معجون برای لاغری | معجون برای لاغری ران


افراد بسیار هستن که به دنبال روش های شخص هستن تا وزنشون رو کم کنن. یکی از روش های لاغری استفاده از یک سری معجون ها و نوشیدنی هاست. در این مقاله به بررسی انواع معجون برای لاغری میپردازیم.

بهترین معجون برای لاغری:

افراد زیادی برای کاهش وزن استفاده از قرص های لاغری و معجون و نوشیدنی های لاغری استفاده می کنند. استفاده از معجون برای لاغری در کنار رعایت رژیم غذایی مناسب و ورزش بسیار موثره. در این بخش از مقاله به معرفی خاص معجون لاغری میپردازیم.

معجون سرکه سیب

● معجون سرکه سیب: یکی از فواید سرکه سیب اینه که سوخت و ساز و متابولیسم بدن رو زیاد کرد و باعث شد فرد احساس سیری داشته باشه. هفت فنان سرکه سیب برای تهیه این معجون لازمه و هر فنجون برای یک روز از هفته. برای افزایش اثربخشی در کنار سرکه سیب از لیموترش و نعناع هم استفاده کنید. هر روز باید یک فنجان از این معجون را استفاده کرد. برای نگهداری میتونین از فریزر هم استفاده کنین.

معجون دارچین: دارچین یک ادویه چربی سوزه و قند خون هم میاره پایین. برای تهیه این معجون از یک تکه چوب دارچین ، زنجبیل ، کمی عسل و یک فنجان آب گرم استفاده کنین. هفته ای یک بار باید از این معجون استفاده کنین.

● معجون معجزه آسای چای جینسینگ: جینسینگ یک ریشه گیاه با خواص استرس ، کاهش وزن و پیشگیری از سرطان. این معجون باعث می شود انرژی و متابولیسم بدن افزایش پیدا کند. برای تهیه این معجون از دو تکه جینسینگ ، کمی دارچین و عسل را با هم مخلوط کنین. همه این مواد را به مدت پنج دقیقه روی شعله اجاق بذارین. بعد از دم کشیدن معجون را بخورین.

اگر به دنبال نوشیدنی های ساده تر هستید بهتون خرید حتما مقاله خاکشیر برای لاغری رو مطالعه کنید.

معجون افراد و زنجبیل

  آناساس و زنجبیل

● معجون افراد و زنجبیل: زنجبیل خاص چربی سوزی دارد و متابولیسم بدن رو زیاد می کند. آناس هم فیبر سرشاری دارد که باعث می شود فرد احساس سیری کنه. همچنین آنتی اکسیدان زیاد دارد و چربی نداره. برای تهیه این معجون یک لیوان آب افراد ، یک عدد پرتقال ، یک فنجان آب ، زنجبیل و چهار تکه یخ را با هم ترکیب کنید. این مواد را داخل مخلوط کن بریزین و بعد میل کنین. این نوشیدنی میتونه قبل از پیاده روی استفاده از بشه.

● معجون انار: آب انار کالری کمی دارد اما انرژیش زیاده. یک فنجان آب انار را با یک چهارم لیوان آب مخلوط کنین. این کار هم کالری رو زیاد میکنه و هم خاصیت سیر کنندگی زیادی داره. آب انار رو هروقت بخواین میتونین بنوشین اما قبل از فعالیت ورزشی بهتر شد.

معجون لاغری زنجبیل و لیموترش

معجون لاغری زنجبیل و لیموترش

● معجون زنجبیل و لیموترش: این معجون مقدار زیادی ویتامین c و آنتی اکسیدان دارد. باعث ایجاد سم زدایی بدن می شود که در نهایت نهایت به دفع سموم بدن می شود و در نهایت باعث کاهش وزن می شود. دو بند انگشت زنجبیل تازه رو با یک دانه لیمو کامل کنین. این ترکیب رو داخل مخلوط کن بریزین و با هم میکس کنین. برای بالا بردن چربی سوزی میتونین از زیره استفاده کنین. مخلوط را از صافی رد کنین و صبح ها میل کنین.

● معجون تمشک و لیمو ترش: لیموترش ویتامین c زیاد است و با توجه به خاصیت آنتی اکسیدانی میتونه سموم بدن رو دفع می کند و رادیکال های آزاد رو از بین ببره. تمشک هم کتون داره. کتون باعث می شود اشتها کم بشه و کالری کاهش پیدا کنه. در نهایت هم باعث لاغری می شود. برای تهیه این معجون باید مقداری تمشک را با نصف لیمو ترش مخلوط کنین.

● معجون گریپ فروت و خیار: گریپ فروت خاصیت چربی سوزی دارد و کبد رو پاکسازی می کند. همچنین باعث می شود متابولیسم بدن زیاد بشه. این معجون خاصیت دارد که حتی در زمان استراحت هم وزن کم می کند. برای تهیه این معجون یک عدد خیار رو خرد کنین و با یک لیوان آب ، یک عدد گریپ فروت ، یک لیموترش و مقداری نعناع مخلوط کنین.

سه تا پنج بار در روز باید از این معجون استفاده کنین. فیبر و آنتی اکسیدان کسانی که در این معجون قرار دارن باعث میشن فرد کاهش وزن خوب بوده باشه.علاوه بر همه معجونهایی که گفته شد داروهای گیاهی برای لاغری نیز وجود دارد که باید به طور کامل استفاده شود. بر روی داروی گیاهی برای لاغری اطلاعات خودتون رو تکمیل کنید.

معجون چای سبز و زنجبیل

معجون چای سبز و زنجبیل

● معجون چای سبز و زنجبیل: چای سبز یکی از دمنوش های قدیمیه که برای لاغری استفاده می شود. ترکیب چای سبز با زنجبیل باعث می شود خاص لاغری آن زیاد بشه. مصرف یک لیوان از این معجون قبل از ورزش اثرات آن را چند برابر انجام می دهیم.

● معجون لیموترش و فلفل سیاه: فلفل خاص چربی سوزی زیاد دارد و آن را با فلفل این خاصیت رو زیاد می کند. با داشتن یک برنامه غذایی سالم و استفاده از این معجون میتونین کاهش وزن مطلوبی رو تجربه کنین. یک فنجان آب رو با نصف لیمو ترش ترکیب کنین و مقداری فلفل سیاه رو روش بریزین تا این معجون تهیه بشه. این معجون باعث می شود غذا بهتر هضم بشه و فرد احساس سیری کنه.

● معجون هندونه و زغال اخته: این معجون خاص آنتی اکسیدانی زیاد دارد و باعث سم زدایی از بدن می شود. برای تهیه این معجون باید 7 فنجون هندونه رو با یک فنجون زغال اخته بدون هسته و یک چهارم آب لیموترش مخلوط کنین کرد. معجون رو به خوبی هم بزنین و از صافی رد کنین. استفاده از این معجون بعد از تمرینات ورزشی موثره.

برای مطالعه: قرص متفورمین برای بارداری

معجون افراد و دارچین

● معجون افراد و دارچین: افراد موادی دارد که باعث بهبود هضم غذا و کم شدن التهاب میشن شده است. دارچین هم یک ماده خوب برای کاهش وزنه. یک فنجون نمونه ها رو و نصف قاشق چایخوری پودر دارچین رو با 2 قاشق غذاخوری لیموترش مخلوط کنین تا این معجون به دست بیاد خورد.

● معجون تمشک: از تمشک می شود معجون برای لاغری تهیه کرد. تمشک آنتی اکسیدان زیاد دارد که باعث می شود خاصیت سم زدایی پیدا کند. اضافه بر آن متابولیسم بدن رو هم زیاد میکنه. 4 عدد تمشک ، 4 عدد زغال اخته ، 4 تکه خیار ، مقداری یخ و آب رو با هم ترکیب کنین تا این معجون تهیه بشه و بعد معجون رو نیم ساعت در یخچال بذارین و بعد از آن میل کنین.

● معجون کرفس و لیمو: کرفس و لیمو فیبر زیاد و کربوهیدرات کم دارن. وقتی این دو ماده با خیار ترکیب بشن می شود خواصشون دو چندان بشه. خیار ، کرفس و لیمو رو در یک مخلوط کن بریزین و در یک لیوان بخورین.

● معجون کدو سبز: کد سبز خاصیت زیادی دارد و کاهش قند خون و کاهش وزن کمک می کند. کد سبز ، خیار ، سیب ترش و یا سیب گلاب رو با هم مخلوط کنین تا معجون به دست بیاد. صبح و عصر از این معجون استفاده کنین. همچنین بعد از ورزش هم میتونین از این معجون استفاده کنین تا از پرخوری شما اقدام کنید.

معجون برای لاغری ران:

در بخش قبلی معجونهایی رو معرفی کردند که به طور کلی باعث ایجاد میشن وزن کم بشه. در این قسمت میخوایم لاغری ران معرفی کنیم. یک معجونی که به این منظور استفاده می شود معجون جوش شیرینه. این معجون برای لاغری هم مناسبه. همچنین از دیگر مزایایی که جون شیرین دارای عبارت از:

ته التهاب رو کم میکنه.
PH بین PH و روند درمان تعادل برقرار می کند.
● باعث ایجاد انرژی زایی می شود و کارایی رو بالا میبره.
علائم عفونت ادراری رو از بین میبره.
● خاصیت ضد اسیدی دارد.
برای تهیه معجون جوش شیرین دو قاشق غذاخوری آب لیموترش رو با نصف قاشق چایخوری جوش شیرین کام کنین و یک لیوان آب معدنی به آن اضافه کرد. این معجون رو صبح ها ناشتا میتونین استفاده کنین تا زمانی که به نتیجه دلخواه برسین. این معجون هم خاصیت چربی سوزی را از ابتلا به یک سری از سرطان ها ایجاد کرده است. این نوشیدنی مزایای دیگری هم دارد که عبارت از:

کردن کم کردن استرس ؛
سرطان از سرطان پیشگیری می کند ؛
● میتونه سلول های سرطانی رو از بین ببره بدون اینکه روی سلول های سالم اثر بذاره ؛
ادل تعادل PH رو حفظ میکنه.
برای اینکه از این معجون نتیجه مطلوب رویت کنین باید روزانه دو لیتر آب بنوشین. همچنین از غذاهای ارگانیک و تازه استفاده کنین. مصرف روزانه میوه و سبزیجات به نتیجه مطلوب از این معجون کمک می کند. همچنین ورزش منظم در تأثیر این معجون نقش بسزایی دارد.

معجون سینوهه برای لاغری:

معجون سینوهه برای لاغری:

یکی از روش های کاهش وزن استفاده از نوشیدنی ها و معجون های لاغریه. انواع معجون برای لاغری رو در بخشهای قبلی معرفی شد. یکی از دغدغه های افرادی که اضافه وزن دارن چربی های که در منطقه شکم و پهلو تجمع پیدا کردید.

نوشیدنی ها و معجون ها میتونن این چربی ها رو از بین ببرن و باعث تناسب اندام در فرد بشن. معجون ها و نوشیدنی ها انواع بسیار زیاد دارن و از مواد گیاهی در آن ها استفاده شده است. این مواد گیاهی ویژگی های خاصی دارند که باعث چربی سوزی و افزایش متابولیسم بدن می شود و در نهایت کاهش وزن رو به همراه دارد. همچنین گروهی از معجون ها خاصیت سم زدایی و دفع سموم از بدن هم دارن.

طرز تهیه معجون سینوهه:

طرز تهیه معجون سینوهه:

انواع زیاد از نوشیدنی ها که خاصیت چربی سوزی دارن و در نهایت باعث کاهش وزن میشن. تعداد زیادی از این نوشیدنی ها رو در بخش ابتدایی مقاله عنوان کردند. در ادامه هم به معرفی معجون برای لاغری میپردازیم.

اسموتی موز: این نوشیدنی میتونه تاثیر بیشتری در بین بردن چربی های اضافی بدن داشته باشه. با مصرف این نوشیدنی در طول هفته میتونین نتیجه بسیار مطلوبی بگیرند. موز پتاسیم بالایی دارد و میتونه باعث دفع سموم و تقویت عضلات بشه.

مواد لازم برای تهیه این اسموتی عبارت از یک عدد موز ، یک عدد پرتقال ، نصف قاشق چایخوری پودر زنجبیل ، دو قاشق غذاخوری آب پنیر ، یک قاشق غذاخوری دانه کتان و یک قاشق غذاخوری روغن گیاهی.

روش تهیه این اسموتی به این صورت که باید این مواد رو در یک مخلوط کن بریزین و مخلوط کنین. سپس مواد رو در یک لیوان بریزین. بهترین زمان برای خوردن این اسموتی صبحه چون انرژی زایی بیشتر هم دارد.

نوشیدنی تمشک: این نوشیدنی خاص سم زدایی و تقویت کنندگی دارد. سرعت چربی سوزی و متابولیسم رو هم بالا میبره که در نهایت باعث میشن وزن شما کاهش پیدا کنه.

مواد لازم برای تهیه این نوشیدنی عبارت از چهار عدد تمشک ، چهار عدد زغال اخته ، آب که مقدار برابر با یک آب معدنی کوچکتر ، چهار تکه خیار کوچک و مقداری یخ است.

برای تهیه این نوشیدنی باید تمام موادی که گفتیم رو درون یک لیوان در آب قرار بدین و به مدت سی دقیقه در یخچال بذارین. این کار کمک می کند که خواص میوه ها به درون آب بره.

خلاصه مقاله:

نرخ چاقی در دنیا رو به افزایش و مردم به دنبال روش هایی هستن برای کاهش وزن. چربی های اطراف شکم و پهلو تناسب اندام رو بهم میزنن و از افراد تمایل دارن این چربی ها رو از بین ببرن. یکی از راه های کاهش وزن و از بین بردن چربی ها از نوشیدنی هاییه که از موادی ایجاد شده اند که میتونن سوخت و ساز و متابولیسم بدن رو زیاد کنن استفاده کنن.

استفاده از معجون برای لاغری به تنهایی کارساز نیست. در کنار آن باید رژیم غذایی مناسب رو دنبال کرد و ورزش رو در برنامه هفتگی خود قرار داد.

انواع بسیار متنوعی از این نوشیدنی ها وجود دارد که هر کدام از مواد متنوعی که عمدتا گیاهی ایجاد شده است ایجاد شده است. این مواد هرکدام خواص خاصی دارن که در نهایت باعث ایجاد نوشیدنی خاص کاهش وزن و چربی سوزی شده باشه. در این مقاله انواع بسیار گوناگونی رو از نوشیدنی های مورد استفاده برای لاغری معرفی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید