مهدی چمران: به آقای کاشانی گفتم اسناد فروش ساختمان شرکت واحد را ارائه دهد – پایگاه خبری مدرا.


گزارش اتاق خبر مدرا; مهدی چمران در آستانه آغاز هفتاد و ششمین جلسه علنی شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در خصوص اعلام جلسه قبلی «کاشانی» مبنی بر فروش ساختمان ایستگاه اتوبوس به آنها گفتم که مدارک این موضوع را تحویل می دهند. . انجام می شود یا خیر البته در صورت عدم رعایت قوانین موضوع را پیگیری می کنیم. امروز هم یاداوری می کنم که مدارک بفرستند.

وی در خصوص تحقق درآمدهای شهرداری تهران در سه ماهه اول سال جاری گفت: درآمدهایی که باید به صورت ماهانه محقق شود قطعا محقق نمی شود اما درآمدهای شهرداری در سه ماهه اول معمولا کم است. ، چون از ابتدای تابستان مردم برای دریافت مجوز اقدام می کنند و درآمد حاصل می شود، بنابراین در سه ماهه اول میزان درآمد به درستی تنظیم نشده است، البته می توان میزان این درآمد را با سال گذشته مقایسه کرد که درآمد سه ماهه امسال کمی افزایش یافت، اما به طور کلی تفاوت چندانی وجود نداشت. در هر صورت نباید از این سه ماه به عنوان معیار استفاده کرد زیرا عموماً به آن نمی رسد.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران در خصوص یخ زدگی حدود ۲۰ هزار پلاک در مناطق ۱۷ و ۱۸ پس از اینکه خط ریلی تهران به تبریز به زیر سطح رفت و حریم این خط ریلی شد، گفت: این خط به مترو منتقل شد که این مسیر به مترو منتقل شد. ; باید توسط اداره برنامه ریزی شهری تصحیح شود. این فاصله معتبر است. وضعیت افرادی که منازل آنها در حاشیه خیابان قرار دارد باید مشخص شود و برای رفع مشکلات شهروندان این منطقه این موضوع را پیگیری می کنیم.

چمران در خصوص موضوع حقوق پرسنل شهرداری تهران و ابلاغ دستورات آنها نیز گفت: بخشی از این موضوع را دولت باید تعیین کند و شهرداری به تنهایی نمی تواند آن را اتخاذ کند، البته تصمیمات به نفع شهرداری است. خود شهرداری تهران. توسط آقای فروزنده معاون شهردار انجام شد و در حال اجراست که البته تصمیمات خوبی است اما بحث افزایش ۵۰ درصدی و حداقل ۴۷ درصدی به گونه ای است که برخی آن را صحیح نمی دانند. و انتقاداتی نیز به آن وارد است، بنابراین دولت با این موضوع دست و پنجه نرم می کند. بدون شک در صورت ارائه و تصویب هر پیشنهادی شهرداری آن را اجرا می کند و پس از رفع مشکل دستوراتی داده می شود.