منیزیم ریزش مو را متوقف می کند – چرا برای خرید این ویتامین عجله نمی کنید؟

در آزمایش‌هایی که روی موش‌های آزمایشگاهی انجام شد، منیزیم ریزش مو را متوقف می‌کند. هنگامی که آنها با رژیم غذایی فاقد منیزیم تغذیه شدند، توده های بزرگی از مو را از دست دادند.

زمانی که به آنها غذاهای حاوی مقدار زیادی منیزیم داده شد، موها برگشتند. بنابراین، منطقی است که منیزیم نقش مهمی در رشد مو دارد.

چگونه می دانید که آیا منیزیم برای جلوگیری از ریزش موهای شما کار می کند؟ تنها راه واقعی برای پیدا کردن این موضوع این است که از آن استفاده کنید و ببینید چه کاری برای ریزش مو شما انجام می دهد.

قبل از انجام این کار، ممکن است به شما کمک کند تا کمی در مورد منیزیم و ریزش مو و علت نازک شدن موهایتان بدانید. ریزش مو در افراد مختلف متفاوت است.

بیشتر اوقات ریزش مو توسط مردان تجربه می شود، اما زنانی نیز هستند که موهای خود را از دست می دهند. اغلب علت، محصول جانبی هورمونی به نام تستوسترون است.

وقتی زنان یا مردان پیر می شوند، تستوسترون چند برابر می شود و باعث ایجاد یک محصول جانبی به نام DHT می شود. این هورمون خود را به فولیکول مو می چسباند و به معنای واقعی کلمه آن را تا حد مرگ خفه می کند.

ویتامین های حاوی منیزیم با خرید ویتامین های گروه B در دسترس هستند. آنها همچنین دارای بیوتین و اسید فولیک هستند که مفید هستند.

درمان های طبیعی که برای جلوگیری از ریزش مو استفاده می شود می تواند حاوی مواد معدنی، گیاهان و عصاره های گیاهان و ویتامین ها باشد. هنگامی که منیزیم در ترکیب با تمام این مواد دیگر استفاده می شود، DHT متوقف می شود.

مواد طبیعی از دیرباز راه حلی برای بسیاری از مشکلات بوده است. آیا تا به حال مادر یا مادربزرگتان درباره استفاده از گیاهان یا سایر مواد طبیعی برای درمان برخی شرایط به شما گفته است؟

این نیز بر اساس همین فرض است. مواد تشکیل دهنده طبیعی و ویتامین هایی که بدن به آنها نیاز دارد مدت هاست که برای مراقبت از بسیاری از مشکلات استفاده می شود.

چندین سال است که منیزیم و ریزش مو و مسدود کننده های DHT مورد مطالعه قرار گرفته اند. مخلوط های متنوعی از مواد مورد استفاده برای جلوگیری از DHT در طول سال ها حاوی چیزهای زیادی بوده است.

با این حال، آنها حاوی برخی از موارد مشابه هستند. منیزیم یکی از مواردی است که به طور معمول در همه اینها یافت می شود زیرا در ویتامین مهمی که برای ریزش مو استفاده می شود یافت می شود.

مشخص شده است که ویتامین ها یکی از بهترین چیزها برای جلوگیری از ریزش مو هستند. یکی از این ویتامین ها ویتامین A است، اما این ویتامین می تواند برعکس نیز عمل کند.

ویتامین A بیش از حد می تواند باعث ریزش مو شود. به همین دلیل است که باید میزان صحیح ویتامین ها و مواد معدنی را برای حداکثر فواید مصرف بدانید.

هنگام بررسی منیزیم و ریزش مو و ویتامین های مورد نیاز برای جلوگیری از این اتفاق برای شما، باید از یک شرکت قابل اعتماد استفاده کنید. این برای اطمینان از اینکه موهای شما واقعاً برمی‌گردد ضروری است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر