مقابله با سرطان سینه در هنگام تربیت کودکان: 5 ایده برای سرگرمی


گذراندن اوقات فراغت با خانواده می تواند به تقویت روحیه شما کمک کند. اما با سرطان سینه ، ممکن است بخواهید تغییراتی ایجاد کنید.

کلید: ساده باشید.

الئونورا تپلینسکی ، پزشک متخصص سرطان سینه و زنان با مرکز پزشکی یهودیان لانگ آیلند و بیمارستان ولی در پاراموس ، نیوجرسی ، می گوید: “من همیشه به بیماران خود می گویم که” نیازی به برنامه ریزی برای این مسافرت های مفصل نیست. ” “اگر والدین شما هستند و شیمی درمانی یا هر نوع درمان سرطان را می گذرانید ، فرزندان شما فقط می خواهند وقت خود را با شما بگذرانند.”

با این پنج ایده شروع کنید.

Artsy بگیرید

یک برس رنگ بردارید و به جنبه هنری خود ضربه بزنید.

الکسا گافنی آدامز ، MD ، این کار را زمانی انجام داد که در سال 2018 در 37 سالگی به سرطان سینه مبتلا شد. او می خواست خاطرات خوشی را با دختر 6 ساله اش ، کندی ایجاد کند.

گافنی آدامز ، مادر و پزشک مجرد در استونی بروک ، نیوجرسی ، می گوید: “ما سعی می کنیم بسیاری از فعالیت های مادر و من را انجام دهیم که زیاد هم سخت نبودند.”

اگر انرژی دارید ، می توانید به جمع رنگ و جرعه بروید. یا در خانه بمانید و راحت باشید. یا فقط چند کتاب رنگ آمیزی بگیرید.

“ما به فروشگاه صنایع دستی می رفتیم و تعدادی بوم ، برس و رنگ اکریلیک می خریدیم. سپس ، ما نقاشی می کشیم و نقاشی می کنیم [at home]گافنی آدامز می گوید ، به ویژه اگر هوا بد بود.

او بعد از ماستکتومی مکرر ، شیمی درمانی و پرتودرمانی عاری از سرطان است.

ساعات اوج خود را به وقت اصلی خود تبدیل کنید

با سرطان-و به ویژه در طول همه گیری COVID-19-شما می خواهید از ازدحام جمعیت اجتناب کنید.

Jovita Oruwari ، جراح پستان در SSM Health DePaul Hospital-St ، می گوید: “اگر فرد به طور فعال تحت شیمی درمانی یا اشعه قرار می گیرد ، می تواند سیستم ایمنی خود را سرکوب کند و باید از جمعیت زیاد و افراد بیمار اجتناب کند.” لویی.

بنابراین در ساعات بیکاری کارهای سرگرم کننده انجام دهید.

تارا واتس ، معلم 36 ساله دبستان در نیوجرسی ، این کار را با همسر و پنج فرزندش انجام می دهد. واتس که در مرحله سوم سرطان سینه در آوریل 2021 تشخیص داده شد ، شیمی درمانی می کند. اجتناب از عفونت ها برای او مهم است.

او می گوید: “ما روزهایی به Six Flags رفته ایم که می دانم جمعیت کمتری خواهد داشت.” “بنابراین ما در طول هفته می رویم یا چند ساعت در شب در ساعات غیر پیک می رویم. ما همچنین در روزهای ابری یا سردتر می رویم که اکثر مردم می گویند “ما نمی رویم.”

رولر نیز چیزی است که گافنی آدامز و دخترش از آن لذت می برند. چه جای بهتری برای رها کردن وجود دارد؟

چیزی را با هم بپزید

گافنی آدامز می گوید: “من همیشه به کندی اجازه می دادم در آشپزی به من کمک کند.”

“ما مجبور شدیم بسیاری از دستور العمل های جدید و جالب را ارائه دهیم زیرا وقتی شما شیمی درمانی را می گذرانید ، طعم غذا برای شما عجیب می شود. بنابراین شما سعی می کنید انتخاب های سالم تری داشته باشید یا انتخاب هایی را انجام دهید که عوارض جانبی کمتری به شما برساند یا تغذیه مورد نیاز شما را تامین کند. “

شما قطعاً نیازی به اضافه کردن وظایف بیشتری به زندگی خود در حین گذراندن دوره درمان سرطان ندارید. بنابراین آشپزی خانوادگی را برای خود آسان کنید.

اشتراک جعبه غذا می تواند این را راحت تر کند. همه مواد به درب منزل شما می آیند.

“ما یکی گرفتیم [delivery] یک هفته. بودجه ما را تحت تاثیر قرار نداد و زمان غذا را خاص کرد. “گافنی آدامز می گوید. “ما همه غذاها را آماده می کردیم و غذا ها را با هم می پختیم. این به ما چیزی هیجان انگیز داد که باید منتظر آن بود. “

برای طبیعت وقت بگذارید

انجام کارهای بیرون می تواند برای همه آرامش بخش ، فعال و سرگرم کننده باشد. بعلاوه ، این بهتر از فعالیت های داخلی در طول همه گیری است ، تپلینسکی خاطرنشان می کند.

گافنی آدامز می گوید: “ما به ساحل می دویدیم و تشک ساحلی خود ، چند میان وعده یا شام می بردیم و فقط می نشستیم و غروب خورشید را با هم تماشا می کردیم.” “من باید استراحت کنم.”

خانواده واتس نیز دوست دارند در طبیعت حضور داشته باشند. کریس واتس ، همسر تارا می گوید: “ما دوست داریم در خارج از منزل کارهایی مانند دوچرخه سواری ، پیاده روی و ساحل رفتن انجام دهیم.” ساحل یک چیز بسیار بزرگ در خانه ما است. “

ساحل نیست؟ مشکلی نیست. به پارک محلی بروید.

فیلم های زیر ستاره تماشا کنید

حیاط خلوت شما سینپلکس را شکست می دهد. می توانید تنقلات خود را بیاورید ، طبقه ها چسبناک نیستند و هیچ مشکلی برای ترافیک یا پارکینگ وجود ندارد!

از صفحه پروژکتور استفاده کنید یا فیلم را در دستگاه شخصی پخش کنید.

گافنی آدامز می گوید: “ما این چادرهای کوچک پاپ آپ را برپا می کردیم و روی iPad یا لپ تاپ خود فیلم می گذاشتیم و بیرون در حیاط پشت خانه می نشستیم و در تاریکی فیلم زیر ستاره ها را تماشا می کردیم.”

تارا واتس می گوید: “در حالی که ما زمان زیادی را در خانه به دلیل احساسی که داشتم گذراندیم ، شب های فیلم زیادی داشتیم.”

“لذت بردن از بودن در کنار خانواده در چنین لحظاتی واقعاً آن چیزی است که من را وادار به ادامه کار کرده است. به من قدرت می دهد. ”

حضور بر کمال

به یاد داشته باشید ، فقط حضور بسیار طولانی است.

“همانطور که در دوران COVID مشاهده کردیم ، بچه ها مقاوم و قوی هستند. آنها قادرند آنچه را که به آنها می رسد ، اداره کنند. “تپلینسکی می گوید. “و تا زمانی که آنها می دانند که مامان یا پدر آنجا هستند و دوستشان دارند ، آنها خوب خواهند بود.”

دیدگاهتان را بنویسید