معرفی نورا به بازار پشتیبانی مشتریان – پایگاه تحلیلی خبری جامعه ایرانیان


داشتن دستیار می تواند در زمان و هزینه صرفه جویی کند، به خصوص اگر هوشمند و مقرون به صرفه باشد!

به گزارش روابط عمومی روتیک، وب سایت یا شبکه های اجتماعی کاربران روتیک میزبان رونمایی از نورا محصول هوشمند این شرکت خواهد بود.

بر اساس این گزارش، این محصول که در حوزه هوش مصنوعی عرضه می‌شود، توانست با ارزیابی بازار، کارکردهای جدیدی مانند پاسخگویی لحظه‌ای به مشتریان تجاری ارائه کند تا با ارزیابی بازار، خدمات پشتیبانی هوشمند جدیدی را به مشتریان خود ارائه دهند. نیاز دارد

بر اساس این اطلاعات، نورا از مزایای واژه پردازی برخوردار است و می تواند نیازهای مشتری را به دقت تشخیص دهد.

میلاد زندی مدیرعامل روتیک تولید این محصول را حاصل ۳ سال کار در این مجموعه دانست و گفت: توسعه هوش مصنوعی تولید این محصول از سال ۱۳۹۷ آغاز شده و آماده افشا است. .

این محصول هم اکنون آماده خدمت رسانی به مشاغل می باشد. برای تست و استفاده از نورا به سایت روتیک مراجعه کنید.

ساخت اولین چت

لطفا ربات نباشید!

اگر یک تیم استارت آپ کوچک یا فروشگاه اینستاگرام هستید، به احتمال زیاد باید چندین کار را همزمان انجام دهید یا در واقع برای چندین نفر کار کنید. بخش بزرگی از این فرآیندهای کاری، کارهای تکراری، طاقت فرسا و روتین هستند که لزوماً نیازی به خلاقیت شما در اجرای آنها ندارند.

به عنوان مثال، طبق تجربه شما، مشتریان شما همیشه یک سوال تکراری از شما دارند، می خواهند بدانند چگونه در وب سایت شما ثبت نام کنند یا از شما خرید کنند، با مشکلی مواجه شده اند یا شاید می خواهند شماره تلفن آنها ثبت و تایید شود. در سیستم شما و غیره

اگر سازمان بزرگتری هستید، برای انجام این کارها حداقل به یک یا چند کارمند دائمی نیاز دارید، فارغ از حقوق و مزایا و بیمه، باید زمان زیادی را برای آموزش این افراد در نظر بگیرید.

اگر به شما بگوییم که این هزینه های مالی و زمانی را می توان تا حد زیادی کاهش داد، چه کار می کنید؟ فقط یک لحظه تصور کنید که با پول ذخیره شده در اینجا چه کاری می توانید انجام دهید:

شما می توانید زیرساخت های خود را بهبود بخشید، کارکنان متخصص و خلاق را استخدام کنید، آن را در جیب خود بگذارید!

اما چگونه می خواهید این پس انداز را ایجاد کنید؟ آیا فرآیندهای تکراری خود را حذف می کنید؟ یا نیروهای پشتیبان را برکنار می کنید؟

از نورا برای پاسخگویی ۲۴ ساعته به مشتریان خود و رفع نیازهای آنها استفاده کنید و در صورت نیاز مستقیماً آنها را برای شما فوروارد کرده و برای هر پاسخ فقط ۱۰۰ تومان از شما دریافت می کند.

صرفه جویی در سالانه میلیاردها دلار، فقط به لطف چت بات ها!

بر اساس تحقیقات انجام شده توسط JUNIPER، هوش مصنوعی می تواند تا سال ۲۰۲۳ با خودکارسازی ارتباطات مشتری و فرآیندهای پشتیبانی از طریق چت بات ها، ۴۳۹ میلیارد دلار برای فروشندگان صرفه جویی کند. تا به امروز، اتوماسیون از طریق چت بات ها تا ۷ میلیارد دلار در فروش خرده فروشی صرفه جویی کرده است. چقدر از هوش مصنوعی برای کاهش هزینه های خود کمک می کنید؟

با ۱۰۰ تومن چیکار میشه کرد؟!

آیا می توانید یک مشتری راه اندازی کنید؟ پرداخت یکی از طرح های پرداخت روتیک این است که از این طریق می توانید کیف پول خود را با مبلغ مورد نظر در پنل روتیک شارژ کنید و به ازای هر پیامی که نورا پاسخ می دهد فقط ۱۰۰ (تک) تومان از کیف پول شما کسر می شود. تا زمانی که سپرده شما بیش از ۱۰۰۰۰۰ تومان باشد، نرخ هر پیام کمتر از ۱۰۰ تومان خواهد بود.

Rotik، ارائه دهنده چت ربات های شخصی

برای «نورا» فرقی نمی کند که یک سازمان بزرگ سازمان یافته باشید یا یک کسب و کار خانگی کوچک! او می تواند رسمی و ظریف یا بسیار مستقل باشد و با ایموجی به پیام ها پاسخ دهد. در واقع بسته به نوع کسب و کار، مشتریان و فرهنگ سازمانی شما، چت برای شما سفارشی و آموزش داده می شود.

خیلی دیر جواب میدی!

سرعت پاسخگویی و عدم انتظار مشتریان یکی از کلیدی ترین نکات برای جلب رضایت کاربران و ارائه تجربه بهتری از کسب و کار شما به آنها می باشد. همچنین تسریع در روند مکالمه با مشتریان، زودتر شما را از نیازها و پیشنهادات آنها مطلع می کند و به شما امکان می دهد تا خطاها را سریعتر تصحیح کنید.

طبق تحقیقات HubSpot، ۹۰٪ از مشتریان پاسخ فوری به یک سوال مشتری را “مهم” یا “بسیار مهم” ارزیابی می کنند و ۶۰٪ از مشتریان “فوری” را ۱۰ دقیقه یا کمتر می دانند.

نورا بلافاصله با سرعتی معادل ۵۰۰ میلی ثانیه به مشتریان شما پاسخ می دهد. برای درک بهتر تفاوت بین پشتیبانی انسانی و پشتیبانی هوشمند کلیک کنید.

در نهایت، می توانید کسب و کار خود را بهتر مدیریت کنید و روند رشد را تکمیل کنید. زیرا پاسخ سریع‌تر باعث می‌شود کاربر شما احساس کند که شما بیشتر به او اهمیت می‌دهید و تمایل بیشتری به صرف زمان بیشتری با کسب‌وکارتان خواهید داشت.

ساخت اولین چت