نسل جدید طراحی سایت با سایت ساز کاریک – پایگاه خبری و تحلیلی جامعه ایرانیان


کار در دنیای وب با کمک طراحی وب سایت این کار انجام می شود که بتوانید فروش محصولات، کالاها و خدمات خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. اما با وجود هزینه زیاد و پیچیدگی ساخت یک وب سایت شخصی، بسیاری از افراد از کار در این زمینه دلسرد می شوند. در حالی که با کمک نسل جدید سایت سازها می توانید با کمترین هزینه ممکن و بدون یک خط کدنویسی وب سایت مورد نظر خود را بسازید.

البته زمانی که تقریبا نسل جدید سایت ساز وقتی صحبت می کنیم منظور نوعی پلتفرم جدید در این زمینه است که به آن وب سایت ساز توسعه پذیر نیز می گویند که معایب سایت ساز فوری قدیمی را ندارد. با کمک نسل جدید سایت سازها، هم امکان انتقال منبع و کدهای یک وب سایت فراهم می شود و هم امکان تغییر هسته نرم افزار وجود دارد. تمامی این ویژگی ها در کنار سرعت تحویل بالا و قیمت خدمات ارزان، کاریک را به اولین و بهترین پلتفرم نسل جدید سایت سازان تبدیل کرد که با کلیک بر روی آدرس این وبسایت می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کنید.

نسل جدید سازندگان وب سایت به چه معناست؟

به طور کلی سایت ساز پلتفرمی است که با استفاده از آن می توانید به ساده ترین شکل یک وب سایت برای خود طراحی کنید. نسل جدید سایت سازها به پلتفرم هایی نیز معروف هستند که مشکلات نسل های قبلی سایت ساز ارزان قیمت را حل کردند. با کمک یک سایت ساز قابل ارتقا، علاوه بر بهره مندی از مزایای سایت سازهای قدیمی، امکان استفاده از کارکردها و قابلیت های بیشتر برای وب سایت شما فراهم می شود. نسل جدید سازندگان وب سایت امکان تغییر هسته وب سایت شما را می دهد و به همین دلیل به عنوان سازندگان وب سایت توسعه پذیر نیز شناخته می شوند.

با کمک نسل جدیدی از سازندگان وب سایت می توان برنامه های مختلفی را با آن طراحی کرد. به عبارت دیگر هسته نرم افزاری ارائه شده در این پلتفرم ها به شما این امکان را می دهد که بدون هیچ محدودیتی نرم افزارهای متنوعی از فروشگاه ها گرفته تا پورتال های بزرگ طراحی کنید. همچنین با کمک این نسل جدید وب سایت ساز می توانید به مرور زمان و با کمک ماژول های جدید وب سایت اولیه خود را گسترش دهید. شرکت داده پردازی راتین نیز در این زمینه فعالیت های مثبتی داشته است.

بررسی مزایای نسل جدید سازندگان وب سایت

به طور کلی طراحی سایت با بهترین سایت ساز ارزان و فوری را می توان اینگونه توصیف کرد که تنها با چند کلیک و بدون نیاز به دانش برنامه نویسی و کد نویسی و همچنین با هزینه بسیار کم می توان یک وب سایت از صفر تا یک ساخت. . صد برای طراحی های کاربر. این نوع پلتفرم ها مزیت های زیادی دارند، اما در مقایسه با نسل جدید سازندگان وب سایت، ایرادات بسیار گسترده ای خواهند داشت. در واقع کاریک که به عنوان اولین پلتفرم ایرانی طراحی وب و ایجاد فروشگاه با نسل جدید وب سازها شناخته می شود، برای رفع این مشکلات ایجاد شد.

یک سایت ساز نسل جدید علاوه بر داشتن مزایای یک سایت ساز معمولی، کاستی های این پلتفرم ها را برطرف کرده است. به عنوان مثال، کارفرما با کمک نسل جدید سازندگان وب سایت می تواند نرم افزار وب سایت خود را بر خلاف وب سایت سازهای معمولی تغییر دهد، در حالی که در یک وب سایت ساز قدیمی، کاربران فقط می توانستند فرمت گرافیکی وب سایت را تغییر دهند. از دیگر معایب پلتفرم های طراحی وب قدیمی می توان به عدم امکان جابجایی و تعویض وب سرور اشاره کرد که با کمک کاریک در اختیار کارفرمایان قرار می گیرد.

مزایای نسل جدید سازندگان وب سایت در طراحی وب چیست؟

پیش از این زمانی که شخصی با کمک یک سازنده وب سایت برای خود وب سایتی ایجاد می کرد، در صورت گسترش کسب و کارش مجبور بود وب سایت خود را تغییر دهد. اما با کمک یک سازنده وب سایت قابل توسعه، این مشکل تا حد زیادی حل شده است. زیرا وب سایت هایی که با کمک نسل جدید سازندگان وب سایت طراحی می شوند، این امکان را می دهند که با توجه به کسب و کاری که برای آن ایجاد شده اند، توسعه یافته و ظرفیت خود را افزایش دهند. در ضمن وب سایت هایی که با سایت سازهای قدیمی ساخته شده اند این قابلیت را ندارند.

به عنوان مثال، اگر از پلتفرم های قدیمی وب برای ایجاد فروشگاه آنلاین خود استفاده کرده باشید، در افزودن محصولات جدید، دسته بندی کالاها و خدمات خود و ایجاد جشنواره های مختلف فروش با مشکلات زیادی مواجه خواهید شد. در برخی موارد، کارفرما به طور کامل وب سایت قدیمی خود را فراموش می کند و شروع به فکر کردن در مورد یک وب سایت جدید می کند. این در حالی است که با استفاده از نسل جدید سایت سازها چنین مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد

نتیجه

با کمک بهترین وب سایت ساز ارزان و فوری می توانید به راحتی اولین وب سایت خود را ایجاد کنید. با توجه به مزیت های نسل جدید سایت سازها و طراحی سایت با آن، پیشنهاد می کنیم برای رسیدن به اهداف خود از سایت سازهای پیشرفته و جدیدتر استفاده کنید.