معرفی ۳ برند برتر جبهه پرافتخار (قسمت لوکس)


پراید پارت لاکچری اعظم امیرنیا کدوم رو بخریم؟ زمانی که قصد خرید قطعات جلو پراید برای خودروی خود را دارید با این سوال مواجه می شوید اما در انتخاب محصولی ممتاز و باکیفیت تردید دارید. در این مقاله به بررسی سه برند قوی موجود در بازار می پردازیم تا بتوانید هنگام خرید جلوبندی بهترین انتخاب را داشته باشید.

خیلی ها وقتی برای خرید پراید به سایت های اصلی ایرانی مثل دیجی کالا، ترب، پارت لوکس، باسلام، بایا و… مراجعه می کنند، بین برندهای موجود و اینکه کدام را بخرند تردید می کنند. تحقیق ما به شما کمک می کنیم بهترین مارک را بخرید.

قطعاتی از قطعات لوکس

پارت لوکس شرکتی است که از دهه ۸۰ در شرق کشور فعالیت می کند. این شرکت با شروعی مصمم و قوی توانست خود را کمی متفاوت نشان دهد. پارت لوکس سه اصل مهم را در برنامه کاری خود قرار داده است که تاکنون بسیار موفق بوده است.

  • اصل اول کیفیت مناسب: پارت لوکس می دانست که در ادامه فعالیت خود باید محصولات باکیفیت را عرضه کند تا مشتریانی راضی و پایدار پیدا کند. کیفیت محصولات جلویی خودرو در این شرکت سال به سال افزایش یافته است به طوری که اکنون به عنوان رقیبی سرسخت برای سایر برندها شناخته می شود.
  • اصل دوم قیمت مناسب: پس از تولید محصولات با کیفیت، قیمت مناسب می تواند مشتریان زیادی را جذب کند. به همین دلیل است که پارت لوکس با ایجاد قیمت رقابتی نامی برای خود دست و پا کرده است. این شرکت با استفاده از استراتژی فروش مستقیم و حذف واسطه ها توانست محصولات خود را مستقیماً به دست مشتریان برساند. بدیهی است که قیمت مناسب در کنار کیفیت می تواند منجر به سیل مشتریان راضی شود.
  • اصل سوم مشتری مداری: پارت لوکس در طول فعالیت خود با پشتیبانی بسیار قوی و شنیدن انتقادات و پیشنهادات مشتریان خود توانست دغدغه های آنها را درک کند، مشکلات آنها را برطرف کند و در جهت رشد خود گام بردارد. جلوبندی پارت لوکس امروز می داند که مشتری از او چه می خواهد، بنابراین قبل از اینکه نیاز خود را مطرح کنید، پارت لوکس قبلاً از آن استقبال کرده است.

محصولات پارت لوکس علاوه بر تمامی موارد فوق با یک سال گارانتی بی قید و شرط علاوه بر پرداخت هزینه تعویض به مشتری تحویل داده می شود. با این ادعا، اگر محصولات پارت لوکس در مدت گارانتی با مشکل مواجه شوند، علاوه بر تعویض قطعه، هزینه تعویض قطعه را نیز پرداخت می کند.

خرید سپر جلو پراید و انواع خودروهای ایرانی به صورت عمده و تکی از طریق شرکت پارت لوکس امکان پذیر است. در صورت خرید عمده این شرکت تخفیفات و مزایای ویژه ای را برای مشتریان تدارک دیده است.

از سال ۱۴۰۱ شرکت پارت لوکس در تمامی شهرهای ایران نمایندگی ارائه می کند تا هرکسی بتواند به راحتی محصولات پارت لوکس را از شهر مورد نظر خود خریداری کند.

نکته: پارت لوکس علاوه بر قطعات جلویی پراید، پک جلویی پراید با قیمت رقابتی نیز ایجاد کرده است. این پک ها دارای پکیج بسیار شیک با یک سال گارانتی تعویض از زمان نصب می باشند و در صورت نیاز می توانید از پک های جلو پارت لوکس استفاده نمایید.

برند اعظم

اعظم یکی دیگر از شرکت های بزرگ تولیدی در زمینه تولید قطعات جلو و یدکی است.شرکت اصلی اعظم در تهران واقع شده و با نام “گروه قطعات خودرو اعظم” به ثبت رسیده است. این شرکت نیز سعی در تولید قطعات باکیفیت دارد و موفق شد.

برند امیرنیان

امیرنیا سومین شرکت قطعه سازی خودرو است، این شرکت سال هاست در این زمینه فعالیت می کند و تولید و صادرات قطعات خودرو را از تبریز آغاز کرده است.

مسابقه بهترین ۳ برند جلوبندی پراید

این ۳ برند برتر ایرانی همواره سعی می کنند بالاترین کیفیت را با قیمت رقابتی در اختیار مشتریان خود قرار دهند اما از نظر قیمت رقابتی باید بررسی شود که کدام برند موفق بوده است و پیشنهاد می شود در هنگام خرید جلو پراید قیمت ها را با هم مقایسه کنید. قطعات

شرکت پارت لوکس با استراتژی فروش مستقیم خود تا حدودی در ایجاد قیمت رقابتی موفق تر بوده است. بدیهی است که حذف واسطه ها و فروش مستقیم از خود شرکت باعث کاهش هزینه ها و در نهایت رضایت مشتری می شود. این شرکت جلوی پراید را به صورت عمده و تکی در سایت خود به فروش می رساند. خریداران تکی محصولات قبلی می توانند قطعه مورد نظر را با بهترین قیمت ممکن خریداری کنند و خریداران عمده می توانند با تخفیف ها و مزایای ویژه ای که شرکت برای آنها در نظر گرفته است، خرید سودآوری را تجربه کنند.

همچنین با توجه به اینکه هنوز فرصت دریافت نمایندگی پارت لوکس وجود دارد، پیشنهاد می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۵۵۶۷۸۹۱۰

۰۹۱۵۲۵۰۵۰۹۰