نکاتی برای تمرین در زمانی که وقت ندارید – تناسب اندام کندی


اگر تا به حال در کلاس ZUMBA® در South Jersey شرکت کرده اید ، متوجه شده اید که یک تمرین چقدر می تواند هیجان انگیز باشد. شما می توانید در حالی که عرق می کنید و عضله می سازید از مشارکت همه لذت ببرید ، اما تمرینات کمی می توانند انجام دهند ، اما اگر همیشه برای کلاس ZUMBA® وقت ندارید باید چه کار کنید؟

همه گاهی مشغول می شوند و احساس می شود دنیا هر روز بیشتر شلوغ می شود ، اما این بدان معنا نیست که به تعویق انداختن ورزش در طولانی مدت به شما کمک می کند. در واقع ، به تعویق انداختن تمرینات خود تا دیرتر می تواند بهره وری را کاهش داده ، خلق و خوی شما را پایین بیاورد و حتی بعداً به مشکلات سلامتی کمک کند.

با این حال ، شما نیازی به زمان زیادی برای ورزش ندارید. در اینجا برخی از بهترین روش ها برای تمرین در زمانی که احساس می کنید وقت ندارید آورده شده است.

ورزش را در زندگی خود ادغام کنید

تمرینات خوب به دلیل تلاش زیادی که انجام می دهید م effectiveثر است ، نه به خاطر وسایلی که در حین انجام این کار از آنها استفاده می کنید.

کمی سریعتر پیاده روی یا حتی دویدن تا مقصد می تواند راهی عالی برای سوزاندن کالری بیشتر و نزدیک شدن به اهداف تناسب اندام باشد. اگر دویدن چیزی نیست که از آن لذت می برید ، می توانید به جای گزینه معمولی رفت و آمد از دوچرخه به محل کار خود بروید ، یا حتی در حالی که منتظر قطار هستید ، گوساله بلند کنید. اگر رانندگی می کنید ، حتی کشیدن شکم تا حد امکان به شما کمک می کند تا کالری بیشتری بسوزانید تا به اهداف تناسب اندام خود نزدیک شوید.

تمرینات خود را برنامه ریزی کنید

زندگی گاهی اوقات می تواند به طرز غیرقابل قبولی شلوغ باشد و شما را برای یک وزنه بلند و یا دویدن بی نیاز کند. با این حال ، مهم است که بین این لحظات و زمان هایی که زمان تمرین شما مملو از کارهای شلوغ غیر ضروری است تمایز قائل شوید.

برنامه خود را برای چند هفته بررسی کنید و ببینید آیا می توانید چند بار در هفته برای شروع تمرینات 30 دقیقه ای وقت بگذارید یا خیر. حتی اگر برای یک تمرین 30 دقیقه ای وقت بگذارید ، می توانید عادتی را ایجاد کنید که سلامت و رفاه کلی شما را بهبود بخشد.

تمرین میکرو را بپذیرید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تمرین زمانی که فکر می کنید وقت ندارید ، یا اگر علاقمند به کلاس های آموزش متقابل موجود در South Jersey هستید ، همین حالا با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید