ماریو لوپز تولد 48 سالگی را بدون پیراهن جشن گرفت


دستکش ها و پیراهن او نیز خاموش است.

ماریو لوپز روز یکشنبه با نشان دادن اندام بدون پیراهن و پرپشت خود در ویدیویی که در اینستاگرام منتشر شد ، 48 سالگی خود را جشن گرفت.

“امروز 48 ساله شد. هنوز احساس قوت می کنم. “فارغ التحصیل” Saved By The Bell “هنگام فیلمبرداری از خودش در خارج از یک رینگ بوکس عرق کرده بود. “پیری چیزی نیست جز یک عدد.”

این بازیگر عضلات دوسر بازویی خود را برای دوربین خم کرد و توضیح داد که او “شش دور اسپارینگ” را در حلقه انجام داد و فقط با افزایش سن بهتر می شود.

“امروز یک سال دیگر را جشن می گیریم …” او در زیرنویس پست اضافه کرد.

تعدادی از دوستان و طرفداران لوپز برای ارسال پیام تبریک تولد به بخش نظرات سرازیر شدند.

“من سکسی ترین شوهر را دارم. تولدت مبارک عزیزم. تو را بیشتر از آنچه می دانی دوست دارم. ♥ ️🎉🎁🥊 ، ”همسرش ، کورتنی لاین مززا ، عصبانی شد.

“تولدت مبارک برادر. امیلیو ریورا نوشت: “هنوز هم مانند 26 درجه به نظر می رسد.”

ماریو لوپز بدون پیراهن
این بازیگر می گوید در 48 سالگی احساس قوی تری می کند.
اینستاگرام

“تولدت مبارک پسر خوش تیپ !!! یک روز عالی داشته باشید! ” یکی از طرفداران نظر داد و دیگری افزود: “HBD ،ariolopez! مردمان را 3 سال جوان تر نشان می دهیم! لول. “

لوپز با نشان دادن اندام بدنی خود غریبه نیست و قبلاً بدن خوش اندام خود را هنگام تعطیلات در ساحل با همسرش در مالیبو در سال 2019 نشان داد.

لوپز و مازا ، 38 ساله ، چندی بعد از سومین فرزند خود ، پسری به نام سانتینو ، استقبال کردند. آنها همچنین دختر گیا و پسر دومینیک را به اشتراک می گذارند. آنها در سال 2008 در مجموعه “A Chorus Line” برادوی ملاقات کردند و در سال 2012 در مکزیک ازدواج کردند.

پدر سه فرزند اخیراً در مورد یک تجربه “آسیب زا” صحبت کرد که وقتی جیا 10 ساله با او و همسرش رابطه جنسی برقرار کرد ، تجربه کرد.

ماریو لوپکس و کورتنی لاین ماتزا
او و همسرش کورتنی لاین مززا از سال 2012 ازدواج کرده اند.
گتی ایماژ

او به لیزا واندرپامپ در E خود گفت: “من مانند نورپردازی با جلد بودم!” نمایش “تحت نظارت”

او ادامه داد: “من گفتم:” باید بروم با او صحبت کنم “، اما ما نتوانستیم او را برای یک ساعت پیدا کنیم. “سرانجام ، بالاخره او را پیدا کردم و گفتم:” سلام ، آیا می توانیم در مورد آن صحبت کنیم [it]؟ ‘”

در هر صورت ، به نظر می رسد که او هنوز آن را دریافت کرده است.دیدگاهتان را بنویسید