مربی دارای مجوز تغذیه دقیق: نیکولاس گان


با آرنولد شروع شد.

نیکولاس گان که در آرژانتین بزرگ شد ، فیلم های آمریکایی زیادی را تماشا کرد و مانند بسیاری از نوجوانان در دهه 1990 ، از خود ترمیناتور الهام گرفت.

گان پوسترهای آرنولد شوارتزنگر را به دیوار آویزان کرد و با دوستانش به ورزشگاه رفت و مکمل ها و تکنیک های آموزشی را صحبت کرد.

او به دنبال یادگیری همه چیز می تواند در مورد “تمام علم برادر ،” به عنوان Gunn می گوید.

این اشتیاق پایدار ماند و به کانون کانون در دانشگاه تبدیل شد. او “Licentiate en Nutritión” (تقریباً همان متخصص تغذیه ثبت شده در ایالات متحده) را به پایان رساند و پس از مدت کوتاهی به عنوان مربی شخصی ، سالها به عنوان رئیس خدمات غذایی در چندین بیمارستان کار کرد. او توضیح می دهد: “اما من همیشه بیشتر به ترکیب بدن علاقه داشتم تا کارهای بالینی.”

در همین حال ، او و همسرش اشتیاق خود را برای ماجراجویی و سفر کشف کردند. و هنگامی که گان 35 ساله بود ، تصمیم گرفتند به نیوزلند ، یک کشور گرم و انگلیسی زبان مورد علاقه خود نقل مکان کنند.

فقط یک مشکل وجود داشت: انجمن تغذیه نیوزلند – سازمانی که گان مایل به ثبت نام به عنوان متخصص تغذیه است ، تجربه خارج از کشور را نمی پذیرد. او باید از صفر شروع کند و احتمالاً سالها طول می کشد تا اعتبارنامه خود را به دست آورد.

گان ترجیح داد به هر حال تمرین مربیگری آنلاین را شروع کند ، بنابراین در یک هیئت مدیره با شرایط کمتری ثبت نام کرد و اشتیاق خود به عضله را به یک طاقچه قابل فروش تبدیل کرد.

امروزه ، مربیگری Gunn ، Stamina Holistic Nutrition ، بر ارائه خدمات به زنان و مردان بین سنین 35 تا 50 سال متمرکز است و به آنها کمک می کند تا هم برای زیبایی و هم برای سلامتی بهتر عضله بسازند.

تنها در دو سال ، او از مشورت های فردی با مشتریان به مربیگری ده ها نفر آنلاین تبدیل شده است. او به تازگی دو کارمند جدید استخدام کرده است و می بیند که شرکت از اینجا به صورت تصاعدی رشد می کند.

گان می گوید: “من نه تنها به مشتریان خود ، بلکه به سایر متخصصان تغذیه و مربیان در مورد آنچه در مورد توسعه این تجارت آموخته ام ، کمک می کنم.”

آیا می خواهید همه جزئیات را بدانید؟ در اینجا نحوه انجام این کار است.

چرا تصمیم گرفتید گواهی تغذیه دقیق را دریافت کنید؟

سیستم اعتبار بخشی نیوزلند برای تغذیه با سیستم آرژانتین متفاوت است. اما این تنها بخشی از داستان است.

گان چند سال قبل از شروع به کار مربیگری در کشور جدید خود ، برای سفر مرخصی گرفته بود. بنابراین او تصمیم گرفت تا دانش تغذیه (و مربیگری) خود را تازه کند.

“من می دانستم که برای از بین بردن زنگ زدگی به یک دوره نیاز دارم. در تحقیقاتم ، این را پیدا کردم گواهینامه تغذیه دقیقبه این مقاله مبتنی بر علم بود ، به صورت آنلاین در دسترس بود و نظرات خوبی از جمله سایر متخصصان تغذیه و متخصصان تغذیه داشت. “

گان در انتظار یک تازه سازی ساده ، از اینکه چقدر اطلاعات این دوره برای او تازگی داشت شگفت زده شد.

“وقتی وارد این کار شدم ، متوجه شدم چیزهای زیادی وجود دارد که من نمی دانم. به ویژه مطالب مربوط به ترکیب بدن – من آن را در دانشگاه یاد نگرفتم. “

عنصر جدید دیگر: تغییر روانشناسی.

“در Cert ، من با روانشناسی تغییر آشنا شدم. دوباره ، من یک یا دو دوره در uni گذراندم اما هرگز به این اندازه عمیق نرفتم. و این واقعاً مهمترین بخش مربیگری است. “

(آیا می خواهید بینش های سلامتی ، تغذیه و مربیگری مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده شود؟ در خبرنامه هفتگی رایگان ما ثبت نام کنید ، باهوش ترین مربی اتاق.)

بر فراز 150،000 متخصصان بهداشت و تناسب اندام دارای مجوز

تا 30 درصد در برنامه آموزش تغذیه برتر صنعت صرفه جویی کنید

درک عمیق تری از تغذیه ، قدرت مربیگری آن و توانایی تبدیل این دانش به یک تمرین مربی پر رونق داشته باشید.

به غیر از علایق خود ، چرا در افزایش عضله تخصص دارید؟

مطمئناً زمانی که پوسترهای آرنولد را روی دیوار خود چسبانده بود ، گان به دلیل ظاهر آن علاقه مند به عضله سازی بود.

اما امروزه او به دلایلی که فراتر از زیبایی است ، طرفدار عضله است.

“عضله و همچنین قدرت کلی فقط در مورد زیبایی نیست. این همچنین در مورد سلامتی است ، ”او می گوید. “من فکر می کردم عملکرد ، زیبایی و سلامت همه چیز جداگانه ای هستند ، اما در واقع ، همه آنها با یکدیگر همپوشانی دارند.”

او می گوید که مشتریان گان عضله سازی می کنند ، او می گوید که آنها نه تنها ظاهر بهتری دارند و بهتر تمرین می کنند ، بلکه احساس بهتری دارند ، خواب بهتری دارند و در محل کار نیز بهره وری بیشتری دارند.

“مشتریان به من خواهند گفت:” قبلاً ، من نمی توانستم چیزی را که کمی سنگین بود بلند کنم ، و اکنون می توانم مبلمان خانه خود را به تنهایی مرتب کنم. ” کارهایی که قبلاً سخت یا غیرممکن بودند ، اکنون قابل انجام هستند. این واقعاً زندگی را تغییر می دهد. ”

و بله ، زیبایی شناسی نیز اهمیت دارد.

گان خاطرنشان می کند: “تغییر ترکیب بدن آنها به مشتریان اعتماد به نفس می دهد.” برخی از مشتریان من دوباره شروع به ملاقات کرده و پس از سالها اعتماد به نفس بسیار کمی شریک زندگی خود را پیدا کرده اند. “

چالش های معمولی برای مشتریان 30 تا 50 ساله که می خواهند عضله سازی کنند چیست؟

گان می گوید: “در مقایسه با جمعیت جوانتر ، افرادی که در رده سنی 30 تا 50 سال قرار دارند بیشتر در معرض بیماری های دیگر یا آسیب های قبلی برای کار هستند.”

با وجود این جمعیت ، ممکن است برخی تصورات غلط در مورد تغذیه وجود داشته باشد. “

مانند مصرف پروتئین.

“من متوجه شده ام که مصرف پروتئین در این جمعیت به طور کلی بسیار کم است. آنها نگرانند که رژیم غذایی با پروتئین بالا به سلامتی آنها آسیب برساند ، به کلیه های آنها آسیب برساند و …. افراد جوانتر ممکن است ارزش پروتئین را بیشتر بدانند ، اما کسی که در اواخر 30 یا 40 سالگی است ممکن است هنوز شک کند. “

با وجود این تفاوت ها ، گان می گوید اصول اساسی تغذیه – مانند خوردن غذاهای کامل ، پروتئین بدون چربی ، چربی های سالم ، کربوهیدرات های هوشمند و سبزیجات – هنوز هم کاربرد دارد.

و البته اینجاست که مربیگری مطرح می شود.

آیا این روزها زنان بیشتری به عضله سازی علاقه دارند؟

گان می گوید: “قطعا”.

او به این باور رایج اعتقاد دارد که بلند کردن وزنه به طور خودکار شما را “حجیم” می کند ، اما فکر می کند این امر بسیار تغییر می کند.

“زنانی که با آنها صحبت می کنم اهمیت بلند کردن وزنه را می دانند. آنها می دانند که اگر آنها این را نخواهند ، بلند کردن آنها حجیم نمی شود. و مطمئناً ، شاید آنها می خواهند بهتر به نظر برسند – اما عمدتا ، آنها می خواهند قوی تر شوند. “

در نیمه دوم سن جمعیتی (40 تا 50 سالگی) تأکید بر سلامتی افزایش می یابد.

گان مشاهده می کند که زنانی که در دوران یائسگی یا یائسگی هستند می خواهند با بالا رفتن سن ، توده عضلانی خود را حفظ کنند ، سطح کلی انرژی خود را حفظ کنند ، از پوکی استخوان جلوگیری کرده و از سلامت کلی خود محافظت کنند.

به مربی ای که به دنبال تمرکز کسب و کار خود در بازارهای تخصصی است چه می گویید؟

گان می گوید: “قطعاً ارزش انجام آن را دارد.” “از یک جهت ، من دریافتم که داشتن یک طاقچه واقعاً در مورد بازاریابی و متمایز کردن خود مفید است.”

گان می گوید در نتیجه تجارت او به طور مداوم در حال رشد است.

او می گوید: “این امر به من اطمینان بیشتری در تخصص من می دهد.” “وقتی گواهینامه PN گرفتم ، متوجه شدم برخی از چیزهایی که یاد گرفته ام قدیمی شده است. اکنون ، هر بار که توصیه می کنم یا یک پست وبلاگ می نویسم ، احساس خوبی نسبت به آنچه باید بگویم احساس می کنم. می توانم با اطمینان بگویم که چیزهایم را می دانم. “

اگر مربی هستید یا می خواهید…

یادگیری نحوه راهنمایی مشتریان ، بیماران ، دوستان یا اعضای خانواده از طریق تغذیه سالم و تغییر شیوه زندگی – به روشی که برای بدن ، ترجیحات و شرایط منحصر به فرد آنها طراحی شده است – هم هنر است و هم علم.

اگر می خواهید در مورد هر دو بیشتر بدانید ، به موارد زیر توجه کنید صدور گواهینامه تغذیه دقیق سطح 1.

دیدگاهتان را بنویسید