پلتفرم Telehealth eVisit 45 میلیون دلار در سری B دریافت می کندپلت فرم Telehealth eVisit سه شنبه اعلام کرد که دور سرمایه گذاری سری B 45 میلیون دلاری را بسته است.

این دور با مشارکت سرمایه گذاران ازجمله سرمایه داران تگزاس Health Resources و Health Catalyst ، تام برتون و استیو بارلو ، با مشارکت سرمایه گذاری سهامداران گلدمن ساکس مدیریت شد.

چکار میکند

eVisit یک بستر مراقبت مجازی ارائه می دهد که شامل برنامه ریزی ، دریافت ، اتاق انتظار ، تخلیه و تجزیه و تحلیل است.

“ارائه دهندگان به یک راه حل فناوری سرتاسری نیاز دارند که به آنها کمک می کند تا کارآمدتر کار کنند ، بیماران بیشتری را ببینند و درمان کنند کمک به آنها برای تمرین در بالای مجوز خود. برت لارسن ، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت در ایمیلی به این موضوع گفت ، این برای همه افراد درگیر خوب است MobiHealthNewsبه

“وقتی پزشکان و سایر ارائه دهندگان خدمات بهداشتی می توانند بر چالش برانگیزترین شرایط بالینی تمرکز کنند ، نه تنها آنها به طور کارآمد کار می کنند ، بلکه سخت ترین مهارت های خود را نیز تیز نگه می دارند. این امر بیش از هر کس به نفع بیماران است. اینکه بتوانید به ارائه دهندگان کمک کنید تا در بالای مجوز خود با قرار دادن فناوری مناسب در اختیار آنها برای کاهش فرسودگی شغلی ارائه دهندگان بسیار مهم باشد. “

برای چیست

لارسن گفت که این شرکت قصد دارد از سرمایه سری B برای سرمایه گذاری در فناوری پلتفرم مجازی استفاده کند. مایل به استخدام کارکنان جدید در بین تیم ها ، از جمله فروش ، بازاریابی ، توسعه محصول و مهندسی است.

وی پیش بینی کرد که این شرکت تا پایان سال نزدیک به 100 نفر پایگاه وابسته خود را افزایش دهد.

اسنپ ​​شات بازار

سری eVisit’s B بر اساس a دور 14 میلیون دلاری سری A در اکتبر 2020 اعلام شد. شرکت های دیگر در حوزه سلامت و مراقبت مجازی شامل Zoom ، Doximity ، TytoCare ، Verizon و Walmart Health هستند.

چشم انداز سلامت از راه دور در طول همه گیری COVID-19 به طور چشمگیری تغییر کرده است. به گفته الف در گزارش FAIR Health در سال گذشته ، سهم سلامت از خطوط ادعای پزشکی بین آگوست 2019 تا آگوست 2020 3،552 درصد افزایش یافته است.

با این حال ، ماهانه ردیاب Telehealth FAIR اخیراً کاهش استفاده از سلامت از راه دور را نشان داده است. میزان استفاده از آن در سطح ملی 10 درصد کاهش یافته است بین ماه های مه و ژوئن 2021. سیاست گذاران هنوز در حال کار برای مدیریت سوالات بازپرداخت و نگرانی هایی هستند که ممکن است مردم از سلامت از راه دور استفاده کنند.

اما برخی از ارائه دهندگان فکر می کنند هیچ راهی برای قرار دادن جن telehealth در بطری وجود ندارد ، با تصور a رویکرد ترکیبی به مراقبت های بهداشتی پس از پایان همه گیری همه گیر.

“همه گیری همه گیر این واقعیت را تسریع کرد که مراقبت های زیادی نباید در محل انجام شود و بیماران را می توان با” قوس “مراقبت به طور جامع تری نسبت به قسمت های مراقبت درمان کرد. هرجا که هستند مایلز رومنی ، بنیانگذار eVisit و CTO ، به روند استفاده از مراقبت های بهداشتی نیز سرعت بخشید. MobiHealthNews در یک ایمیل

“در eVisit ، نقشه راه ما به طور مداوم با توجه به نیازهای مشتریان ما ، همراه با چشم انداز ما برای آینده مراقبت ، هدایت می شود. آنچه امروزه به طور معمول “مراقبت مجازی” نامیده می شود ، به زودی فقط “مراقبت” خواهد بود ، همانطور که “بانکداری تلفنی” (اصطلاحی که در دهه 80 رایج شده است) امروزه فقط “بانکداری” است. “

دیدگاهتان را بنویسید