منیزیم در محصولات کراتین

گاهی اوقات ممکن است مصرف مقادیر کافی کراتین دشوار باشد. این امر به ویژه در مورد گیاهخواران که از منابع غذایی حیوانی اجتناب می کنند و همچنین ورزشکارانی که نسبت به بقیه به انرژی بیشتری نیاز دارند صادق است. بنابراین کراتین اغلب در محصولات بهداشتی و مکمل های بدنسازی یافت می شود.

با این حال، همه محصولات کراتین به طور یکسان ایجاد نمی شوند. ترکیبات شیمیایی مختلفی وجود دارد که می توان آنها را در مخلوط قرار داد و بسیاری از تولید کنندگان پرکننده هایی مانند نشاسته و شکر را اضافه می کنند. این می تواند به عوارض جانبی ناراحت کننده مانند نفخ و گرفتگی کمک کند. در برخی موارد گرفتگی می تواند بسیار دردناک باشد و منجر به اسپاسم عضلانی و آسیب شود.

هنگام در نظر گرفتن پودر یا مایع کراتین، مطمئن شوید که حاوی منیزیم است. منیزیم یک عنصر ضروری برای بدن برای پردازش واکنش های انرژی در سلول ها است. کمبود این ماده معدنی با پوکی استخوان، خستگی مزمن، سکته مغزی، آسم و حتی بیماری آلزایمر مرتبط است. مطالعات نشان داده است که محصولات کراتین همراه با منیزیم به طور قابل توجهی انرژی، استقامت، قدرت و سطح آب بدن را افزایش می دهد – همه عناصر حیاتی یک ورزشکار قوی.

علاوه بر این، محصولات کراتین حاوی کلات منیزیم ترجیح داده می شوند. منیزیم کلات شده به ماده معدنی در قابل جذب ترین شکل آن اشاره دارد. ترکیب شیمیایی این ترکیب به آن اجازه می دهد تا از طریق دیواره روده وارد بدن شود و کمتر باعث ایجاد گرفتگی معده یا اسهال شود. همچنین به راحتی بدون جمع شدن در مایع حل می شود و مصرف آن را به عنوان مکمل دلپذیرتر می کند.

از آنجایی که ترکیب عناصر یک محصول می تواند عملکرد فیزیکی و سلامت کلی شما را به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار دهد، انجام تحقیقات و خرید یک کراتین ایمن بسیار مهم است. [http://www.crextreme.com] مکمل.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر