نمایشگاه کاربرد کهکشان آغازین ایران


نمایشگاه اپلیکیشن دروازه ای برای ورود به اکوسیستم نوآورانه است. خانه خلاق سارو این رویداد را با همکاری شتابدهنده بیوتک شو و همکاری سایر فعالان اکوسیستم برای هم افزایی و اشتغال زایی تدارک دید.

ارتقای اکوسیستم نوآوری در سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌زایی و توانمندسازی شرکت‌ها در زمینه کسب‌وکارهای نوآور و استارت‌آپ‌ها، شرکت‌های دانش‌بنیان و صنایع نرم و سخت و همچنین پرورش و ارائه کیفیت و نیروی انسانی مستعد برای حمایت از رشد کسب و کارها در مراحل اولیه چرخه کسب و کار، ایجاد شبکه منسجم در استان قم، نمایشگاه سه روزه برای ارائه استارت آپ ها و شرکت های توانمند در استان قم و ده ها رویداد جانبی از جمله دوره های کارآموزی جذب و شناسایی دانشجویان و علاقمندان به همکاری و گذراندن دوره کارآموزی با همکاری هسته مرکزی شتابدهنده صدران و مجتمع روبارد، سامانه اتحادیه رایانه استان قم، نمایندگی بازرگانی کیان، خانه خلاق خشت، خانه خلاق اشراق، تیم دارک ساب و یک گروهی از نخبگان اکوسیستم با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری طراحی شده است. این طرح برای ارائه اولیه به گروه های علاقه مند به شرکت در این رویداد تهیه و تنظیم شد. امید است با همکاری سازمان ها و نهادهای ذیربط این برنامه به صورت مستمر در سراسر کشور راه اندازی شود.

با توجه به ارتباط متقابل و هم افزایی در اکوسیستم اولیه، فناوری و دانش پایه، این نمایشگاه وظیفه جذب نیروی انسانی و دست اندرکاران را از شهری به شهر دیگر بر عهده خواهد داشت.

اولین نمایشگاه در بخش های مختلف از ۲۹ لغایت ۳۱ تیرماه و با حضور استارترهای برجسته استان قم از ساعت ۱۵ الی ۲۰ در بازارسلام برپاست.این نمایشگاه میزبان تمامی شهروندان اعم از دانش آموزان و دانشجویان خواهد بود. علاقه مندان به آن رشته.

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟