همه مسئول مسائل انقلاب اسلامی و تبیین حقایق هستند


همه مسئول مسائل انقلاب اسلامی و تبیین حقایق هستند«سید مرتضی بختیاری» رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی دفاع پرس، با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره جهاد تبیین، اظهار داشت: هرکسی یک مسئولیت چیزها انقلاب اسلامی و تبیین حقایق و هرکس در عرصه کار باید با ایفای نقش مناسب مسئولیت خود را به بهترین نحو انجام دهد.

وی با بیان اینکه کمیته امداد باید همیشه منافع مستضعفان را در نظر بگیرد، ادامه داد: ما در یک قلعه خدمات ارائه می دهیم که باید در مقابل چیزهایی که شایسته انقلاب اسلامی و مدیریت دینی نیست پاسداری کنیم.

بختیاری به حضور کمیته امداد در محرومیت ها و حوادث مختلف اشاره کرد و گفت: کمیته امداد نهادی است که هر جا محرومیتی وجود دارد باید حضور داشته باشد.

رئیس کمیته پشتیبانی با اشاره به راه اندازی و پیاده سازی سامانه هوشمند پشتیبانی خاطرنشان کرد: خوشبختانه این سامانه به ۲۳ سرویس شبکه دستگاه های مرتبط متصل شده است و ادامه این روند ضروری است.

وی با بیان اینکه کمیسیون امداد در سال جاری متعهد شد ۵۰۰ هزار فرصت شغلی ایجاد کند، تاکید کرد: باید به سهم و وظیفه خود در قبال انقلاب اسلامی عمل کنیم.

بختیاری با اشاره به تفاهمات این نهاد با سایر نهادها در ساخت مسکن مستضعفان خاطرنشان کرد: ۱۰ هزار واحد تحت تفاهم با بنیاد مستضعفان ۱۸ ماهه است و باید تا پایان سال جاری تحویل شود. همچنین از ۴۰ هزار واحد مسکونی روستایی توافق شده با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ۲۳ هزار نفر از افراد جامعه هدف شناسایی شده اند که شامل خانوارهای بالای دو نفر است و باید تا پایان سال ۱۴۰۲ ساخته و تحویل شود.

رئیس کمیته کمکی بر لزوم تغییر قوانین و کاهش بروکراسی اداری برای رسیدگی به مسائل فقرا و نیازمندان تاکید کرد و گفت: در حوزه مسئولیت اجتماعی باید به دغدغه های مقام معظم رهبری توجه کنیم. انقلاب اسلامی تا هیچ خدمتی به جامعه محروم معطل و تعطیل نشود.

انتهای پیام/ ۲۴۱