متخصص تغذیه کیست؟ – مجله سلامتی لایف دایت


متخصص تغذیه (متخصص تغذیه) فردی است که در زمینه تغذیه و رژیم غذایی تخصص دارد. متخصص تغذیه در انتخاب غذای مناسب و تنظیم برنامه غذای سالم شما را یاری کنید و همچنین برای رژیم غذایی مناسب اقدام کنید و خریداری کنید و به خرید خود نیاز داشته باشید.
متخصص تغذیه عادات غذای فرد را بررسی کنید و غذاهایی را که برای بیمار لازم است بخواهید و چگونه صحیح عادات غذا را آموزش دهید و برنامه را پیگیری کنید تا مطمئن شوید برنامه غذایی داده می شود و از نتیجه آن تهیه شده است روند درمان را ثبت کنید.
این متخصص برای گروه های مختلف مردم اعم از کودکان ، میانسالان ، افراد ، افراد چاق و لاغر متناسب با وضعیت و نیاز به برنامه غذایی تهیه کرد. او برای آنها از چه نوع مواد غذایی استفاده می کند و به چه میزان روزانه مصرف می کند.
افراد بیمار تحت نظر قرار گرفتند تا در انتخاب برنامه غذایی مناسب با توجه به شرایط ویژه ای که کمک کرده اند و روند درمان را تسریع کرده اند ، توجه کنید. از بیمارانی که به این متخصصین مراجعه کرده اند تا به دیابت ، بیمار کلیوی ، وجود گوارشی و کبدی ، قلب قلبی و سرطانی که در دوره شیمی درمانی یا رادیوتراپی قرار گرفته اند و خیلی از بیماری های دیگر که نیاز به تغذیه مناسب در بهبود یا کنترل بیماری دارند ، مراجعه کنند. دارند.
از بیمارانی که به این متخصصین مراجعه می کردند به دیابت ، بیمار کلیوی ، وجود گوارشی و کبدی ، قلبی و سرطانی که در دوره شیمی درمانی یا رادیوتراپی قرار می گرفتند و خیلی از بیماری های دیگر نیاز به تغذیه مناسب در بهبود یا کنترل بیماری داشتند ، مراجعه می کردند. دارند.

چه زمانی باید به متخصص تغذیه رجوع کنیم؟

رژیم

انجام دادن همه کار و تکان نخوردن وزن

وقتی احساسی می شوید پرخوری می کنید

لاغری زیاد

بارداری

مداوم فکر کردن در مورد غذا

کلسترول بالا

و…

به مناسبت روز رژیم درمانگر ، 20٪ تخفیف برای تمام افرادی که تا 30 اسفند درخواست رژیم داده اند در نظر گرفته ایم.

مقاله قبلی۲۴ ترفند ساده برای آن که رژیم سالم تری داشتید (قسمت دوم)

عضو انجمن تغذیه ایران و کانادا و سازمان نظام پزشکی كشور تغذیه و درمان درمانی در چاقی ، لاغری ، بارداری ، كودكان و بیماریها و ..

دیدگاهتان را بنویسید