مرکز خود را در Freedom Fitness پیدا کنید


یوگا یک تمرین عالی با تأثیر کم است ، که به ایجاد تعادل در ذهن و بدن کمک می کند. شکی نیست که حالت ها و تنفس عمیق که در هر کلاس تمرین می شود برای رفاه کلی عالی است.

اما آیا متوجه شده اید که یوگا سلامت و قدرت بدنی را نیز بهبود می بخشد؟

کلاسهای تمرین گروهی یوگا فراتر از تمرینات کششی و آرامش است. هیچ حرکتی بدون هدف وجود ندارد و هر حالت (یا ژست) تحت هدایت مربی بر تنفس و موقعیت بدن تمرکز می کند تا مزایای سلامتی خاصی را ارتقا دهد.

یوگا علاوه بر آگاهی بدن ، کنترل تنفس و کاهش استرس ، به تن ماهیچه ها ، انعطاف پذیری ، حالت بدن و تعادل نیز کمک می کند.

فواید یوگا

یوگا تمرینی است که تقریباً همه می توانند از آن لذت ببرند. مربیان برای راهنمایی و اصلاح حالت ها آماده هستند تا بدون آسیب و فشار انجام شوند.

این یک تمرین ملایم اما تقویت کننده است که هر سنی می تواند از آن لذت ببرد و از آن احساس خوبی داشته باشد ، به ویژه مادران تازه وارد. بهبودی بیماران از جراحی ، تصادف یا آسیب ؛ افراد مسن با سفتی و درد آرتروز سازگار می شوند. و کسانی که درد مزمن مولتیپل اسکلروزیس (MS) ، فیبرومیالژیا و لوپوس را تجربه می کنند.

افرادی که اضطراب و افسردگی را تجربه می کنند نیز ممکن است با تمرکز بر تنفس ، مراقبت از خود و ذهنی آرام و روشن ، تسکین پیدا کنند.

یوگا با افزایش قدرت و انعطاف پذیری ، نقش مهمی در مدیریت درد ، رفع تنش عضلانی و احساس کلی رفاه دارد.

آیا یوگا را امتحان کنم؟

یوگا ممکن است برای همه مناسب نباشد ، اما این یک تجربه تناسب اندام گروهی است که همچنین انگیزه و حمایت می کند. تنفس عمیق ، کشش و تقویت در کنار دیگران می تواند یک تجربه آرامش بخش و مفید باشد.

آیا ارزش امتحان کردن را ندارد؟ به ویژه امروز در میان همه استرس های بهداشتی ، کاری و مالی که با آن روبرو هستیم. یک ساعت حضور آرام می تواند به تمرکز مجدد ذهن و بهبود سلامت کمک کند.

نگران ژست های دست نیافتنی و ناراحت کننده هستید؟ به آن می رسیم. مربیان برای راهنمایی و اطمینان از تجربه راحت و لذت بخش آنجا هستند.

خجالتی نباشید ، یوگا را امتحان کنید! اگر می خواهید در مورد این تمرین باورنکردنی بیشتر بدانید ، با Freedom Fitness با ما تماس بگیرید. ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم!

دیدگاهتان را بنویسید