واکنش روزبه چشمی به توئیت آذری‌جهرمی


فرارو: روزبه چشمی یکی از بازیکنان با تجربه استقلال به توئیت آذری‌جهرمی واکنش نشان داد.

 

 

 استقلال در هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر با غلبه بر فولاد در اهواز و همچنین با توجه به شکست پرسپولیس در سیرجان برابر سپاهان، ۳ هفته زودتر، قهرمانی‌اش در لیگ برتر را مسجل کرد.

 

 

 این تیم با این عنوان به ۵ قهرمانی متوالی پرسپولیس در لیگ برتر پایان داد. این موضوع سوژه‌ای برای هواداران استقلال شد تا در فضای مجازی برای هواداران رقیب کری‌خوانی کنند. یکی از سوژه‌های داغ هم برای کری‌خوانی، محمدجواد آذری جهرمی، وزیر دولت روحانی بود. او که خودش را هوادار پرسپولیس می‌داند در تازه‌ترین واکنش به قهرمانی استقلال نوشته: «تازه بازی ۵ بر یک شده است».

 

 

این صحبت‌ها با واکنش روزبه چشمی، یکی از بازیکنان باتجربه این فصل استقلال همراه شده است تا با کنایه درباره اظهارات وزیر صحبت کند. چشمی در مورد توئیت محمدجواد آذری جهرمی وزیر سابق امور ارتباطات پس از قهرمانی استقلال مبنی براینکه «فکر کن در یک بازی ۵ صفر جلو باشیم؛ حالا بشه ۵ یک حس ما پرسپولیسی‌ها اینطوریه مبارک‌تون باشه» گفت: به او خسته نباشید می‌گویم. اگر جای آذری جهرمی بودم واکنش خیلی بدتری نشان می‌دادم. به هر حال بعد از این پنج سال اتفاقی که امسال برای تیم ما افتاد برای تیم آن‌ها نیفتاد، متوجه منظورم می‌شوید. اگر جای آذری جهرمی بودم قطعاً نمی‌توانستم تا این اندازه شیک خودم را کنترل کنم. بار دیگر خسته نباشید می‌گویم. ان‌شاءالله دیگر اتفاقی برای کسی نیفتد.

رژیم لاغری سریع