منابع سلامتی تعادل بدن قلیایی – از اینجا شروع کنید و اینجا پایان دهید

با اندام درونی متعادل، بدن بیرونی سالم تر و لاغرتری خواهید داشت. به خودتان فرصت کاهش وزن می دهید و انرژی می گیرید تا کارهای روزانه خود را بدون هیچ کندی انجام دهید.

همانطور که در مقاله قبلی ذکر شد، اهمیت تعادل قلیایی بدن برای دفع بیشتر بیماری ها، اختلالات و بیماری های رایج بسیار مهم است. مسلماً مهمترین آنها سرطان است که زمینه گسترش کاملی را در تعادل بدن با سطح pH اسیدی دارد که معمولاً به عنوان اسیدوز شناخته می شود.

این را بررسی کنید: یک دانشمند پزشکی، اتو واربورگ، برنده دو بار جایزه نوبل پزشکی، اظهار نظر کرد.

هیچ بیماری وجود ندارد که علت اصلی آن بهتر شناخته شده باشد، به طوری که امروزه ناآگاهی دیگر بهانه ای نیست که نمی توان بیشتر در مورد پیشگیری از سرطان انجام داد.» چی گفت؟ آیا او می گوید که یک فرد معمولی باید تا به حال به خوبی بداند که در یک بدن متعادل قلیایی هیچ شانسی برای رشد سرطان وجود ندارد؟ وای اگر به همین سادگی است، برای پیشگیری از سرطان باید چه کار کنیم؟

در اکتشافات خود در اوایل دهه ۶۰، او به این واقعیت منجر شد که ماده مغذی معدنی شماره یک در بدن ما، کلسیم، و فراوانی آن در جریان خون، سهم عمده ای در قلیایی بودن مناسب مایعات بدن دارد. وجود کلسیم در جریان خون بسیار مهم است، بر این اساس که کلسیم معدنی برای اکسیداسیون مناسب خون و راه اندازی کانال مغذی که از طریق آن مواد مغذی سلول ها وارد و خارج می شود، مورد نیاز است. برعکس، فقدان آن با تعادل pH پایین در ناحیه اسیدی مشهود بود که جای خود را به مواد سرطان زا و سموم برای ورود به سلول پاره شده می دهد.

بدون اینکه خیلی فنی شوید، این را درک کنید. ما انسان ها برای عملکردهای بیولوژیکی متعدد به اکسیژن زیادی نیاز داریم: بنابراین، مایعات قلیایی بیشتر از مایعات اسیدی که توانایی جذب گازها مانند اکسیژن را ندارند، برای عملکردهای بیولوژیکی مفید هستند. غشای سلولی از دو لایه فسفولیپیدها تشکیل شده است که می توان آن را با یک تشک بادی متشکل از دو لایه بالون تشبیه کرد که لایه های بالایی و پایینی آن توسط رشته ای به هم متصل شده اند. لایه های فسفولیپیدی عمدتاً از کلسترول تشکیل شده است. سطح بالن های فسفولیپیدی حاوی اکسیژن قابل توجهی است که آن را آب دوست می کند یا به عبارت دیگر آب و مایعات به سمت آن جذب می شوند. سطح هر سلول دارای بار منفی است و در نتیجه به سطح آبدوست اجازه می دهد تا هر یک از مواد شیمیایی سرطان زا را جذب کند، که بیشتر آنها از مشتقات الکترون گرسنه، در نتیجه دارای بار مثبت، بنزن یا (سناریوی خوب) مواد معدنی با بار مثبت تشکیل شده اند. کلسیم و منیزیم.

سپس کلسیم مواد مغذی با بار منفی را برای آماده شدن برای ورود به سلول جذب می کند. مجرای مواد مغذی، که در بالا ذکر شد، توسط گل سرخی از پروتئین‌های مارپیچ بسته نگه داشته می‌شود، مانند مار پیچ‌خورده‌ای که سوراخی را مسدود کرده و توسط کلسیم به هم متصل شده است. هنگامی که مواد مغذی با بار منفی وارد سلول می شوند، pH داخل سلول کاهش می یابد زیرا مواد مغذی در واکنش های بیوشیمیایی مصرف می شوند. این به نوبه خود باعث اختلاف پتانسیل الکتریکی می شود. یک ولتاژ الکتریکی هنگامی که بار به اندازه کافی بزرگ می شود، باعث می شود انتهای سیم پیچ مار رزت با بار منفی به سمت مایعات خارجی با بار مثبت کشیده شود، در نتیجه سلول باز می شود و به مواد مغذی با pH بالاتر اجازه می دهد تا از طریق کانال غذایی به داخل سلول جریان پیدا کنند. این مایعات با pH بالا که وارد سلول می شوند به نوبه خود pH داخل سلول را افزایش می دهند و در نتیجه بار الکتریکی را کاهش می دهند و به مار روزت اجازه می دهند پس بزنند و کانال را وصل کنند. بنابراین سلول به صورت الکتریکی باز و بسته شده است.

خوب، حالا این را تصور کنید: یک محیط اسیدی منجر به تجزیه سطح سلول می شود، درست است؟ از سوی دیگر، اگر مایعات داخل سلول در pH قلیایی تر ۶.۵ یا بالاتر باشند، این اجازه می دهد تا چهار نوکلئوتید که بلوک های سازنده اصلی DNA هستند تشکیل شوند. بنابراین در یک محیط اسیدی DNA نمی تواند تشکیل شود. احتمالاً این دلیل اصلی است که اسیدوز منجر به بیماری‌های دژنراتیو می‌شود و چرا افزایش pH مایع بدن می‌تواند منجر به درمان بیماری شود.

Body Balance توسط Life Force International، حاوی ۱۲۱ ماده مغذی حیاتی طبیعی است، از جمله تقریباً هر ویتامین، مواد معدنی، مواد معدنی فوق العاده، اسید آمینه و آنزیم (و همچنین فیبر) برای کمک به شما

بدن و مغز در بهترین حالت ممکن عمل کند.

خواهران تعادل بدن; OsteoOmegaCare و OsteoProCare حاوی دوزهای توصیه شده از تمام اسیدهای چرب مهم کلسیم و امگا هستند که مهمترین مواد تشکیل دهنده هر دیواره سلولی هستند. OsteoProCare منبع عالی کلسیم است. یک وعده ۱۲۰۰ میلی گرم کلسیم (۱۲۰ درصد DV) فراهم می کند. OsteoProCare منبع عالی منیزیم، آهن، روی، سلنیوم، کروم، مولیبدن، منگنز، مس و ویتامین D3 است. برای جذب و استفاده مناسب کلسیم، عوامل متعددی مانند منیزیم، بور، ویتامین D3، روی و مس ضروری هستند.

برای داشتن یک بطری رایگان Body Balance از Body Balance Denver دیدن کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر