مربیگری رفتاری تک شاخ BetterUp Motive و Impraise متمرکز بر داده را به دست می آوردصبح امروز سرویس مربیگری رفتاری BetterUp از خرید دو شرکت نرم افزاری جدید مبتنی بر داده Motive و Impraise خبر داد.

تک شاخ سانفرانسیسکو گفت که قصد دارد از فناوری های جدید برای کمک به بینش خود در مورد رفتار انسان استفاده کند. این فناوری بر سلامت و رفاه کارکنان متمرکز است و از هوش مصنوعی ، مربیگری ، مشاوره و راهنمایی برای پشتیبانی از نیازهای اعضا استفاده می کند. این شرکت این ابزار را به عنوان راهی برای کاهش فرسودگی شغلی کارکنان و افزایش تعادل بین کار و زندگی معرفی می کند.

انگیزه از ترکیبی از یادگیری ماشین و پردازش زبان طبیعی برای جمع آوری بینش در مورد تجربیات و رفتارهای افراد استفاده می کند. این شرکت از آنچه “API احساسات” می نامد برای تعیین احساسات در زبان استفاده می کند و به شرکت ها اجازه می دهد تا به شیوه ای مناسب واکنش نشان دهند.

در همین حال ، Impraise مستقر در آمستردام بر فضای نیروی کار متمرکز شده است. وظیفه اصلی آن کمک به مدیران برای افزایش بینش افراد است.

این خبر تنها چند ماه پس از اعلام برنامه BetterUp برای توسعه خود در بازار اروپا و راه اندازی دفاتر خود در مونیخ و لندن منتشر می شود.

چرا مهم است

این شرکت این خریدها را به عنوان راهی برای تقویت بینش خود در مورد رفتارهای انسانی و همچنین کمک به گسترش آن در بازار EMEA ارائه می دهد. این شرکت خاطرنشان کرد که با خرید Impraise ، هلند را به لیست دفاتر اروپایی خود اضافه می کند.

همچنین اشاره می کند که قصد دارد از فناوری Impraise برای کمک به سفارشی کردن محصول BetterUp در بازار اروپا استفاده کند.

الکسی روبیشاو ، مدیرعامل و بنیانگذار BetterUp ، در بیانیه ای گفت: “ما واقعاً مفتخریم و هیجان زده ایم که از Motive and Impraise در BetterUp استقبال می کنیم.” “تیم های درجه یک آنها ده ها سال تجربه در زمینه توسعه فناوری های پیشرفته هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی و ایجاد محصولات تاثیرگذار با تجربیات کاربران درجه یک دارند.

“انگیزه دانش فراوانی را در زمینه ایجاد فناوری ایجاد می کند که درک احساسات انسان را در مقیاس بالا تقویت می کند ، و Impraise بی وقفه متعهد به پرورش محیط هایی است تا مردم بهترین کار خود را از طریق فناوری بصری انجام دهند. تیم های سوار شده و تجربیات اعضا و شرکای ما را به ارتفاعات بیشتری برسانند. “

روند بزرگتر

این M&A کمتر از یک سال پس از اعلام شگفت انگیز این شرکت انجام می شود دور سرمایه گذاری سری D 125 میلیون دلاری ، که ارزش آن را به 1.73 میلیارد دلار رساند.

با این حال ، BetterUp تنها پلت فرم سلامتی کارکنان در بازار نیست. شرکت بهداشت روانی دیجیتالی Ginger ، مشاوره بهداشت رفتاری و ویدیو درمانی درخواستی را به بازار کارفرمایان ارائه می دهد. به تازگی این شرکت تعطیل a دور مالی 100 میلیون دلاری سری E

علاوه بر این ، Modern Health ، که با مشتریان کارفرما برای ارائه بسته هایی از مزایای سلامت روان مبتنی بر برنامه همکاری می کند ، 74 میلیون دلار از بودجه سری D در فوریه.

Lyra ، یک پلت فرم مزایای رفتاری برای سلامت دیجیتال ، اعلام کرد a دور 187 میلیون دلاری سری E در ماه ژانویه ، ارزش شرکت را به 2.3 میلیارد دلار رساند.

دیدگاهتان را بنویسید