نماینده مجلس: فوت مهسا امینی حاشیه ای است که آن را گسترش دادند – پایگاه خبری مدرا


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا; پس از چند روز، موضوع هنوز مرده است مهسا امینی برای مردم و افکار عمومی مهم است اما حسین میرزایی نماینده اصفهان فکر می کند که این موضوع بیش از حد مطرح است و موضوع فرعی کشور است.

وی می گوید: اساسا پرداختن به موضوع فوت خانم مهسا امینی کار درستی نیست چرا که در کشور مسائلی وجود دارد که دغدغه همه مردم است مانند گرانی، معیشت مردم، بحث حقوق مستمری بگیران. ، معلمان “طرح ارزیابی، و بسیاری از چیزهای مهم دیگر که چیز اصلی است. کشور ماست.

یکی از اعضای کمیته فرهنگی مجلس می گوید: چند روز پیش مراسم بزرگی مثل اربعین داشتیم یا در مراسم بزرگی مثل پیوستن جمهوری اسلامی ایران به معاهده شانگهای شرکت کردیم و باید بررسی کنیم و ببینیم اینها چقدر است. چیزهایی به زندگی مردم و پدیده مرگ خانم مهسا کمک می کند.» امینی چقدر در زندگی ایرانیان دارد؟

میرزایی می گوید: باید به موضوع اصلی کشور بپردازیم و موضوع اصلی را با موضوع فرعی اشتباه نگیریم. یعنی اگر قرار بود بحث خانم امینی مطرح شود الان خیلی مطرح می شود.

این چهره اصولگرای مجلس می گوید: بیایید راهپیمایی چند ده میلیونی اربعین داشته باشیم و در آنجا با توجه به حادثه ای که رخ داد تعدادی از هموطنان جان خود را از دست دادند از جمله چهار نفر از اصفهانی ها که من نیز به آنها پیام دادم. تسلیت. از سوی دیگر پس از تنش هایی که در مذاکرات وین پیش آمد، رئیس جمهور کشورمان برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل متحد به نیویورک رفت تا جایگاه ایران را به جهانیان نشان دهد. چه اتفاقی می افتد که اینقدر مسائل مهمی داریم که موضوعی مثل موضوع خانم امینی آنقدر برجسته می شود که رسانه ها آن را می گیرند و ذهن ها را درگیر می کنند؟ به این معنی است که آدرس دهی اشتباهی اتفاق می افتد.

می گوید: مسئله خانم امینی در جای خودش مهم است، اما آیا مسئله اصلی کشور است یا فرعی؟ این موضوع جزو موضوعات درجه یک کشور نیست که زندگی ۸۵ میلیون ایرانی را تحت تأثیر قرار دهد.