پرسپولیس با اقتدار قهرمان می شود و لوکادیا آقای گل می شود/ استقلال و سایر رقبا به فکر دومی باشند.علیرضا محمد در گفت و گو با خبروشی درباره عملکرد پرسپولیس در ۶ هفته این فصل لیگ برتر اظهار داشت: به نظرم این فصل یکی از بهترین فصل های پرسپولیس است چرا که بازیکنان خوبی در پست های مختلف جذب شده اند و تیم پر است. . هماهنگ شده است

وی افزود: به نظر من پرسپولیس در این فصل قهرمانی خود را به طور کامل بیان کرده و در همه پست ها تقویت شده است. قرمزها روان و زیبا بازی می کنند و نتایج دلخواه را می گیرند و به همین دلیل هواداران در این فصل به این تیم امیدوار بودند.

مدافع سابق پرسپولیس درباره عملکرد لوکادیا، مهاجم هلندی این تیم گفت: این مهاجم بی نظیر است و نشان داد که یک مهاجم و گلزن شش کود است. او مشکل گلزنی را حل کرد و باید گفت پرسپولیس تیم از دست رفته خود را پیدا کرد. فکر می کنم با این روند لوکادیا آقای گل می شود و بعید است رقیبی در این زمینه داشته باشد.

در نهایت علیرضا محمد درباره قهرمانی پرسپولیس در این فصل گفت: در این فصل علاوه بر پرسپولیس، استقلال، فولاد، سپاهان و حتی گل گهر مدعی هستند اما فکر نمی کنم این تیم ها برای پرسپولیس و پرسپولیس مشکلی ایجاد کنند. در این فصل با اقتدار بازی خواهد کرد قهرمان خواهد شد سایر رقبا باید به فکر رتبه های بالای جدول باشند اما برای قهرمانی فقط سرخپوشان شایسته این مقام هستند.