واکنش شدید لحن جهاد اسلامی به جنایت جدید صهیونیست ها – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری الیوم فلسطین، جنبش جهاد اسلامی فلسطین در بیانیه ای با محکومیت جنایت تخریب منازل شهروندان فلسطینی توسط رژیم صهیونیستی این اقدام را بیهوده اعلام کرد. تلاش برای بازگرداندن چهره ویران شده این رژیم در برابر مقاومت.

در بیانیه جنبش جهاد اسلامی آمده است: تخریب منازل شهروندان فلسطینی بر اساس سیاست مجازات دسته جمعی علیه ملت فلسطین و تلاشی بیهوده برای تخریب چهره این رژیم در برابر مقاومت است.

جهاد اسلامی فلسطین افزود: تروریسم رژیم صهیونیستی برای جامعه جهانی آشکار شده است اما این تروریسم هیچ واکنشی ندارد.

در بخشی دیگر از اعلامیه جهاد اسلامی فلسطین آمده است: تاکید می کنیم که تلاش سران دشمن صهیونیستی ایجاد توهم پیروزی برای جامعه صهیونیستی است و با از بین بردن این توهم سعی در ایجاد این توهم دارند. خانه ها از نیروهای مقاومت

جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد که ملت فلسطین به مبارزه با دشمن و دفاع از حقوق مشروع خود در تمامی اراضی اشغالی ادامه خواهد داد.

این بیانیه می افزاید: ملت بردبار ما در طول دهه ها مبارزه با دشمن ثابت کرده است که سیاست تخریب خانه ها روحیه مقاومت را در میان شهروندان فلسطینی تضعیف نخواهد کرد.

جهاد اسلامی فلسطین خواستار همبستگی و همکاری ملت فلسطین، خانواده شهدا و اسرا شد و بر گزینه مقاومت به عنوان تنها راه مهار رژیم صهیونیستی تاکید کرد.