وزارت خارجه نام مدیر عامل و رئیس دیوید فلانچ را اعلام کرد! – آمادگی جسمانی


انجمن تناسب اندام پزشکی رئیس و مدیرعامل جدید را معرفی کرد

22 ژوئن 2021 – پاینهرست ، NC: انجمن تناسب اندام پزشکی مفتخر است اعلام کند که دیوید فلانچ ، MBA ، FACHE ، FMFA رئیس و مدیرعامل جدید انجمن است. انجمن تناسب اندام پزشکی (MFA) یک سازمان عضویت حرفه ای است که در سال 1991 برای کمک به مراکز بهداشتی و تناسب اندام پزشکی به منظور دستیابی به پتانسیل کامل خود تشکیل شد.

Flench بیش از 20 سال تجربه مدیریت در امکانات تناسب اندام پزشکی را به ارمغان می آورد. او مدرک کارشناسی خود را در رشته علوم ورزشی از دانشگاه ایالتی اوهایو و MBA خود را از دانشگاه فرانکلین دریافت کرد. وی در 15 سال گذشته در هیئت مدیره وزارت امور خارجه و کمیته های مختلف وزارت امور خارجه خدمت کرده است. فلانچ همچنین عضو MFA و کالج آمریکایی مدیران بهداشت و درمان است.

جنیفر لاووی ، عضو هیئت مدیره وزارت امور خارجه و مدیر رفاه کارکنان در مراقبت های بهداشتی پیمونت گفت: “از طرف هیئت مدیره ، هیئت اجرایی بسیار خوشحال است که رسماً از دیوید در راس استقبال می کند.” “دیوید به عنوان اولین مدیرعامل که حرفه خود را با برنامه ها ، گواهینامه ها و منابع انجمن آمادگی جسمانی پزشکی گذرانده است ، از جایگاه ویژه ای برخوردار است. دیوید می داند که انجمن از کجا آمده و باید به کجا برسد. ما می دانیم که این یک زمان بحرانی برای صنعت و انجمن ما است و هیچ کس بهتر از این راه را پیش نمی برد. “

فلانچ به عنوان رئیس جمهور و مدیرعامل ، برای رشد و تقویت سازمان ، با اعضای MFA ، شرکای صنعت و شرکای استراتژیک همکاری نزدیک خواهد داشت. فلانچ گفت: “من مفتخرم که رهبری انجمنی را که در 20 سال گذشته عضو آن بوده ام ، داشته باشم.” “من تأثیر مثبت آموزش ، شبکه و گواهینامه های ارائه شده توسط وزارت امور خارجه را در طول حرفه ام تجربه کرده ام. در حال حاضر ، من نیرو دارم تا سازمان را به سطح بعدی برسانم. آگاهی از مزایا و اهمیت تناسب اندام پزشکی در سال گذشته افزایش یافته است. ما بسیاری از امکانات تناسب اندام در سراسر کشور را مشاهده کرده ایم که به دنبال گسترش خدمات سلامتی خود با آوردن تناسب اندام پزشکی برای اعضای خود هستند. انجمن تناسب اندام پزشکی در برهه ای محوری در تاریخ خود قرار دارد که منبع اصلی صنعت تناسب اندام پزشکی است. ” فلانچ از زمان بازنشستگی باب بون ، رئیس و مدیرعامل قبلی انجمن ، به عنوان رئیس و مدیر عامل موقت خدمت می کرد.

###

درباره انجمن تناسب اندام پزشکی
انجمن تناسب اندام پزشکی (MFA) یک سازمان غیرانتفاعی ، 501 (c) (6) ، عضویت حرفه ای است که ماموریت آن ایجاد فرصت هایی برای توسعه و موفقیت عملیاتی مراکز آمادگی جسمانی یکپارچه پزشکی است. وزارت امور خارجه از صنعت حمایت می کند ، استانداردهای صنعت ، برنامه های آموزشی ، معیارها ، اندازه گیری نتایج ، توسعه حرفه ای و فرصت های شبکه ای برای صنعت تناسب اندام پزشکی را ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید