من دوست دارم کسی باشم که مسی را له می کندکریستیانو رونالدو مطمئنا یکی از بزرگترین ستاره های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است، اما کاپیتان پرتغال در هفته های اخیر خبرساز شده برای تیم های خارج از زمین خود.

کریستیانو رونالدو در مصاحبه ای انفجاری با پیر مورگان روزنامه نگار انگلیسی شرکت کرد و باشگاه فعلی اش منچستریونایتد را به شدت مورد انتقاد قرار داد و بسیاری معتقدند که او پل های پشت سر خود را با این باشگاه برای همیشه خراب کرده است.

یکی از جنجال های این مصاحبه اختلاف با برونو فرناندز، دیگر بازیکن یونایتد بود. با این حال، رونالدو در کنفرانس مطبوعاتی برنامه ریزی نشده پرتغال شرکت کرد تا هرگونه تردیدی را برطرف کند.

گفت: گاهی راست می نویسی، گاهی دروغ می گویی. من نباید نگران این باشم که دیگران چه فکری می کنند. هر وقت بخواهم صحبت می کنم. همه می دانند من کی هستم و به چه اعتقاد دارم. من هر وقت بخواهم صحبت می کنم، ضد گلوله هستم.»

از آنجایی که رونالدو برای مدت طولانی نیمکت نشین است، آمادگی جسمانی او نگرانی هایی را ایجاد کرده است اما خودش گفته که چنین مشکلی وجود ندارد.

رونالدو ادامه داد: بهبود یافته ام، احساس می کنم آماده هستم تا جام جهانی را به بهترین شکل شروع کنم و به اهدافم برسم. جام جهانی چیز دیگری است، دنیا متوقف می شود و همه دوست دارند بازی شما را ببینند و در مورد رقابت صحبت کنید.

رونالدو همچنین اظهار داشت که دوست دارد پس از شکست لیونل مسی در یک بازی دوستانه شطرنج، او را در زمین مسابقه شکست دهد.

رونالدو گفت: “این پنجمین جام جهانی من خواهد بود، من متمرکز هستم و مطمئن هستم که عملکرد خوبی خواهم داشت.” من دوست دارم کسی باشم که مسی را شکست دهد، جالب خواهد بود. این اتفاق در شطرنج افتاد، در فوتبال هم ممکن است اتفاق بیفتد.

رونالدو همچنین در مورد تبلیغات اخیری که هر دو در آن حضور داشتند توضیح داد. “من می خواستم چنین کاری انجام دهم، مدت زیادی است که به دنبال آن هستم. این یک افتخار بود.”

رونالدو بار دیگر تاکید کرد که با هیچ یک از هم تیمی هایش مشکلی ندارد و با اظهارات اخیر ایکر کاسیاس درباره او مشکلی ندارد. من و ایکر رابطه خوبی داریم. ما با هم بازی کردیم و پیروز شدیم. می دانیم مطبوعات چگونه کار می کنند. من با او موافقم و امیدوارم دوباره آن را ثابت کنم. این مراحل قبل از بازی همیشه پر از جنجال است، اما رابطه من با او عالی .

همه چیز در مورد کریستین همیشه جنجال ایجاد می کند. اما تاکید می کنم: رابطه من با کل تیم عالی است، با برونو، با کانسلو، با ژائو فلیکس. و من از این فرصت استفاده می کنم و می گویم از بازیکنان در مورد کریستیانو نپرسید، در مورد خود و پرتغال بپرسید.