پادکست رژیم غذایی شماره 79-رژیم های کلسترول بالا و کربوهیدرات کم


رژیم های کم کربوهیدرات می توانند به افراد کمک کنند تا با کاهش وزن ، کنترل قند خون و حتی کنترل تشنج یا بهبود شرایط سلامت روان زندگی خود را تغییر دهند. اما اگر خوردن کربوهیدرات کم باعث افزایش کلسترول LDL شما نیز می شود؟

آیا این دغدغه ای است که باید با جدیت برطرف شود؟ یا ممکن است LDL بالا در زمینه رژیم کم کربوهیدرات نسخه خوش خیم تری از LDL بالا باشد؟

مهندس و دانشمند شهروند دیو فلدمن از cholesterolcode.com می خواهد پاسخ این س findال را بیابد. و حالا او از همیشه نزدیکتر است. دیو در مورد یک مطالعه علمی با هدف آزمایش فرضیه خود مبنی بر اینکه سطح بالای LDL برای اکثر افرادی که رژیم کم کربوهیدرات کم دارند بی خطر است ، خبرهای هیجان انگیزی برای گفتن با ما دارد. ما در مورد وضعیت محاکمه او بحث می کنیم و اینکه اگر می خواهید ثبت نام کنید چه کاری می توانید انجام دهید.

ما همچنین نظریه های پشت این موضوع را که چرا LDL ممکن است نگران کننده باشد یا نه ، بررسی کرده و به مفاهیم Apo B ، کلسترول باقی مانده و نقش انسولین بپردازیم.

دیو ممکن است “فقط یک مهندس” باشد ، اما او بیشتر از بسیاری از دانشمندان و پزشکان در این زمینه به درک بیشتر چربی ها و کربوهیدرات کم کمک کرده است. می دانم که شما در آخرین مصاحبه ما قدردانی خواهید کرد.

درباره ویدیو

پادکست مجازی ضبط شده در مه 2021 ، منتشر شده در آگوست 2021.
مجری: دکتر برت شر
تهیه کننده: Hari Dewang

دیدگاهتان را بنویسید