واکنش منچستریونایتد به مصاحبه انفجاری رونالدو/ آیا فوق ستاره پرتغالی برکنار می شود؟کریستیانو رونالدو با پیر مورگان به گفتگو نشست تا وضعیت خود در منچستریونایتد را به تفصیل مورد بررسی قرار دهد و اعتراف کرد که پس از پیوستن مجدد به باشگاه در سال ۲۰۲۱، احساس می کرد که از سوی باشگاه مورد خیانت قرار گرفته است.

این بازیکن ۳۷ ساله در تابستان سعی کرد منچستریونایتد را ترک کند اما ناکام ماند و احتمالا آخرین فصل خود را در جمع شیاطین سرخ سپری خواهد کرد. او اعتراف کرد که برای مربی فعلی اریک تنهاچ احترامی قائل نیست و افراد حاضر در باشگاه سعی کردند او را مجبور به جدایی کنند.

رونالدو همچنین از باشگاه به دلیل مدرن نکردن تجهیزاتش انتقاد کرد و به مورگان گفت: “از زمانی که سر الکس فرگوسن رفت هیچ تغییری در باشگاه ایجاد نشده است. “فکر می‌کردم چیزهای مختلف، فناوری جدیدتر و بازسازی‌های بیشتر را ببینم، اما همه چیز مانند زمانی است که ۲۰، ۲۱ ساله بودم.”

یونایتد به مدت ۵ هفته با شروع جام جهانی بازی نخواهد کرد و حالا آنها باید تصمیم بگیرند که با فوق ستاره پرتغالی خود و درگیری های پیش آمده چه کنند.

گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که باشگاه از عملکرد رونالدو به شدت عصبانی است و در جام جهانی درباره آینده رونالدو تصمیم خواهد گرفت. یونایتد از صحبت های رونالدو شوکه شده بود و انتظار رفتار بهتری از ستاره تیمش داشت. کسی که گذشته مشترکی با باشگاه دارد و طرفدارانش او را دوست دارند. مالکان باشگاه، خانواده گلیزر نیز از اتفاقات رخ داده در باشگاه چندان راضی نیستند و از مدیر اجرایی “ریچارد آرنولد” خواسته اند تا هر چه زودتر این وضعیت را برطرف کند.