معرفی انواع برنامه های آنلاین


همانطور که می دانید ویروس کرونا چندین سال است که در تمام نقاط جهان زندگی می کند و هر روز افراد بیشتری را تحت تاثیر قرار می دهد. از این رو با پیروی از این تعداد تقریباً تمامی فعالیت های مراکز خدماتی و علمی و آموزشی کشور مانند مدارس، دانشگاه ها و برخی ادارات در فضای مجازی ارائه شد. این بحث بهانه ای شد تا به مرور زمان تنوع نرم افزارهای کاربردی وب افزایش یابد. فرم آنلاین، آزمون ساز آنلاین و پرسشنامه آنلاین از جمله نرم افزارهایی هستند که توانسته اند امکانات بسیار مناسبی را در اختیار تعداد زیادی از مدیران مراکز آموزشی و خدماتی قرار دهند. Ipol شرکتی است که این دسته از خدمات آنلاین را به داوطلبان ارائه می دهد. این شرکت تمام تلاش خود را برای جلب رضایت شما به کار می گیرد.

فرم ساز آنلاین

در سیستم ساخت فرم هوشمند تمامی امکانات لازم برای ایجاد و تهیه فرم هوشمند بصورت آنلاین وجود دارد. این سیستم دارای ویژگی های خاصی است که در ادامه به برخی از آنها اشاره می شود. سهولت در ساخت این فرم از ویژگی های بارز آن است. در این صورت حتی افرادی که مبتدی هستند نیز می توانند از این نرم افزار که قدم به قدم ساخته شده است استفاده کنند. تنوع در رنگبندی اشکال با توجه به سلیقه شما قابل انجام است. از دیگر خدمات فرم آنلاین ایپول می توان به اطلاع رسانی سریع و دقیق آن اشاره کرد. به این ترتیب کاربران به محض پر کردن فرم ثبت نام این برنامه، اطلاعات تکمیلی در اکانت تلگرام یا اینباکس ایمیل برای آنها ارسال می شود. همچنین می توانید فرم ها را به درگاه بانکی مورد نظر خود متصل کنید و به این ترتیب فروش در وب سایت و تلگرام شما افزایش می یابد.

انواع تحقیقات و تحقیقات بازاریابی و شناسایی ترجیحات مشتریان از مهمترین ابزارهای تدوین استراتژی های مختلف بازاریابی و توزیع محصولات و ارائه تسهیلات مناسب به مخاطبان است. برخی از فرم سازها با اشاره به سازگاری با زبان فارسی و خدمات کاربردی آن ها، جزو اولین انتخاب های افراد برای ساخت فرم ساز آنلاین هستند.

آزمون گیرنده آنلاین

سامانه آزمون آنلاین IPOL خدمات ویژه ای را به مدیران مراکز آموزش علوم، مدیران مدارس و اساتید دانشگاه ارائه می کند تا انواع آزمون های آنلاین را بدون مشکل انجام دهند. برگزاری دوره های آموزشی مختلف، برگزاری آزمون های آنلاین، ارائه کارنامه به داوطلبان و گزارش های مختلف مرتبط با آنها از جمله مواردی است که این نرم افزار در اختیار مراکز آموزشی قرار می دهد.

با استفاده از این نرم افزار می توانید تست های چند گزینه ای دلخواه خود را طراحی کنید و حتی انواع تست های تشریحی را بصورت آنلاین انجام دهید.

از آنجایی که تقلب در فضای مجازی بسیار آسان شده است، این نرم افزار سه راه حل برای حل این مشکل در اختیار شما قرار می دهد. نمایش تصادفی ترتیب سوالات، نمایش تصادفی ترتیب سوالات و یا تهیه تست های مختلف با منابع مختلف از امکاناتی است که این برنامه در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

حتی شما می توانید مبلغی را برای شرکت در آزمون خود تعیین کنید. بدین ترتیب داوطلبان آزمون باید برای شرکت در آن هزینه ای را به شما پرداخت کنند تا بتوانند به صفحه شرکت در آزمون برسند.

در سامانه آزمون ساز آنلاین ویرایشگر پیشرفته ای وجود دارد که می توانید انواع سوالات ریاضی، فیزیک و حتی شیمی را طراحی کنید. افزودن تصاویر به سوالات نیز از ویژگی های این نرم افزار می باشد.

کارنامه تحلیلی شرکت کنندگان پس از آزمون شامل اطلاعاتی از قبیل درصد دروس، تراز و رتبه کسب شده، نمودار پیشرفت و پاسخ تشریحی می باشد.

در این نرم افزار بخشی به نام دوره های آموزشی ایجاد می باشد. از این طریق می توانید دوره های آموزشی مورد نظر خود را طراحی کنید. به این ترتیب در هر دوره جلسات آموزشی برپا کنید و در صورت تمایل برای فروش آنها هزینه ای در نظر بگیرید.

راه اندازی سایت ویژه آزمون، ارائه خروجی کامل به مسئول آزمون، افزودن اخبار و اطلاع رسانی پیامکی از دیگر امکانات آزمون سازان آنلاین است.

پرسشنامه آنلاین

پرسشنامه های آنلاین به شما این امکان را می دهد تا با صرف هزینه بسیار کمتر و بدون نیاز به یادگیری زبان های برنامه نویسی، پرسشنامه مورد نظر خود را طراحی و در اختیار مخاطبان خود قرار دهید. همچنین می توانید با خروجی اکسل همزمان پاسخ شرکت کنندگان را دریافت کنید. این کار سرعت و دقت تحقیق شما را افزایش می دهد.

ارسال پرسشنامه بدون محدودیت در مکان و دریافت نظرات آنها، سرعت بالا در ارسال پرسشنامه، طراحی سوالات متنی و چند گزینه ای، اجباری یا اختیاری شدن سوالات، طراحی سوالات متقابل (شرطی)، ارسال همزمان ایمیل به کاربران. و. اسپم نشدن ایمیل های شما و سازگاری این نرم افزار با انواع پیام رسان ها مانند تلگرام و واتس اپ از ویژگی های کاربردی و ویژه پرسشنامه های آنلاین است. در پرسشنامه های آنلاین، آدرس (URL) منحصر به فردی برای هر یک در نظر گرفته شده تا انتشار آن در خبرنامه ها و شبکه های اجتماعی مختلف تسهیل شود. استفاده از این نوع پرسشنامه ها شما را از متحمل شدن هزینه های زیادی برای چاپ، تکثیر و ارسال حضوری آنها نجات می دهد.

افزودن صفحه و لوگو، ویرایش موضوع مطابق با نظر شما، تغییر پس زمینه و موارد اداری مانند ایجاد یا حذف پوشه ها، کپی و جابجایی پرسشنامه از جمله امکانات طراحی است که پرسشنامه آنلاین به مخاطبان خود ارائه می دهد.

این نرم افزار با زبان و صفحه نمایش فارسی سازگاری کامل دارد.

همچنین می توانید انواع مشکلات را در برنامه هایی مانند تیکت، تلگرام، چت آنلاین و تلفنی حل کنید. مدیر سایت نیز شما را در این زمینه راهنمایی خواهد کرد.

برگرفته از وب سایت IPOL