پست احساسی رونالدو بعد اجتناب کرده اند جام جهانی/ ما در جایی هستیم کدام ممکن است لیاقتش را داریم


اطلاعات ورزشی –

کارکنان سراسری پرتغال ساعت شب قبلی در فینال دیدار مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به مصاف مقدونیه شمالی سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سودآور شد همراه خود نتیجه ۰ بر ۲ اجتناب کرده اند سد این کارکنان بگذرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سهمیه حضور در آن را اجتناب کرده اند آن شخصی تنبل. این مسابقه

رونالدو اجتناب کرده اند سال ۲۰۰۶ در هر جام جهانی نمایندگی کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیبت او {در این} رقبا ها، شاید فینال جام جهانی دوران ماهر اش، برای او را انتخاب کنید و انتخاب کنید هوادارانش فوق العاده آزار دهنده باشد.

با این حال در پایان مقدونیه شمالی نتوانست به توسعه خارق العاده شخصی مقابل پرتغال یکپارچه دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این شاگردان رونالدو بودند کدام ممکن است توانستند اجتناب کرده اند شر این حریف خلاص شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید راهی قطر شوند.

تصویر |  پست احساسی رونالدو بعد از جام جهانی/ ما در جایی هستیم که لیاقتش را داریم

ستاره پرتغالی پس اجتناب کرده اند ورزشی در اینستاگرامش نوشت: به هدف شخصی رسیدیم، در جام جهانی قطر هستیم. ما جایی هستیم کدام ممکن است لیاقتش را داریم! اجتناب کرده اند همه افراد پرتغال برای حمایت بی دریغشان سپاسگزاریم! “موجود است بریم پرتغال!”

رونالدو در کل حضور در جام‌های جهانی ۱۷ ورزشی برای کشورش انجام داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در این} رقبا‌ها هفت گل به ثمر رساند. او ۴ گل اجتناب کرده اند این هفت گل را در جام جهانی ۲۰۱۸ به ثمر رساند کدام ممکن است برای ادغام کردن عالی هت تریک تکان دهنده مقابل اسپانیا در مرحله گروهی مسابقات بود.

پرتغال همراه خود رونالدو در مجموع ۶ پیروزی، ۵ شکست را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۶ جذب می کند در گذشته تاریخی جام جهانی به انگشت معرفی شده است است را انتخاب کنید و انتخاب کنید امیدوار است این بار به سطوح پایانی این رقبا ها راه یابد را انتخاب کنید و انتخاب کنید شخصی را شناخته شده به عنوان یکی اجتناب کرده اند مدعیان این مسابقات راه اندازی شد تنبل.