واکنش جالب سرمربی استقلال به اشتباه حسینی در رختکن


استقلال در یک بازی جنجالی در سیرجان با نتیجه ۲ بر یک گل گهر را شکست داد و ۱۴ امتیازی شد تا جای گل گهر در رده دوم جدول را بگیرد.

به گزارش خبروشی، استقلال در دیداری جنجالی دو بر یک در سیرجان گل گهر را شکست داد و ۱۴ امتیازی شد تا جایگاه گل گهر در رده دوم جدول را از آن خود کند.

سید حسین حسینی دروازه بان استقلال که در بازی تیم ملی مقابل سنگال درخشش داشت و با اشتباه مرتضی پورعلیگنجی دروازه اش باز شد، در این بازی دو اشتباه کرد. او در نیمه اول توپ را به هم تیمی هایش پاس می دهد تا بازی سازی کنند اما توپ به دروازه بان رسید و استقلالی ها خوش شانس بودند که ضربه اریک بانیاما در چارچوب نبود.

در نیمه دوم ضربه مهدی تیکدری با مهار ناقص حسین حسینی همراه شد و توپ از بالای دروازه عبور کرد و به تساوی ۱-۱ منجر شد. در آخرین ثانیه های بازی سید حسین حسینی سیو خوبی انجام داد.

ریکاردو ساپینتو پس از اخراج توسط داور عصبانی شد و با عصبانیت به رختکن رفت. سرمربی استقلال در پایان بازی تک تک بازیکنانش را در رختکن در آغوش گرفت و به آنها خسته نباشید به خصوص سید حسین حسینی گفت و جدی تر از همه بازیکنان خسته نباشید و از او خواست. . ناراحت نشود چون اشتباه کرد و به او گفت: فدای سرت.

البته در پایان بازی سرمربی استقلال به شدت از داور چهارم و سعید الهاوی مربی تیم حریف عصبانی بود که باعث اخراج او شد.