پدر بریتنی اسپیرز درخواست پایان خدمت سرپرستی را تسلیم کرد


پدر بریتنی اسپیرز درخواست پایان خدمت سرپرستی را تسلیم کرد

8 سپتامبر 2021

جیمی اسپیرز ، پدر بریتنی اسپیرز ، ستاره پاپ ، روز سه شنبه با ارائه طوماری خواستار پایان دادن به 13 سال محافظت تحت نظارت دادگاه شد که به او کنترل مالی بر شغل و امور مالی او می دهد.

در دادخواست ، جیمی اسپیرز به جلسات دادگاه ماه ژوئن اشاره کرد که در آن دخترش به قاضی مشروط گفت که این ترتیب “سوء استفاده” است و گفت که او “آسیب دیده است”.

به گفته CNN ، جیمی اسپیرز در دادخواست خود گفت: “خانم اسپیرز به این دادگاه گفته است که او می خواهد زندگی خود را بدون ریل ایمنی سرپرستی بازگرداند.” “او می خواهد بتواند در مورد مراقبت های پزشکی خود تصمیم گیری کند.” ، تصمیم گیری در مورد زمان ، مکان و چگونگی انجام درمان.

“او می خواهد پولی را که از دوران حرفه ای خود به دست آورده کنترل کند و آن را بدون نظارت و نظارت خرج کند. او می خواهد اگر می خواهد بتواند ازدواج کند و بچه دار شود. به طور خلاصه ، او می خواهد زندگی خود را همانطور که دوست دارد بدون محدودیت های محافظ یا دادگاه انجام دهد.

“همانطور که آقای اسپیرز بارها و بارها گفته است ، تنها چیزی که می خواهد این است که برای دخترش بهترین باشد. اگر خانم اسپیرز می خواهد سرپرستی را لغو کند و معتقد است که او می تواند زندگی خود را اداره کند ، آقای اسپیرز معتقد است که او باید به چنین چیزی برسد. شانس ، “پرونده مشخص شد. مشخص نیست چه زمانی ممکن است جیمی اسپیرز به عنوان محافظ املاک دخترش فعالیت خود را متوقف کند ، نقشی که او در سال 2008 پس از حوادث بسیار مشهور که در آن او مرتباً رفتار می کرد ، انجام داد ، گاهی اوقات در حالی که توسط پاپاراتزی ها دنبال می شد.

در ماه ژوئن او گفت که قصد دارد از سمت سرپرستی کناره گیری کند اما زمان آن را اعلام نکرد.

متیو روزنگارت ، وکیل بریتنی اسپیرز در بیانیه ای روز سه شنبه گفت: “این پرونده نشان دهنده یک پیروزی قانونی دیگر برای بریتنی اسپیرز – یک پیروزی عظیم – و همچنین اثبات برای خانم اسپیرز است. به نظر می رسد آقای اسپیرز معتقد است که می تواند سعی کنید از پاسخگویی و عدالت اجتناب کنید ، از جمله نشستن برای سپرده سوگند خورده و پاسخ دادن به سایر یافته ها در قسم. “

بریتنی اسپیرز ، 39 ساله ، در جلسه دادگاه گفت که می خواهد علیه پدرش به اتهام “سوء استفاده از سرپرستی” متهم شود.

بریتنی اسپیرز ، 39 ساله ، درخواست خود برای پایان دادن به سرپرستی را ارائه نکرده است ، اگرچه از قاضی خواسته است که پدرش را به عنوان محافظ برکنار کند ، مجله نیویورک تایمز گفت.

اخبار سلامت WebMD

منابع

سی ان ان: “پدر بریتنی اسپیرز درخواست پایان خدمت سرپرستی خود را کرد”

مجله نیویورک تایمز: “پدر بریتنی اسپیرز می خواهد سرپرستی خود را پایان دهد”


© 2021 WebMD ، LLC. همه حقوق محفوظ است.دیدگاهتان را بنویسید