واکنش عمومی به فشار واکسن بایدن متفاوت اما قوی بود


10 سپتامبر 2021-رئیس جمهور جو بایدن پنجشنبه شب با طرح جدید خود “مسیر خارج از همه گیری” ، یک برنامه شش ماده ای برای قرار دادن کشور در مسیر شکست COVID-19 ، عمدتا از طریق دستورات بیشتر واکسن ، خطاب به ملت گفت. افزایش آزمایش ، و نیاز به پوشش.

از طریق طرح جدید ، واکسیناسیون تقریباً برای دو سوم نیروی کار کشور یا 100 میلیون کارگر مورد نیاز است.

در حال حاضر ، ایالات متحده به طور متوسط ​​روزانه 150،000 مورد جدید و 1500 نفر را فوت می کند ، CNN گزارش داد.

بایدن در سخنرانی خود گفت: “اگر ما میزان واکسیناسیون خود را افزایش دهیم ، با ماسک زدن و آزمایش های گسترده از خود و دیگران محافظت کنیم و افراد آلوده را شناسایی کنیم ، می توانیم و روند COVID-19 را تغییر خواهیم داد.”

واکنش های گسترده ای به نقاط مختلف طرح جدید رئیس جمهور نشان داده است.

واکسیناسیون افراد واکسینه نشده

بیش از 175 میلیون آمریکایی به طور کامل برای COVID-19 واکسینه شده اند ، اما بیش از 80 میلیون آمریکایی واجد شرایط واکسن دریافت نکرده اند.

رئیس جمهور گفت اگر بخواهیم ویروس را به طور کامل شکست دهیم ، بسیار مهم است که تعداد بیشتری از افراد واکسینه نشده تلقیح شوند.

برای تشویق این امر ، او دستورات اجرایی برای دستورات اضافی واکسن را امضا کرد.

کارفرمایان با بیش از 100 کارمند باید واکسیناسیون COVID-19 یا آزمایش هفتگی کارگران را مورد نیاز قرار دهند.

طرح جدید همچنین مستلزم واکسیناسیون برای کارگران فدرال و میلیون ها پیمانکار دولت فدرال و همچنین واکسن برای بیش از 17 میلیون کارمند مراقبت های بهداشتی در بیمارستان ها و کلینیک هایی است که در Medicare و Medicaid شرکت می کنند.

برخی از مردم گفته اند که به دلیل واکسن جدید از شغل خود استعفا خواهند داد.

اما دیگران سعی می کنند به مردم یادآوری کنند که آزمایش هفتگی هنوز برای بسیاری از آمریکایی های واکسینه نشده گزینه ای است.

در حالی که هشتگ #من نمی خواهم کاملاً در توییتر پس از سخنرانی بایدن رواج پیدا کند ، بسیاری از مردم اظهار کردند که با خوشحالی شغل کسانی را که به دستورات اعتراض می کنند ، خواهند گرفت.

حفاظت بیشتر از واکسینه شده

بایدن گفت که دولت او بسته به تأیید FDA و CDC بسته به تأیید FDA و CDC آماده است تا 20 سپتامبر عکس های تقویت کننده COVID-19 ارائه دهد.

برنامه رئیس جمهور می گوید تقویت کننده ها در بیش از 80،000 مکان در سراسر کشور ، در مکان هایی مانند مطب پزشکان ، داروخانه ها و دیگر مراکز بهداشتی درمانی رایگان و در دسترس خواهند بود.

بایدن می گوید: “تصمیم گیری در مورد این که چه عکس های تقویتی باید ارائه شود ، چه موقع شروع شود و چه کسی آنها را انجام دهد به طور کامل به دانشمندان FDA و مراکز کنترل بیماری ها واگذار می شود.” اما وقتی منتظر می مانیم ، وظیفه خود را انجام داده ایم. ما به اندازه کافی تقویت کننده خریداری کرده ایم – به اندازه کافی عکس تقویت کننده – و سیستم توزیع آماده مدیریت آنها است. “

بسیاری در مورد دریافت دوز سوم واکسن تسکین دادند.

در حالی که دیگران در مورد علم پشت تقویت کننده ها و واکسن های COVID-19 گیج هستند.

ایمن نگه داشتن مدارس

برنامه رئیس جمهور دستورالعمل های جدید واکسن و اقدامات ایمنی مدارس را برای اطمینان از محیط یادگیری ایمن و حضوری برای دانش آموزان ، معلمان و کارکنان اضافه می کند.

بایدن گفت که نود درصد از معلمان و کارکنان کشور در مدارس واکسینه شده اند.

در حال حاضر واکسن برای کودکان 12 سال به بالا تایید شده است.

“در مورد کودکان زیر 12 سال که هنوز نمی توانند واکسینه شوند چطور؟ خوب ، بهترین راه برای حمایت والدین از فرزند زیر 12 سال در خانه شروع می شود. بایدن باید هر والدین ، ​​هر خواهر و برادر نوجوان ، هر مراقب اطراف خود واکسینه شود.

برنامه وی مستلزم واکسیناسیون برای معلمان و کارکنان برنامه های Head Start و Early Head Start و دفتر مدارس تحت آموزش هند و همچنین پرسنل برنامه کودک و نوجوان در وزارت دفاع است.

بایدن گفت: “مانند بزرگسالان ، تقریباً همه موارد جدی COVID-19 که در بین نوجوانان مشاهده می کنیم در افراد 12 تا 17 ساله بدون واکسینه هستند-گروه سنی که از نظر میزان واکسیناسیون عقب هستند.” “بنابراین ، والدین ، ​​لطفاً نوجوان خود را واکسینه کنید.”

برخی از والدین با فرستادن فرزندان خود به مدارس با رعایت نکات ایمنی COVID-19 احساس راحتی کردند.

در حالی که والدین دیگر یادگیری حضوری را در حال حاضر بسیار خطرناک می دانند.

افزایش تست و نیازهای ماسک

بایدن تصریح کرد که حتی با دستورات جدید واکسن ، ماسک زدن و آزمایش کووید -19 هنوز هم مثل همیشه حیاتی است.

برنامه رئیس جمهور می گوید همراه با تولید تهاجمی تر آزمایش های سریع COVID-19 ، آزمایش های خانگی از پایان هفته کمتر هزینه خواهد داشت و برنامه آزمایش رایگان COVID-19 در داروخانه ها گسترش می یابد.

بایدن گفت که الزامات ماسک زدن همچنان در فرودگاه ها و همچنین در برخی از وسایل حمل و نقل عمومی مانند هواپیماها و اتوبوس ها وجود دارد.

اما با طرح جدید ، کسانی که شرایط را رعایت نکنند با جریمه های مضاعف روبرو خواهند شد.

با وجود جریمه های بیشتر ، برخی می گویند که اجرای دستورات سفر دشوار بوده است.

حفاظت از بهبود اقتصادی ما

رئیس جمهور برای جلوگیری از عقب نشینی از پیشرفت اقتصادی کشور ، از تمدید برنامه های وام ناشی از حوادث ناشی از آسیب COVID-19 خبر داد.

این برنامه در حال حاضر به مشاغل کوچک اجازه می دهد تا مبلغ 2 میلیون دلار ، از 500000 دلار اولیه ، وام بگیرند تا بتوانند در مشکلات مالی ناشی از همه گیری کمک کنند.

این وامها کم بهره هستند و نیازی به بازپرداخت به مدت 2 سال ندارند.

بهبود مراقبت از افراد مبتلا به COVID-19

رئیس جمهور همچنین اعلام کرد که وزارت دفاع تعداد تیم های بهداشتی نظامی اعزامی برای کمک به بیمارستان های سراسر کشور را دو برابر می کند.

بایدن گفت داروهای جدید به طور فزاینده ای در دسترس خواهند بود و آنها توسط “پزشکان واقعی و نه نظریه پردازان توطئه” توصیه می شوند.

بایدن می گوید: نشان داده شده است که درمان های آنتی بادی مونوکلونال خطر بستری شدن در افراد غیر واکسینه شده در معرض ابتلا به بیماری های شدید را تا 70 درصد کاهش می دهد. “امشب ، من اعلام می کنم که ما میانگین سرعت حمل و نقل در سراسر کشور را برای درمان آنتی بادی های مونوکلونال رایگان تا 50 درصد دیگر افزایش می دهیم.”

اخبار سلامت WebMD

منابع

CNN: “برنامه شش مرحله ای بایدن در زمینه کووید ، توضیح داده شد.”

توییتر.

کاخ سفید.


© 2021 WebMD ، LLC. همه حقوق محفوظ است.دیدگاهتان را بنویسید