نانسی پلوسی با رسانه هایی که به فروش اسکناس 3.5 هزار دلاری کمک نمی کنند ، برخورد می کند


نانسی پلوسی ، سخنگوی مجلس نمایندگان ، روز سه شنبه شکایت کرد که رسانه ها در “فروش” مصالحه 3.5 تریلیون دلاری پرزیدنت بایدن به خوبی عمل نمی کنند – همان لایحه ای که او نتوانسته به حزب خود بفروشد.

دموکرات کالیفرنیا در یک نشست خبری هفتگی پس از اینکه از او پرسیدند که چگونه دموکرات ها می توانند کار بهتری در زمینه پیام رسانی انجام دهند ، گفت: “خوب من فکر می کنم همه شما می توانید کار بهتری در فروش آن انجام دهید ، تا با شما صادق باشم.”

نظرسنجی اخیر نشان داد که تنها 10 درصد از آمریکایی ها گفتند که در مورد موارد مندرج در این لایحه جزئیات زیادی می دانند.

پلسوی ادامه داد: “زیرا هر بار که به اینجا می آیم ، لیست ، مرخصی پزشکی خانواده ، آب و هوا ، مسائلی که در آنجا وجود دارد را مرور می کنم.”

هنگامی که چنین بسته جامعی در اختیار دارید ، شکستن آن دشوار است. اما با محدود کردن و ارائه آن به نظرم – به عنوان مثال ، یکی از مواردی که در این لایحه وجود دارد ادامه اعتبار مالیاتی بایدن است ، اعتبار مالیاتی کودکان که در بسته نجات است. که جذابیت بالایی دارد. آیا مردم می دانند که منبع آن از کجاست؟ نه ، اما این یک صورتحساب بزرگ است.

وی می افزاید: «مطالب زیادی در آن وجود دارد و ما باید همچنان مطمئن شویم که عموم مردم این کار را انجام می دهند. اما چه آنها می دانند چه چیزی را می دانند یا نه ، آنها قاطعانه از آن حمایت می کنند. و به هر حال ، زنان بسیار بیشتر از مردان. “

ساعاتی پس از کنفرانس مطبوعاتی ، نماینده جیم جردن (ایالت اوهایو) پیام دموکرات ها را محکوم کرد و گفت: “آنها نمی توانند هیچ کاری را به درستی انجام دهند.”

نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان ، شکایت دارد که رسانه ها اسکناس 3.5 تریلیون دلاری رئیس جمهور جو بایدن را به طور کامل برای آمریکایی ها توضیح نمی دهند.
L Nolly/SOPA Images/Sipa USA

جوردن به فاکس نیوز گفت: “من به تازگی کلیپ را از نانسی پلسوی شنیدم ، آنها خیلی خراب شده اند ، آنها بهترین دوستان خود را – مطبوعات اصلی – سرزنش می کنند ، بنابراین وضعیت بد است.”

جردن می گوید: “آنها آن را به زمین می اندازند ، قوطی را دوباره به مدت هشت هفته در جاده می اندازند ، و سپس ما دوباره به این موضوع برمی گردیم.”

“بنابراین این فقط – این فقط نمادی از این است که دموکرات ها در دولت بایدن چگونه بوده اند ، آنها نمی توانند هیچ کاری را به درستی انجام دهند.”

در هفته های اخیر ، دولت بایدن بارها گفته است که مردم آمریکا از آنچه در تطبیق بودجه وجود دارد حمایت می کنند. با این حال ، با ادامه مذاکرات بر سر برچسب قیمت این لایحه ، جزئیات دقیقی در مورد موارد ذکر شده منتشر نشده است.

حزب دموکرات بر سر قیمت این لایحه بین مترقیان و میانه روها درگیر جنگ داخلی بوده است. مترقیانی مانند نماینده پرامیلا جیاپال (D-Wash) و نماینده الکساندریا اوکاسیو-کورتز (D-NY) ، با حمایت پلوسی و بایدن ، از خط اصلی فعلی 3.5 تریلیون دلار پشتیبانی می کنند ، در حالی که سنسور معتدل Kyrsten Sinema (D-Ariz) و جو مانچین (DW.V.) نذر کرده اند که از آن در اتاق بالا حمایت نکنند.

دو هفته پیش ، منچین شماره اصلی خود را 1.5 تریلیون دلار فاش کرد. سینما به طور علنی فاش نکرده که چقدر مایل است که برود.

روز سه شنبه ، Pelsoi پذیرفت که این صورتحساب در قیمت 3.5 تریلیون دلار باقی نخواهد ماند و اسکناس اصلی را “تحول” نامید.

او گفت: “ما تصمیمات مهمی را در چند روز آینده گرفته بودیم تا بتوانیم ادامه دهیم.” “من بسیار ناامید هستم که ما با 3.5 تریلیون دلار اولیه ، که بسیار دگرگون کننده بود ، پیش نمی رویم ، اما در هر کاری که انجام دهیم ، تصمیماتی خواهیم گرفت که همچنان در مورد زنان در محل کار دگرگون کننده خواهد بود.”

اعتراض والدین مبنی بر دائمی بودن پرداخت اعتبار مالیات بر کودکان در خارج از دفتر سناتور Kyrsten Sinema در فینیکس ، آریزونا در 15 سپتامبر 2021.
اعتراض والدین مبنی بر دائمی بودن پرداخت اعتبارات مالیاتی کودکان در خارج از دفتر سناتور Kyrsten Sinema در فینیکس ، آریزونا در 15 سپتامبر 2021.
Jason Wise/Getty Images for ParentsTogether

پلوسی همچنین تحت فشار قرار گرفت که اولین مورد از لایحه برای پایین آوردن قیمت و نزدیک شدن به توافق چه چیزی باشد.

پلوسی گفت: “شما باید شوخی کنید.” “این یک مذاکره است ، این چیزی نیست که من در اینجا اعلام کنم و حتی نمی دانم چه چیزی خواهد بود.”

بلافاصله ، گوینده گفت برای کاهش هزینه ها ، احتمالاً “زمان بندی” را کاهش می دهند.

“اما این فقط به گونه ای است که ماهیت دگرگون کننده آن را تضعیف نکند ، زیرا برخی از آن باید پول کافی داشته باشد – برای داشتن – دارای پایداری یعنی – می توان روی آن حساب کرد.”

یکی از اقدامات در دستور کار Build Back Better در هفته های اخیر بسیار مورد انتقاد قرار گرفته است. این پیشنهاد از بانک ها می خواهد اطلاعات مربوط به تراکنش های بیش از 600 دلار را که تقریباً هر آمریکایی را تحت تأثیر قرار می دهد به خدمات درآمد داخلی گزارش دهند.

به گزارش وال استریت ژورنال ، بر اساس این پیشنهاد ، بانک ها موظفند سالانه تعداد کل ورودی و خروجی را به IRS تحویل دهند و حساب های بانکی با معاملات حداقل 600 دلار یا حداقل 600 دلار را پوشش دهند.

منتقدان با انتقاد از این پیشنهاد ، آستانه 600 دلار را تجاوز گسترده به حریم خصوصی خوانده اند.

با توجه به انتقادات ، پلوسی تحت فشار قرار گرفت که آیا این پیشنهاد در آشتی بودجه باقی می ماند یا خیر.

نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان
نانسی پلوسی ، سخنگوی مجلس نمایندگان ، مدعی شد هزینه حمایت مالی 3.5 میلیارد دلاری رئیس جمهور جو بایدن از زنان “حمایت قاطع” است.
AP Photo/J. اسکات اپل وایت

او گفت: “بله ، نگرانی هایی وجود دارد که برخی از مردم دارند ، اما اگر مردم از قانون تخطی کنند و مالیات خود را نپردازند ، یکی از راه های پیگیری آنها از طریق اقدامات بانکی است.” “من فکر می کنم 600 – این یک مذاکره است که در مورد میزان آن ادامه خواهد یافت ، اما بله.”

بایدن در آخر هفته از حزب خود خواست در مذاکرات برای تصویب این لایحه متحد شوند.

رئیس جمهور در سخنرانی سه دقیقه ای از پیش ضبط شده ای که شنبه در جلسه پاییز کمیته ملی دموکرات ها منتشر شد ، گفت: “پیام من ساده است: ما باید در کنار هم بمانیم و به ارزشهایی که به عنوان یک حزب برای خود قائل هستیم ، پایبند باشیم.”

بایدن گفت: “زیرا این توافق است: ما سال 2020 را به عنوان یک حزب متحد برنده شدیم.” “و ما به سال 2022 نگاه می کنیم ، در حالی که این کار را انجام می دهیم ، باید متحد بمانیم.”

دیدگاهتان را بنویسید