میلیون ها نفر می توانند به زودی از دست بدهند پوشش درمانی در دوران همه گیری آغاز شد


جمعه ، 17 سپتامبر 2021 (HealthDay News)-با پایان یافتن شرایط اضطراری بهداشت عمومی COVID-19 ، ممکن است بحران جدیدی در پوشش بیمه در ایالات متحده آغاز شود.

بر اساس تجزیه و تحلیل موسسه Urban ، یک اندیشکده سیاست اجتماعی ، پانزده میلیون آمریکایی که در طول بیماری همه گیر در Medicaid ثبت نام کردند ، می توانند پوشش خود را با پایان اعلام وضعیت اضطراری از دست بدهند.

محققان آن گفتند که ایالت ها می توانند با تحت پوشش قرار دادن ساکنان از طریق بازار بیمه فدرال بیمه سلامت (HealthCare.gov) ، عدم ثبت نام را به حداقل برسانند.

متیو بوتگنز ، م seniorسسه ارشد در این باره می گوید: “قبل از پایان فوریت های اضطراری سلامت عمومی ، سیاستگذاران ایالتی و فدرال زمان دارند تا به بهترین نحو بتوانند نیازهای بهره برداران Medicaid برای حفظ پوشش بهداشتی و فشارهای مالی و اداری بر دولت های ایالتی و محلی را برطرف کنند.” موسسه شهری ، در واشنگتن ، دی سی

بوتیگنز در بیانیه خبری موسسه افزود: “دولتها می توانند اقداماتی را برای به حداقل رساندن لغو ثبت نام غیر ضروری انجام دهند و اطمینان حاصل کنند که کسانی که پوشش Medicaid را از دست می دهند از سایر گزینه های پوشش خود ، به ویژه پوشش بازار با اعتبارات مالیاتی برتر مطلع هستند.”

محققان دریافتند که الزام پوشش مداوم قانون اولین واکنش خانواده به کرونا به خانواده ها ، ثبت نام Medicaid را تا پایان سال 2021 ، زمانی که انتظار می رود اورژانس بهداشت عمومی به پایان برسد ، حدود 17 میلیون نفر افزایش دهد. این بدان معناست که مجموعاً 76.3 میلیون ثبت نام کننده Medicaid زیر 65 سال سن دارند.

در طول این شرایط اضطراری ، آژانس های دولتی Medicaid از ردیابی افراد منع شدند.

بر اساس این مطالعه ، سال آینده ، تعداد ثبت نام کنندگان Medicaid می تواند حدود 15 میلیون نفر کاهش یابد ، از جمله 6 میلیون کودک.

محققان برآورد کردند که در صورت دائمی شدن اعتبارات مالیاتی افزایش یافته در قانون طرح نجات آمریکا ، حدود یک سوم بزرگسالانی که پوشش Medicaid را از دست می دهند واجد شرایط دریافت اعتبارات مالیاتی بازار هستند.

بر اساس این مطالعه ، حدود 57 kids از کودکان واجد شرایط برنامه بیمه سلامت کودکان و 9 another دیگر واجد شرایط پوشش بازار با اعتبار مالیاتی هستند.

به گفته محققان ، تلاش دولت برای کمک به ثبت نام و هماهنگی بین Medicaid و Marketplaces (که تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه ایجاد شده است) برای اطمینان از دسترسی به گزینه های پوشش مقرون به صرفه ضروری است.

آونل جوزف ، معاون رئیس بنیاد رابرت وود جانسون ، که این مطالعه را تأمین کرده است ، می گوید: “گسترش دسترسی به Medicaid پیامدهای سلامتی را بهبود می بخشد ، به ویژه در جوامع رنگین پوست و افرادی که درآمد کمتری دارند.” “گسترش دسترسی به مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه و ملت را به میزان قابل توجهی به کاهش نابرابری های طولانی مدت بهداشتی نژادی و قومی که در اثر همه گیری تشدید شده است ، نزدیک می کند.”

اطلاعات بیشتر

Healthcare.gov اطلاعات بیشتری در مورد پوشش مراقبت های بهداشتی ارائه می دهد.

منبع: موسسه شهری ، انتشار خبر ، 15 سپتامبر 2021دیدگاهتان را بنویسید