد.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول اصرار دهید

رژیم لاغری سریع